Předloha životopisu pro rok 2016

Poradna:
Životopis vzor 2016
ukázka životopisu
Životopisy.cz
Předloha životopisu

Jak má vypadat strukturovaný životopis?

Pokud si nevíte rady s tím, jak má vypadat správný životopis, jistě oceníte různé formuláře nebo podrobné vzory moderních životopisů, které jsou k dostání on-line a napíšete podle nich životopis zdarma.

Jednoduchý vzor životopisu neboli vzor cv (z lat. curriculum vitae) je velice žádaným pomocníkem, který dokáže příjemně usnadnit postup, jak správně napsat životopis. Dnes je již běžné k jeho sestavení využít i formuláře ke stažení zdarma, které pouze vyplníte a nemusíte se obávat, zda jste na něco nezapomněli. Pro začátek si o poznání ulehčíte hledání nové práce.5 tipů pro lepší vzhled životopisu

Personalista zběžně prohlédne váš životopis a během pár vteřin se rozhodne, jestli má cenu číst dál. Naše tipy pro dobrý životopis:

  1. jednoduchost a přehlednost
  2. vizuálně čistý a přitom zajímavý design
  3. jasná struktura životopisu (nahoře jméno, foto, kontakty, níže pak vzdělání, praxe,...)
  4. rozsah maximálně dvě strany
  5. ušetřete čas - získejte profi životopis s naším on-line formulářem ZDARMA


Vytvořte si životopis ZDARMA za 10 minut

Pokud se tedy právě snažíte vytvořit svůj strukturovaný životopis, jistě oceníte přiložený vzor životopisu, který vám poslouží jako ideální předloha. Získáte mnohem lepší orientaci v jeho struktuře, vyhněte se nejčastějším chybám, a také budete přesně vědět, které informace do životopisu patří a které nikoliv. Napsat životopis on-line zabere mnohem méně času, než psaní životopisu bez vzoru.

Společně s životopisem se také často zasílá tzv. průvodní dopis k životopisu (motivační dopis), v němž v podstatě popisujete a odůvodňujete výběr zvolené pozice. Od klasického životopisu jej odlišuje, že zde nepředkládáte fakt o sobě, ale píšete spíše o motivaci k vykonávání dané pozice.

Proto vám zde nabízíme vzor životopisu pro rok 2016 k nahlédnutí i náš přehledný vzor životopisu ke stažení zdarma.