Foto: Tomáš I.
ID: 66227

Tomáš I.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  35 let


  Aktualizace 25.10.2016
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  2000 - 2003
  Obchodní akademi Přerov - ekonom (přerušené studium)
  Vyučení
  1999 - 2000
  ZŠ Jubilejní 3 Nový Jičín - kurz 9.tř. ZŠ
  Základní
  1996 - 1999
  Odborné učiliště a praktická škola Nový Jičín - Kuchař
  Vyučení
  1987 - 1996
  ZŠ Palackého 25 Přerov - základní
  Základní
 • Praxe

  2015 - 2016
  Fincentrum reality s.r.o.
  Stavebnictví a reality , Realitní makléř
  Na pozici realitní makléř senior což je předmanažerská pozice stále pracuji. Náplní mojí práce je komunikace se zákazníkem, návrh nejoptimálnějšího řešení prodeje, analýza trhu, prodej a pronájem nemovitostí, komunikace s úřady, komunikace s finančními poradci, fotografování.
  2013 - 2015
  Fincentrum a.s.
  Bankovnictví a finanční služby , Finanční poradce
  Náplní mé práce byla komunikace se zákazníkem, kontrola jeho stávajících ekonomických rozhodnutí a návrh pro klienta smysluplnějších možností. Komunikace s pojišťovnami, bankami a analýza trhu, vzdělávání se v oboru. Osvědčení ČNB, Certifikát poradenského základu a certifikát školení NAPIŠ SI VYŠŠÍ POZICI pod vedením Mgr.Petera Staňkovského
  2010 - 2013
  RK RE/MAX
  Stavebnictví a reality , Realitní makléř
  Tato činnost spočívá nejdříve ve vytvoření si jména v dané lokalitě a to způsobem nejlépe reklamy tzn.tvorba letáků, poutačů apod.(vše jsem si dělal sám). Dále se jednalo o komunikaci se zákazníkem, domluvení si schůzky a následné prodání sama sebe nikoliv společnosti :) Poté mohla začít práce s nemovitostí tj.nafocení, stanovení realné tržní ceny, porovnávání cen, zadání do systému a inzerce. Následná komunikace s kupujícími, prodavajícími, katastrem nemovitostí, úřady, bankami, apod. Neustále podporování prodeje formou vlastní iniciativy letáky, poutačů apod. (někdy samotná inzerce nestačí). Vzdělávání se v oboru. Práce s PC (smlouvy, tvoření 3D návrhů nemovitosti apod.)
  2010 - 2010
  Česká Pošta
  Služby , Pracovník poštovního provozu
  třídění pošty, evidence pošty, doručení pošty, komunikace se zákazníkem
  2006 - 2010
  Gambro CZ s.r.o.
  Doprava, zásobování a logistika , Řidič vysokozdvižného vozíku
  Nápní práce byl příjem a výdej materiálu do výroby dle požadavků. Evidence materiálu pomocí PC, jeho pravidelná kontrola. Manipulace s materiálem ručně nad 30 kg, vysokozvižným vozíkem Still a tzv.retrakem s bočním sezením. Nakládka a vykládka kamionů. Moje pozice byla označována jako warhouse operator - skladový operátor + řidič vysokozdvižného vozíku a retraku.
  2006 - 2006
  Žampionárna Přerov s.r.o.
  Výroba a průmysl , Vedoucí výroby
  Náplní mojí práce bylo rozdělení úkolů zaměstancům žampionárny, kontrola vlhkosti vzduchu v pěstírně, expedice zboží a jeho evidence, kontrola jakosti a váhy, v neposlední řadě i kontrola stavu skladu chemikálií, jejich příjem a výdej.
  2006 - 2006
  Tesco Stores a.s.
  Obchod, nákup, prodej , Prodavač
  Náplní práce bylo uskladnění přijatého zboží a jeho dopňování do regálu. Manipulace s el.vozíkem ve skladu, ne pokladna.
  2005 - 2005
  Okay elektro s.r.o.
  Obchod, nákup, prodej , Prodavač
  jednání ze zákazníky, prodej zboží, skladová práce
  2003 - 2005
  Group 4 Falck
  Ostraha a bezpečnost , Pracovník ostrahy
  Náplní mojí práce bylo kromě zajištění objektu a bezpečnosti v něm několik dalších činností podle typu objektu. Působil jsem nejen v Přerově (pivovar Přerov, stará pošta 2 u nádraží), ale také v Olomouci (sklad drogerie, sklad piva Pillsner Urqell) Zábřehu n.M. (Univlever) a Šumperku (MěÚ Šumperk a úřad pro zastupování státu Šumperk). V pivovaru byla moje práce zaměřena na vstupní a výstupní kontrolu a následnou evidenci, komunikace s návštěvami a vedením firmy. V pravidelných intervalech probíhala kontrola objektu formou obchůzek. Tato činnost byla společná pro všechny objekty a v případě narušení probíhala spolupráce s policií ČR. Stejné to bylo také v Olomouci a Zábřehu n.M. Práce v Šumperku se od té předchozí výrazně lišila. Hned z počátku pracovního dne byla přivezena na úřad pošta, která se musela roztřídit, zaevidovat a rozeslat, ale také byla přichýstána pošta k odeslání, tedy nadepisování adres a následné rozesílání klientům. Po zbytek dne pak probíhalo příjímání návštěv, ústní i telefonická komunikace s klientem a administrativní práce s PC (Internet, Word,Excell)
 • Jazykové znalosti

