Není foto: Jitka V.
ID: 267472

Jitka V.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  28 let


  Aktualizace 01.05.2015
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  2007 - 2007
  VOŠ hotelnictví a turismu - Hotelnictví a turismus
  Vyšší odborné
  2003 - 2007
  Obchodní akademie Lysá nad Labem - Ekonomie
  Středoškolské nebo vyučení s maturitou
 • Praxe

  2012 - 2015
  Linde + Wiemann CZ, s. r. o.
  Administrativa , Referent
  Referent výroby - dlouholetá spolupráce s německou firmu, která vyrábí díly pro světové automobilky. Sběr dat z výroby, ukládání odpracované práce po jednotlivých směnách, spolupráce s účetním oddělením kvůli srovnání celé docházky jednotlivých operátorů výroby, vyhodnocování ztrátových časů a jiných odchylek od výroby, proškolování nových zaměstnanců, konzultace s mistry a vedoucím výroby plnění výroby a fungování jednotlivých operátorů, spolupráce s logistikou na jednotlivých zakázkách a udržování aktuálního stavu zásob na skladech, práce v systému AS400 a Expert, aktualizace dat na jednotlivých směnách, vydávání a evidence pracovních pomůcek, správa dokumentace ve výrobě a její aktualizace, zpracování sběrných karet chyb a další administrativní práce.
  2011 - 2012
  Vyrolat, spol. s r. o.
  Administrativa , Administrativní pracovník
  Recepční, asistentka - Práce na pozici drobné účetní (kontrola přijatých faktur, příprava a kontrola týdenních plateb, zpracování přijatých faktur, odeslání vystavených faktur, komunikace s účetním oddělením v Belgii), recepční (správa příchozích hovorů, poskytování informací, zařizování ubytování a dopravy pro návštěva z mateřské firmy z Belgie, příprava odeslané pošty a rozřazení přijaté pošty, příprava občerstvení pro návštěvy), asistentka (příprava podkladů pro vedení společnosti, hlídání důležitých dat, domlouvání schůzek apod.), práce celní deklarantky (příprava dokladů pro odeslání zboží do zemí mimo EU)
  2010 - 2011
  scanservice a.s.
  Administrativa , Asistentka
  scanservice je jedna z největších společností v ČR zabývající se skenováním, indexací a zpracováním dat. Kromě zpracování prodává nejmodernější skenery a zároveň k nim poskytuje servis. Asistentka Back Office je práce na plný úvazek na pozici asistentky Back Office a asistentky předsedkyně představenstva a místopředsedy představa. Náplň činností spočívala v komunikaci s klienty a partnery, správa kalendářů vedení firmy a ostatních zaměstnanců, plánování schůzek, evidence veškeré pošty, evidence knihy návštěv, objednávky kancelářských potřeb apod., správa vozového parku a vedení záznamů o vozech, nákupy pro firmu, vyhledávání nových výhodnějších dodavatelů, provádění zápisů z porad představenstva, obstarávání dokumentů pro vedení společnosti, komunikace se sesterskou firmou na Slovensku, připravování služebních cest, cestovních příkazů, zajišťování ubytování na služebních cestách a vyúčtování služebních cest, tvorba analýz, komunikace s českými i zahraničními partnery, správa zasedacích místností, školení zaměstnanců (BOZP, PO), soukromá agenda majitelky společnosti, drobné účetní práce.
  2008 - 2010
  G's Marketing
  Administrativa , Asistentka
  Zahraniční firma zabývající se distribucí zeleniny do českých obchodních řetězců (Tesco, InterSpar apod). Asistentka ředitele obchodního oddělení. Práce na plný úvazek v zahraniční firmě na pozici asistentky ředitele obchodního oddělení, spolupráce se zákazníky, zpracování poptávek, nabídek, objednávek, reklamací, vytváření analýz, logistika, kompletace dokumentů, drobné účetní práce, korespondence (i v anglickém jazyce), verbální komunikace v angličtině, komunikace s českými i zahraničními partnery, příprava logistiky atd.
 • Jazykové znalosti

  francouzština
  základní
  ruština
  základní
  angličtina
  středně pokročilá
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  Linux / BSD / Unix, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook
  Programovací jazyky
  Databázové systémy
 • Zájmy

  Samostatnost, tvořivost, pečlivost, přizpůsobivost, komunikační dovednosti, velmi dobrá prezentace, loajalita, maximální nasazení, organizační dovednosti, učenlivost
 • Trvalé bydliště

  Spojovací 560/E, Mladá, Milovice, 28924

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45