Foto: Barbora L.
ID: 147969

Barbora L.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  30 let


  Aktualizace 14.09.2015
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  2012 - 2014
  Skola mezinarodnich a verejnych vztahu Praha - Verejna sprava - Diplomaticke sluzby, Public relation
  Vyšší odborné
  2008 - 2011
  Soukroma stredni skola DANAE, s.r.o. - Verejnospravni cinnost
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2015 - 2015
  Aero Vodochody Aerospace, a.s.
  Kvalita a kontrola jakosti , Kvalitář
  MRB kontakt, komunikace se zákazníkem, řešení interních a externích neshodných produktů pomocí analýz (8D Report, 5xPROČ, RCCA, FMEA, Paretův diagram, atd. ...), PPAP, SMED, příprava kvalifikací pro speciální procesy (dokumentace, pre-kvalifikace), správce databází, audity na montážích (dodržování FOD, 5S, aj.), školení FOD a 5S, kontrola kvality na finálních výrobcích, kontrola dodržování standardů a jiných požadavků od zákazníka. Denní komunikace se zákazníkem a dodavateli v angličtině.
  2012 - 2015
  Benet Automotive, Benet Technology
  Výroba a průmysl , Technik výroby
  Technik kvality a specialista karbonove vyroby - zavedeni novych standardu kvality do nove fungujici spolecnosti - vytvoreni nove, kompletni dokumentace pro karbonovou vyrobu, pro vsechna oddeleni - vytvoreni dokumentace pro vstupni a vystupni kontrolu - zjisteni kompletni vyroby pouzivaneho materialu - prepreg - schvaleni a vystaveni samples, vcetne dokumentace, cedulek, popisku, aj. - schvaleni dilu pro zakaznika (prototypy-serie pro BMW), pro vystavu na prototypovem voze (!perfektni! prototyp dilu pro SKODA), pro interni ucely - vedeni skladu (uprava skladu podle norem, vlastni dokumentace v listinne podobe i v vedena v PC) - uvolneni vyroby, preruseni ci uplne zastaveni vyroby, vcetne navrhu reseni - nasledna dokumentace - vytvoreni vlastniho reportingu - denni, tydenni mesicni - denni i tydenni meetingy - vlastni prezentace navrhu k vyrobe aj. - komunikace se vsemi obchodnimi partnery - reseni reklamaci a jinych problemu s dodavanym materialem - perfektni znalost vyroby samotne, vcetne znalosti vyroby dodavanych materialu - nutne pro nasledne skladovani, spotrebu atd. - karbonova vyroba - autoclave - nastaveni autoclave, problemy s autoclave - spoluprace s technologem autoclave a technologem pro vyrobu karbonovych vlaken - zajisteni perfektniho chodu pri auditu - dodrzovani zasad, norem aj. z hlediska kvality - inventura, odpisy atd. - skoleni operatoru - vytvareni kalatologu vad, a jinych dokumentu - statistiky - Process plan - vyuzivani nastroju pro zlepseni kvality jako jsou napr. vyvojove diagramy, diagram pricin a nasledku, histogramy, kontrolni tabulky, digramy bodove, regulacni, take FMEA, ISO, 5S, 8G, SIX SIGMA,FTA, 5 WHY, SMED, planovani experimentu.
  2012 - 2014
  BT Project - BT Design
  Výroba a průmysl , Kontrolor výroby
  Technik kvality pro prototypovou dilnu - vstupni a vystupni kontrola, vcetne dokumentace a fotodokumentace -
  2012 - 2012
  JUDr. Adam Danek
  Administrativa , Asistentka
  Asistentka pravniho oddeleni. Administrativa, zpracovani zalob, vedeni spisu, kompletni podpora pravniho oddeleni (pro 10 advokatu a nekolik spolecnosti spadajici pod advokata), klasicke administrativni ukony - sken, copy, sprava posty a jinych dokumentu - spisu, zajistovani cestovni agendy, organizace schuzek, prilezitostne vyrizovani osobni agendy (nakup, odvoz, zjistovani informaci, aj.), komunikace s urady (soudy, exekutorske urady, Policie CR, notari, banky, aj.).
  2006 - 2012
  Daiho (CZECH), s.r.o.
  Výroba a průmysl , Kontrolor výroby
  Quality kontrol, práce v týmu, vedení vyššího počtu zaměstnanců, školení nových operátorů, denní reporting, kontrola prvních kusů (lisovna, lakovna, montáž, výstupní kontrola), výstupní kontrola, vstupni kontrola, konzultace a řešení s manažerem kvality v případě problémů na výliscích (polypropylen,) samostatné jednání, meetingy v AJ, denní komunikace z 98 % pouze v AJ, inventarizace, zadávání dat do PC, práce s PC (Excel, Word, databáze, tabulky), komunikace se zástupci obchodních partnerů (převážně řešení a schválení plastových výlisků dle určených norem).
 • Jazykové znalosti

  němčina  -  základní
  španělština  -  mírně pokročilá
  srbština  -  středně pokročilá
  čeština  -  výborná
  angličtina  -  výborná
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, Linux / BSD / Unix, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Corel Draw / Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, MS Outlook
  Programovací jazyky
  JavaScript, Flash / ActionScript, Lotus Notes, Dalvik / Android
  Databázové systémy
  MS Access
 • Zájmy

  Jazyky, automotive, automobily samotne, letecká technologie, design, kultura, rodina, cestovani, verejna sprava, PR
 • Trvalé bydliště

  Topolova 913, Mlada, Milovice nad Labem, 28924

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45