  němčina  -  základní
  francouzština  -  základní
  angličtina  -  mírně pokročilá
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Corel Draw / Adobe Illustrator, Adobe Photoshop
  Další programy a počítačové znalosti
  Sweet Home 3D-program na tvoření půdorysů, návrhů interiéru apod. Word-grafické návrhy kalendářů, obrázků, koláží, práce s fotografiemi, tvoření plakátů, letáků, brožur, časopisu., Power Point-tvoření prezentací včetně zvukové stopy.
 • Zájmy

  Nejvíce mě zřejmě baví kreativní činnost, která se projevuje ve všech oblastech mých zájmů i koníčků. Rád vytvářím nové věci pro radost svou i druhých jako pozvánky, kalendáře, letáky, grafiky nebo koláže. Rád pracuji s novými materiály, takže tvořím i s keramické hmoty, dřeva, kovu a jiných materiálů. Někdy vše spojím dohromady. V poslední době mě baví přetváře staré věci v nové za jiným účelem. Mimo to mám ale rád historii, záhady, přírodu a většinou i lidi :) Jsem členem Přerovského klubu sběratelů o.s. (od 2009) a editorem časopisu Sběratel, sbírám především Přeroviku, takže ve své sbírce mám několik pohlednic, dokumentů, knih aj. v nedávné době jsem se podílel i na výstavě k jejímu 60.výročí v Galerii města. Jsem také členem přerovské T.O.Zlatý Sokol (od 1994) a editorem jejich stránek. Jsem člověkem s neustále připraveným fotoaparátem, takže fotím a fotím cokoliv krásného mě zaujme. Většinu svých fotek posílám dále v podobě svých výrobků. S mou ženou máme také svůj profil na Fler.cz kde své výrobky prodáváme. V poslední době se také věnujeme dětem s oční vadou a šijeme jim na míru okluzory na doporučení očního lékaře. Jedná se tedy o komunikaci se zákazníkem, doporučení a evidenci. Zajímám se o design a jsem puntičkář, proto většinou vše eviduji do tabulek, složek, šanonů apod. Jsem velkým patriotem Přerova a proto rád spolupracuji s některými zaměstnanci muzea např.p.Mgr.Sehnálkem, pí.Mgr.Klímovou, pí.Mgr.Konířovou. Také píši básně a maluji, proto jsem v kontaktu s p.L.Dostálem a navštěvuji s dětmi jeho hodiny-teď např.v Galerii Přerov
 • Trvalé bydliště

  Na odpoledni 156/7, Přerov, 75002

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45