Foto: Martina G.
ID: 236164

Martina G.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  29 let


  Aktualizace 03.11.2014
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  2002 - 2006
  Obchodní akademie Rumburk - Výpočetní technika a management
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2012 - 2014
  IT2u Czech s.r.o.
  Administrativa , Office manager
  Office manager ve společnosti IT2u Czech s.r.o. Příprava nabídek pro veřejné zakázky a projekty spolufinancované z fondů EU a vyhledávání nových obchodních příležitostí. Zajištění chodu realizovaných projektů (komunikace se zákazníky, příprava smluvní dokumentace, vedení projektové složky, organizace schůzek a další administrace projektů). Odpovědnost za provoz společnosti včetně vedení podkladů pro účetnictví (vystavování faktur, pokladna, správa BÚ a zpracování podkladů pro výpočet mezd), vedení personální agendy (příprava pracovních smluv a dohod, nástupy nových zaměstnanců), správa služebních vozidel (organizování školení řidičů, příprava smluv pro nákup a prodej vozidel, zajištění pojištění, vedení knihy jízd, zajištění autoprovozu a servisu). Administrativní podpora společnosti (korespondence, evidence faktur, smluv a objednávek). Organizace a plánování jednání, příprava zápisů z porad a zajišťování školení.
  2008 - 2012
  Ministerstvo zemědělství
  Státní a veřejná správa , Úředník
  Odborná asistentka Odboru informačních a komunikačních technologií na Ministerstvu zemědělství. Vedení sekretariátu odboru a vyřizování veškeré administrativní agendy odboru. Spolupráce s projektovou kanceláří odboru zejména na přípravě veřejných zakázek a při komunikaci s dodavateli. Zodpovědnost za provoz odboru a spolupráce s účtárnou. Plánování a organizace schůzek, školení, kurzů a meetingů pracovních skupin. Zajišťování zápisů z porad odboru a obchodních jednání. Práce v programu SAP a ve spisové službě DMS. Vyřizování korespondence odboru. Projektové reference z EU fondů – IOP „Rozvoj zemědělských registrů“. Zajištění administrativních činností spojených s projektem, výkaznictví (kompletace a úprava výkazů práce všech členů projektu), příprava podkladů na jednání, kompletace dokumentace, vedení agendy projektu, organizace jednání a příprava zápisů z porad.
  2008 - 2008
  VELVETA a.s.
  Obchod, nákup, prodej , Obchodní referent
  Obchodní referent ve společnosti VELVETA a.s., komunikace se zákazníky a odpovědnost za oblast německého trhu. Zadávání objednávek do výroby, kontrola termínů zadaných objednávek a následně zajištění expedice objednávek. Vyřizování reklamací. Evidence a fakturace zakázek. Hledání nových obchodních příležitostí, tvorba nabídek a rozesílání informačních materiálů. Evidence stávajících a potencionálních zákazníků. Příprava podkladů pro obchodní jednání a osobní jednání se zákazníky.
  2007 - 2008
  HEMTRANS s.r.o.
  Doprava, zásobování a logistika , Dispečer
  Dispečer/Administrativní pracovník v dopravní společnosti HEMTRANS s.r.o. Zajišťování přepravy osob a nákladu. Příprava dokumentace spojené s výjezdem řidiče do tuzemska čí zahraničí. Zodpovědnost za finanční zajištění řidiče pro uskutečnění cesty. Činnost v programu Doprava 2000 (evidence trasy a ujetých kilometrů, vypočet diet pro řidiče). Zajištění vytíženosti řidičů, popř. plánování trasy. Příprava podkladů pro výpočet mezd. Příprava podkladů pro účtárnu, vedení pokladny. Podílení se na přípravě rozpočtu společnosti.
  2007 - 2007
  Stavreko s.r.o.
  Administrativa , Administrativní pracovník
  Administrativní pracovnice ve stavební spol. Stavreko s.r.o., komunikace se zákazníky, vyřizování objednávek, evidence skladu materiálu. Příprava podkladů pro účtárnu, vedení po-kladní knihy. Evidence a archivace dokumentace.
 • Jazykové znalosti

  němčina  -  mírně pokročilá
  angličtina  -  mírně pokročilá
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook
 • Zájmy

  Cestování, kultura, sport, vaření.
 • Trvalé bydliště

  Bratislavská 998, Varnsdorf, 40747

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45