Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Ing. Michal V.

Foto: Ing. Michal V.

ID: 322238

Bydliště: ulice, čp, Zlín lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1961
Platnost: 12.10.2016 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

1980 - 1985
Fakulta stavební VUT Brno - vodohospodářské stavby
Vysokoškolské / univerzitní
1976 - 1980
SPŠ stavební - dopravní stavby
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2014 - 2015
PSJ,a.s.
Stavebnictví a reality , Stavbyvedoucí
Odpovědnost za realizaci vnějších inženýrských sítí - VODOVOD – Pitný, požární a sprinklerův, celková délka vodovodů 7,3 km, HDPE - DN300 a DN400, KANALIZACE dešťová a splašková DN300÷1800. Celková délka kanalizace 6,174 km. IN vnějších inženýrských sítí celkem 6,968 mil. €. Stavba byla realizována s místními stavebními společnostmi. Náplň pracovní činnosti: - realizace se schválenou PD kontrola dodržení kvality a HMG stavebních prací kontrola dodržení nákladů stavby při realizaci se schváleným rozpočtem
2013 - 2014
Papcel,a.s.
Stavebnictví a reality , Project manager organizačně-ekonomický
 Příprava a realizace projektu: Papírenský závod na výrobu dekorativního papíru s kapacitou 30 tis tun/rok – Šklov, Bělorusko. Dodávka na „klíč“. (IN stavební části projektu cca 10 mil.€). Zastavěná plocha 240x40m.  Jednání s odpovědným projektantem stavby v rámci přípravy PD.Vyhledání vhodných subdodavatelů stavební části projektu z Běloruska i ČR. Zpracování podkladů pro výběrová řízení – VŘ,vč.účasti na provedení VŘ).Řízení a kontrola dodržení finančního plánu stavby, časového HMG. Odborný technický dozor nad dodržením souladu schválené PD s realizací stavebních prací.
2010 - 2013
K2 Aquecon,s r.o.
Stavebnictví a reality , Stavbyvedoucí
 Výkon funkce hlavního stavbyvedoucího stavby „Dolní Poustevna – Kanalizace a ČOV“ - stavební a technologická část ČOV, včetně dvou čerpacích stanic na kanalizaci. IN stavby 37,448 mil CZK. Zakázka byla realizována v rámci subdodávky pro GD společnost EUROVIA CS,a.s.  Příprava, komunikace, samostatná jednání s potencionálními ruskými partnery na území Ruské Federace za účelem průzkumu stavebního a investičního trhu s cílem vyhledání vhodných zakázek v oblasti dodávek technologických celků, zařízení a uplatnění progresivních stavebních metod.
2002 - 2010
Moravan SB,s r.o.
Výroba a průmysl , Supervizor výroby
Výkon generálního managera - zástupce majoritního akcionáře „Joint Venture“ na teritorii RF. Společný rusko-český strojně-montážní závod ARB-Moravan,a.s. (Joint Venture – cca 170 zaměstnanců) s ročním obratem společnosti 3 800 000,- €. Zajišťování zavedení nové výroby (uvedení do výrobního provozu) v rámci osvojení v Ruské Federaci. Obchodní činnost - vytvoření a rozvoj zákaznického portfolia na teritorii Ruské Federace z oblasti ruských automobilových závodů-výrobců (VAZ,a.s.; KAMAZ,a.s.; GAZ,a.s. ; KRAZ ; URAL aj.), péče o zákazníka, řešení připomínek a žádostí klientů, zajištění nezbytné certifikační dokumentace (homologační protokoly akreditované laboratoře DEKRA,a.s. Praha).Zajišťování dodávek technologických souborů výrobního zařízení z České rep. na teritorii Ruské Federace např. dodávka kompletních 3 montážních výrobních linií, vstřikovacích forem nástrojů a technologických přípravků. Zaškolení místní obsluhy dodaného zařízení na místě výroby. Řízení a vedení prací a uvedení zařízení do zkušebního a trvalého provozu. Zajišťování pravidelných dodávek neosvojených dílů a technologických částí potřebných k montáži ABP. Ve funkci člena představenstva v letech 2007-2010 „Joint Venture“ ARB - Moravan,a.s., na jedné úrovni s ředitelem společnosti ruské národnosti, aktivní spoluúčast při řízení společnosti, plnění plánu výroby a finančního plánu společnosti, dohled nad plněním úkolů zadaných Představenstvem a.s. Součinnost při sestavení ekonomické a finanční stránky společnosti (business plán, finanční roční plán) kontrola a odpovědnost za dodržení plánů, optimální organizaci výroby.
2000 - 2002
Průmyslové stavitelství,a.s. Brno
Stavebnictví a reality , Stavební dozor
Výkon technického dozoru hlavního inženýra projektu a supervize investora nad dodržováním realizace projektu „Zásobování vodou města Aksai“, Uralská oblast, Kazachstán (Investiční náklad stavby cca 35 mil. USD).Projekt obsahoval 6 Provozních souborů technologické části např. Úpravna vody a čerpací stanice, Věžový vodojem, Chlorovna, Měření a regulace, Dálkové ovládání systému. Spolupůsobnost při zajištění kompletních dodávek technologické části projektu, strojů a zařízení. Odborný technický dozor nad montáží zařízení, provedení zaškolení obsluhy místního provozovatele, uvedení technologických celků do zkušebního provozu - čerpací technika, tlakové filtry, armatury, elektrotechnické zařízení, potrubní část, vzduchotechnické zařízení, ZTI, zařízení měření a regulace, montáž věžového vodojemu o obsahu 2000m3. Kontrola dodržení časového HMG realizace montážních a stavebních prací.Účast na pravidelných kontrolních dnech projektu a týdenních výrobních výborech pořádaných investorem.Zajištění dokumentace skutečného provedení stavby, kompletace dokumentace a účast v rámci kolaudačního řízení. Výkon činnosti byl prováděn pro investora - koncern „AGIP“ a „BRITISH GAS“. Úřední jazyk – jazyk anglický a ruský
1985 - 2000
Centroprojekt Zlín,a.s.
Stavebnictví a reality , Projektant ve stavebnictví
Projekční činnost, výkon AD vedení a koordinace prací v rámci realizaci projekčních zakázek - Vodovody, kanalizace, Úpravny vod, ČOV, plynovody a plynofikace územních celků a útvarů vč-regulačních stanic plynu, výkon autorského a technického dozoru investora v průběhu výstavby, inženýrská činnost při přípravě a realizaci stavby (územní řízení, stavební povolení, kolaudační rozhodnutí), odborná pomoc investorům při organizaci výběrových řízení na dodavatele stavby ve smyslu zákona o veřejných zakázkách a účast ve výběrových komisích, hlavní inženýr projektu a vedoucí projekční skupiny – vedení 10 projektantů při zpracování projekčních zakázek.

Jazykové znalosti

němčina
mírně pokročilá
angličtina
středně pokročilá
ruština
výborná / rodilý mluvčí

Řidičský průkaz

Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Internet / e-mail, Adobe Photoshop, MS Outlook

Kurzy

Absolvoval/a jsem
Státní zkouška Autorizace pro vodohospodářské stavby - člen ČKAIT titl. Autorizovaný inženýr

Zájmy

turistika, cestování

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek