Foto: Ondřej N.
ID: 185403

Ondřej N.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  38 let


  Aktualizace 27.05.2013
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  1992 - 1997
  Integrovaná střední škola Přerov - Provoz strojů a zařízení
  Středoškolské nebo vyučení s maturitou
 • Praxe

  2010 - 2013
  CARMAN a.s., Uničov
  Stavebnictví a reality , Project manager organizačně-ekonomický
  Výrobce a dodavatel dřevostaveb, dodavatel pozemních staveb. Zajištění účasti firmy v soutěži o veřejné zakázky vyhlašovanými jak soukromými tak veřejnými zadavateli, převážně jde o dodávky stavebních prací (zemní a výkopové práce, komunikace, liniové vedení, stavby zděné a ocelové, revitalizace sídlišť, rekonstrukce veřejných zařízení, rekonstrukce výrobních areálů, sadové úpravy + mobiliář). Provedení ocenění výkazů výměr k zakázkám (program BUILpower), spolupráce se subdodavateli prací a dodávek (vodo-topo, elektro, výrobci oken a vrat, zámečníci atd.). Vypracování kompletní nabídky pro podání do soutěže. Dohled a kontrola nad prováděnými zakázkami, podpora stavební přípravy, tvorba zjišťovacích protokolů a podkladů pro fakturaci prací. Spolupráce s projektanty a rozpočtáři, vyhodnocování ekonomiky zakázek. Vedení realizace zakázek v přímém výkonu na stavbách. Mimo uvedené i vlastní hledání a získávání zakázek, hodnota získaných zakázek cca 30mil. Kč)
  2008 - 2010
  SGB Hünnebeck CZ, s.r.o., Praha 10, ul. Bečovská 939, pobočka Olomouc
  Stavebnictví a reality , Technik ve stavebnictví
  Dodavatel lešení a bednění Kontrola montážních skupin, organizace postupu montáží a demontáží lešení, jednání se zákazníky. Získávání přehledu o probíhajících stavebních zakázkách v regionu. Projektování lešenářských konstrukcí, dohled nad samotnou realizací stavby lešení.
  2006 - 2008
  Housing Investments, s.r.o., Ostrava
  Stavebnictví a reality , Project manager organizačně-ekonomický
  Provádění staveb, jejich změn a odstraňování, inženýrská činnost v investiční výstavě, projekty. Výkon stavebního dozoru, vedení pracovních skupin, kontrola a dohled nad plněním úkolů, kontrola dodržování harmonogramu prací. Technická a ekonomická příprava k provádění inženýrských a pozemních staveb. Jednání se zákazníky, dodavateli a subdodavateli.
  2002 - 2006
  Meopta – optika, s.r.o. Přerov, ul.Kabelíkova 1
  Strojírenství , Technik ve strojírenství
  Oddělení investic a projektů Příprava a kontrola realizace projektů nutných k zajištění veškerých stavebních prací, úprav a montáží nových inženýrských sítí ( voda, odpady, tlakový vzduch, plyn, dusík, chlazení, vytápění ). Příprava projektů staveb a rekonstrukcí stavebních objektů (haly, přístavby, sklady, administrativní budovy) Vedení pracovních skupin, řízení a koordinace stavebních prací. Zajištění plnění harmonogramu staveb. Komunikace s dodavateli prací a materiálů. Vedení kontrolních dnů na stavbách
 • Jazykové znalosti

  němčina
  základní
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop, MS Outlook
  Programovací jazyky
  Databázové systémy
 • Trvalé bydliště

  Politických vězňů 359/2, Olomouc, 77900

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45