Foto: Denisa Z.
ID: 239704

Denisa Z.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  31 let


  Aktualizace 17.12.2016
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  2001 - 2005
  SOŠ, SOU a U-COP, Střední odborná škola s maturitou - Veřejnosprávní činnost
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2014 - 2015
  Corinthia Hotel Prague
  Cestovní ruch a ubytování , Recepční v cestovním ruchu
  Na Executive Club Lounge jsem se starala o VIP klientelu hotelu. Snažila jsem se splnit jejich přání a požadavky. V rámci pracovní náplně jsem pro ně pořádala i malé obchodní schůzky. Vytvářela jsem rezervace pro hosty, dělala check in a out, pracovala jsem se systémem Opera 5.0. Následně jsem tiskla reporty, dělala inventury, připravovala rozpis služeb, odepisovala zásoby střediska apod.Tato práce vyžadovala znalost Opery (vytváření rezervací, billing, moving, share), tak i znalost Micros Fidela (billing + Material Control). Také jsem zastávala pozici Concierge - radila hostům jak se dostanou do centra města, kde lze zakoupit lístky, vytvářela rezervace do restaurací.
  2013 - 2014
  Disney Cruise Line, USA
  Cestovní ruch a ubytování , Recepční v cestovním ruchu
  Netradiční práce recepční na lodi s 3000 hosty. Vše co může tato pozice nabídnout a i něco navíc. Chec in and out, platby hotově a přes terminály. Dále jsem informovala hosty o přístavech, exkurzích a pod. Jsem zvyklá pracovat s větším množstvím peněz.
  2010 - 2013
  Disney Cruise Line, USA
  Gastronomie a pohostinství , Barman/ka
  Hlavní náplní mé práce byla Concierge Louge, kde hosté dostávali VIP servis. Konají se zde večírky, svatby, narozeninové oslavy. Také jsem připravovala mezinárodní koktejly pro různé příležitosti.
  2010 - 2010
  Sailing Holiday, Corfu Greece
  Cestovní ruch a ubytování , Delegát cestovní kanceláře
  Vyzvedávala jsem hosty z letiště, dopravova jsem je k lodím a pomáhala s organizování výletů a stara jsem se o ně během jejich pobytu
  2009 - 2010
  Grand Union Brixton
  Gastronomie a pohostinství , Vedoucí / manažer restaurace
  Byla jsem zástupce vedoucího baru, restaurace a discotéky. Měla jsem na starosti směny pro celý personál, starala jsem se o rezervace a průběh oslavy jednotlivců i skupin. Svatební oslavy, narozeniny a firemní akce. Dále jsem měla na starosti objednávání zásob, vedení evedince a uzávěrky.
  2005 - 2009
  The Grove Camberwell, London
  Gastronomie a pohostinství , Číšník/servírka
  Obsluha hostů v restauraci a baru. Nabízení kávy, různých druhů čajů, alkoholických a nealkoholických nápojů. Domácích zákusků či sendvičů. Obsluha na banketových akcích, rautech, různých párty či večírcích.
 • Jazykové znalosti

  němčina  -  základní
  angličtina  -  pokročilá
  čeština  -  výborná
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook
 • Zájmy

  Ráda cestuji, poznávám nová místa a nové lidi a s tím i spojenou kulturu. Tyto zkušenosti a vědomosti získané po cestách se následně snažím uplatnit i v zaměstnání. Mezi mé další zájmy patří četba a rekreačně sporty (jízda na kole, odbíjená apod.)
 • Trvalé bydliště

  Jana Palacha 1121, Mladá Boleslav, 29301

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45