Životopisy > Hledám práci, jak na to?
Hledáte práci?
Přidejte životopis
S námi bude Váš životopis vidět!
Již bylo vloženo 166 055 životopisů
Zajistili jsme práci 10 114 uchazečům
Našli jsme nové zaměstnance pro 8 640 firem
ikona přidání životopisuPřidat životopis

Jak hledat práci pomocí ŽIVOTOPISY.CZ

1. Přidání
životopisu

Zadejte údaje do našeho interaktivního formuláře a během chvíle máte vytvořené vlastní standardizované CV s profesionálním vzhledem, které si můžete stáhnout v PDF formátu.

2. Zobrazení
životopisu firmám

Váš životopis je po vytvoření okamžitě k dispozici potenciálním zaměstnavatelům, kteří Vás mohou oslovit s nabídkami práce. Jedním klikem jej také můžete rozeslat prověřeným personálním agenturám.

3. Nabídky
pracovních míst

Zaměstnavatelé Vás budou napřímo kontaktovat s pozvánkou na pohovor. Navíc vám budeme zasílat emailem nabídky práce z několika pracovních portálů, na které můžete reagovat a zvýšit tak šance na zisk nového pracovního místa.

4. Získání nové
práce

Jakmile si dohodnete podmínky se svým novým zaměstnavatelem, zařadíte se mezi stovky dalších uchazečů o práci, kteří našli novou práci díky Životopisy.cz.

top klienti

Ne moc oblíbené slovní spojení – hledám práci – je bohužel nejen v našich končinách čím dál častěji používané. Nezbývá nám nic jiného, než se s tímto jevem co nejrychleji a nejefektivněji vypořádat. Ať už se zajímáte o práci řidiče, kuchaře nebo se spokojíte s prací na doma, tak vězte, že budete muset jako uchazeč o pracovní místo dříve nebo později vyvinout určité aktivity.

Kvalitní životopis udělá dojem

Každé hledání práce se ve svém počátku neobejde bez vytvoření kvalitního životopisu, který je vstupenkou k zisku dobrého pracovního místa. Je to právě životopis, díky němuž se prezentujete firmám a předkládáte své znalosti, dovednosti a zkušenosti. Proto je velice dobré jeho tvorbu nepodcenit, abyste se zbytečně nepřipravili o vámi vysněnou pozici.

Profesionálně zpracovaný životopis je během hledání zaměstnání nutností. Jedná se o dokument, díky kterému může být volné pracovní místo nalezeno bez dalšího velkého úsilí. Životopis musí být ovšem vhodně vytvořen a obsahovat všechny důležité aspekty. A právě pomocí našeho jednoduchého průvodce si snadno vytvoříte kvalitní životopis, nezapomenete uvést veškeré nutné informace, jakými je například kompletní dosažené vzdělání, související praxe či zajímavé kurzy, které se při žádání o pracovní místo vždycky hodí. Společně se naučíme vyplnit kontaktní údaje, schopnosti a dovednosti a také se vyvarovat chyb, díky nimž by hledání pracovního místa ihned zkrachovalo.

Profesionální životopis si můžete vytvořit zdarma

Díky nám si tak zdarma vytvoříte životopis na míru, přesně podle vašich představ. V nabídce je také jeho profesionální zpracování a následné zaslání ve formátu PDF na váš email. To je ovšem pouhý začátek.

Pokud si dáte na svém vlastním životopisu záležet, budoucí zaměstnavatel jistě tuto snahu ocení a bude schopen si udělat správnou představu o vašem dosavadním pracovním působení i znalostech v oboru. Poté už budete pouhý krůček od zisku pracovní příležitosti, kterou jste přesně hledali. Ale vezměte si, je sice hezké mít precizně vypracovaný životopis, ale k úspěchu musíte nutně vědět, jak jej správně využít. A přesně o to se postaráme!

Když hledáte práci, musí být Váš životopis vidět!

Jelikož jsme jedinou ucelenou databází uchazečů o práci, firmy zde podle svých požadavků logicky vyhledávají vhodné adepty na pracovní místa. Váš životopis tedy okamžitě zařadíme do této databáze, kterou jako ideální prostředek využívají tisíce firem a personálních agentur pro hledání nových zaměstnanců.

Už se tedy nemusíte vůbec zatěžovat agenturami práce nebo prohledávat inzerce práce na internetu. Vytvořený životopis bude záhy prezentován vašim potenciálním zaměstnavatelům, dokonce i vy sami si můžete zvolit vámi vytipované personální agentury, jejichž zápis se vyskytuje na webové stránce personalniagentury.cz.

Na základě údajů vložených do životopisu vám na e-mail zašleme nabídky práce z několika pracovních serverů. O nově zařazených inzerátech tak budete vždy a včas informováni, a slovní spojení „hledám práci“ se brzy stane minulostí.

On-line generátor
životopisů

Nevíte, jak má vypadat standardizovaná forma strukturovaného životopisu pro uchazeče o zaměstnání? My ano. Vytvořte si životopis v PDF formátu za 10 minut!

Nemusíte ztrácet čas formátováním písma,nadpisů a hledáním vzorových životopisů na Internetu..

Chcete vidět ukázku?
Podívejte se jak by mohl vypadat
Váš životopis v PDF formátu!

co získáte
přidáním životopisu?

 • Váš životopis uvidí denně desítky zaměstnavatelů!
 • Nabídky pracovních pozic od zaměstnavatelů i portálů práce
 • Profesionálně zpracovaný životopis zdarma
 • Možnost poslat CV přímo 64 personálním agenturám:
personalniagentury.cz
 • co o životopisy.cz
  řekla Zuzana:

  Zuzana R., Brno - Bystrc Zuzana R.
  Brno - Bystrc

  „Životopis jsem si vytvořila během pár minut. Do týdne se mi ozvali 4 zaměstnavatelé s nabídkou pracovního místa. Vše proběhlo bez problémů a nyní nastupuji do nové práce. Všem tuto službu doporučuji!“

 • co o životopisy.cz
  řekl Petr:

  Petr M., Praha 4 Nusle Petr M.
  Praha 4 Nusle

  „Hledání práce prostřednictvím Životopisy.cz mi maximálně vyhovovalo. Nemusel jsem rozesílat svůj životopis na desítky adres a kontaktovaly mě jen firmy, které o mě měly skutečný zájem. Díky tomu jsem neměl pocit, že někoho obtěžuji. To mě příjemně překvapilo.“

 • co o životopisy.cz
  řekl Julius:

  Julius C., Ostrava Julius C.
  Ostrava

  „Byl jsem mile překvapený, jak snadno se životopis zakládá, celá záležitost zabrala jen několik málo minut. Následně mne kontaktovalo přibližně 10 firem, které si mne vybraly z databáze. Všechny informace měly k dispozici z mého životopisu, nemusel jsem se nikam vnucovat. Byl jsem velmi spokojen.“

Sdílejte tuto stránku:

Share on Facebook

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek