Foto: Ing. Jan H.
ID: 259205

Ing. Jan H.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  37 let


  Aktualizace 31.05.2015
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  2001 - 2003
  Univerzita Hradec Králové - Fakulta informatiky a managementu
  Vysokoškolské / univerzitní
  1998 - 2001
  Západočeská Univerzita v Plzni - Fakulta ekonomie a managementu
  Bakalářské
 • Praxe

  2013 - 2015
  Euro Pool System
  Doprava, zásobování a logistika , Supply Chain Specialist
  Flow and depot planner, Transport planner CEE - skladové hospodářství, zajištění a kontrola toku zboží, výběr dopravců a zajištěních přepravních kapacit, forecasting (tok zboží, skladové, přepravní a výrobní kapacity), tvorba a kontrola rozpočtu na logistiku, reporting a prezentace výsledků vedení společnosti. Vedení a spolupráce na projektech: Nastavení inventurních procesů se zákazníky, Nakládková a vykládková okna, Projektová dokumentace, Projekt externího skladování a dopravy v Polsku (vedení tendru, nastavení smluvních podmímek, implementace procesů a jejich kontrola přes KPI), Projekt výstavby nových skladů v CEE (Vytváření a kontrola průběhu projektu, tvorba rozpočtu pro nové sklady, implementace procesů).
  2012 - 2013
  Vertum, s.r.o.
  Management , Jednatel
  Spolumajitel a prokurista společnosti zaměřené na dovoz a distribuci. Tvorba business plánu, založení společnosti, nastavení dodavatelských smluv (výrobce v US), vytvoření týmu spolupracovníků (asistentka, účetní, prodejci), nastavení logistických procesů (import, celní řízení, skladování, označení produktů, distribuce), vyhledávání a uzavírání smluv s novými distributory (John Deere, UNI HOBBY), organizace marketingových akcí (promo akce při zavádění nových a na sezónní produkty) atd.
  2011 - 2012
  Anheuser-Busch InBev, BSC Praha
  Doprava, zásobování a logistika , Manažer dopravy
  Vedení oddělení transportního plánování UK (10 zaměstnanců). Vedení a koordinace všech procesů. Kontrola výsledků (KPI) a jejich reporting na vedení společnosti. Denní komunikace s ostatními odděleními (order taking, inventory, warehouse) a externími dopravci v rámci zajištění chodu jednotlivých procesů, práce na projektech, forecasting, příprava kapacit atd. Výběr a školení nových pracovníků. Organizace pravidelných schůzek, hodnocení a motivace zaměstnanců (vytváření plánu rozvoje - školení, projekty).
  2010 - 2011
  Anheuser-Busch InBev, BSC Praha
  Doprava, zásobování a logistika , Specialista logistiky
  Vedení 4-členného týmu plánovačů. Příprava reportů a prezentace výsledků, výběr a trénink nových zaměstnanců, práce na projektech.
  2009 - 2010
  Anheuser-Busch InBev, BSC Praha
  Doprava, zásobování a logistika , Logistik
  Projek v UK. Součástí projektu bylo vypracování procesní dokumentace a přizpůsobení procesů pro jejich přenos z UK do BSC Praha. Školení nových zaměstnanců. Dále outsorcing transportu na externí společnosti, nastavení všech procesů, KPI a komunikace. Implementace nového informačního systému (Transwide) pro zefektivnění komunikace s dopravci. Celý projekt byl zakončen úspěšně.
  2008 - 2009
  Anheuser-Busch InBev, BSC Praha
  Doprava, zásobování a logistika , Logistik
  Během prvních 2 let ve společnosti jsem získal zkušenosti ze všech logistických procesů (Order taking, Cash collection, Transport planning). Na všech těchto pozicích jsem zpracovával procesní dokumentaci a pracoval na různých projektech spojených s implementací nových nebo optimalizací procesů.
  2005 - 2006
  Unipetrol doprava, a.s.
  Ekonomika a podnikové finance , Daňový poradce/specialista
  Zodpovědnost za výpočet daní (DPH, silniční daň, spotřební daň) a správa a evidence majetku.
 • Jazykové znalosti

  němčina
  základní
  angličtina
  výborná
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook
  Programovací jazyky
  Databázové systémy
 • Trvalé bydliště

  Nad Štolami 460, Odolena Voda, 25070

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45