Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Martina G.

Foto:  Martina G.

ID: 236164

Bydliště: ulice, čp, Varnsdorf lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1987
Platnost: 03.11.2014 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

2002 - 2006
Obchodní akademie Rumburk - Výpočetní technika a management
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2012 - 2014
IT2u Czech s.r.o.
Administrativa , Office manager
Office manager ve společnosti IT2u Czech s.r.o. Příprava nabídek pro veřejné zakázky a projekty spolufinancované z fondů EU a vyhledávání nových obchodních příležitostí. Zajištění chodu realizovaných projektů (komunikace se zákazníky, příprava smluvní dokumentace, vedení projektové složky, organizace schůzek a další administrace projektů). Odpovědnost za provoz společnosti včetně vedení podkladů pro účetnictví (vystavování faktur, pokladna, správa BÚ a zpracování podkladů pro výpočet mezd), vedení personální agendy (příprava pracovních smluv a dohod, nástupy nových zaměstnanců), správa služebních vozidel (organizování školení řidičů, příprava smluv pro nákup a prodej vozidel, zajištění pojištění, vedení knihy jízd, zajištění autoprovozu a servisu). Administrativní podpora společnosti (korespondence, evidence faktur, smluv a objednávek). Organizace a plánování jednání, příprava zápisů z porad a zajišťování školení.
2008 - 2012
Ministerstvo zemědělství
Státní a veřejná správa , Úředník
Odborná asistentka Odboru informačních a komunikačních technologií na Ministerstvu zemědělství. Vedení sekretariátu odboru a vyřizování veškeré administrativní agendy odboru. Spolupráce s projektovou kanceláří odboru zejména na přípravě veřejných zakázek a při komunikaci s dodavateli. Zodpovědnost za provoz odboru a spolupráce s účtárnou. Plánování a organizace schůzek, školení, kurzů a meetingů pracovních skupin. Zajišťování zápisů z porad odboru a obchodních jednání. Práce v programu SAP a ve spisové službě DMS. Vyřizování korespondence odboru. Projektové reference z EU fondů – IOP „Rozvoj zemědělských registrů“. Zajištění administrativních činností spojených s projektem, výkaznictví (kompletace a úprava výkazů práce všech členů projektu), příprava podkladů na jednání, kompletace dokumentace, vedení agendy projektu, organizace jednání a příprava zápisů z porad.
2008 - 2008
VELVETA a.s.
Obchod, nákup, prodej , Obchodní referent
Obchodní referent ve společnosti VELVETA a.s., komunikace se zákazníky a odpovědnost za oblast německého trhu. Zadávání objednávek do výroby, kontrola termínů zadaných objednávek a následně zajištění expedice objednávek. Vyřizování reklamací. Evidence a fakturace zakázek. Hledání nových obchodních příležitostí, tvorba nabídek a rozesílání informačních materiálů. Evidence stávajících a potencionálních zákazníků. Příprava podkladů pro obchodní jednání a osobní jednání se zákazníky.
2007 - 2008
HEMTRANS s.r.o.
Doprava, zásobování a logistika , Dispečer
Dispečer/Administrativní pracovník v dopravní společnosti HEMTRANS s.r.o. Zajišťování přepravy osob a nákladu. Příprava dokumentace spojené s výjezdem řidiče do tuzemska čí zahraničí. Zodpovědnost za finanční zajištění řidiče pro uskutečnění cesty. Činnost v programu Doprava 2000 (evidence trasy a ujetých kilometrů, vypočet diet pro řidiče). Zajištění vytíženosti řidičů, popř. plánování trasy. Příprava podkladů pro výpočet mezd. Příprava podkladů pro účtárnu, vedení pokladny. Podílení se na přípravě rozpočtu společnosti.
2007 - 2007
Stavreko s.r.o.
Administrativa , Administrativní pracovník
Administrativní pracovnice ve stavební spol. Stavreko s.r.o., komunikace se zákazníky, vyřizování objednávek, evidence skladu materiálu. Příprava podkladů pro účtárnu, vedení po-kladní knihy. Evidence a archivace dokumentace.

Jazykové znalosti

němčina
mírně pokročilá
angličtina
mírně pokročilá

Řidičský průkaz

Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook

Kurzy

Absolvoval/a jsem
2006 - Státní zkouška z kancelářského psaní na klávesnici
2007 - Řidičský průkaz skupiny B
2008 - Ovládání programu SAP

Zájmy

Cestování, kultura, sport, vaření.

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek