Foto: Maria S.
ID: 267067

Maria S.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  25 let


  Aktualizace 30.06.2015
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  2007 - 2011
  Středí umělecko - průmyslová škola Turnov - Šperkovnictví - broušení a rytí drahých kamenů
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2014 - 2014
  Dexter Academy
  Služby , Kosmetička a vizážistka
  Úspěšné absolvování kurzu v oboru kosmetologie zakončeno praktickou i teoretickou zkouškou. Kurz zahrnoval základy anatomie a dermatologie, kosmetické chemie, profesionálního poradenství v oblasti kosmetiky, aplikace kosmetických přípravků, několik druhů kosmetických úkonů a procedur, vizážistiky a sledování trendů v kosmetice.
  2013 - 2014
  PVSP
  Media, reklama, PR , Redaktor, publicista, novinář
  Redaktorka v měsíčníku se zaměřením na kynologii. Psaní několika trvalých rubrik a seriálů a dalších jednorázových článků, redigování materiálů, kontaktování osob pro rozhovory a články, sestavení kynologického vícejazyčného slovníčku, vedení rozhovorů, vkládání novinek na web, komunikace se zahraničními kynology a fotografy v Nj a Aj, překlad článků a rozhovorů z Nj a Aj. Rešerše na internetu v českých i zahraničních zdrojích. Komunikace s grafickým oddělením.
  2012 - 2013
  ALMAF Beauty
  Administrativa , Asistentka
  Osobní asistentka v dynamické firmě se zaměřením na import a distribuci profesionální německé kosmetiky PHYRIS. Do náplně práce spadala správa webu a eshopu, komunikace se zákazníky, vyřizování objednávek, grafická tvorba - tvorba dárkových poukazů, pozvánek na akce, školících materiálů, dohled na tvorbu katalogu atd., příprava školících materiálů, Překlad materiálů z NJ a Aj do Čj, skladové práce, odesílání zboží a jeho fakturace.
 • Jazykové znalosti

  angličtina  -  pokročilá
  němčina  -  výborná
 • Řidičský průkaz

 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Corel Draw / Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, MS Outlook
 • Zájmy

  Kynologie, cestování, internetová rešerše, studium jazyků, kosmetika, estetika, umění, design, historie, nové technologie. trendy v líčení, turistika, zoologie, základní grafická tvorba.
 • Trvalé bydliště

  Listopadová 282, Dolní Počernice, Praha, 19012

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45