Není foto: Ing. Alice V.
ID: 218685

Ing. Alice V.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  50 let


  Aktualizace 01.08.2014
Už nehledá práci

 • Moje představa o hledané práci

 • Vzdělání

  2000 - 2000
  ČZU PEF Praha - Ekonomika, MNG, VSRR
  Vysokoškolské / univerzitní
 • Praxe

  2014 - 2014
  United Registrar of Systems Czech, s.r.o.
  Management , Provozní ředitel / manažer
  Zpracovávání žádostí o platbu včetně jejich kontroly, příprava podkladů pro finanční části monitorovacích zpráv všech typů, asistence při přípravě a kompletaci monitorovacích zpráv všech typů /průběžná, závěrečná/, dohled nad financováním projektu stavem rozpočtu, spolupráce s bankou, vedení a kontrola účetních operací spojených s čerpáním cash flow rozpočtu, analýzy a hodnocení celého projektu.
  2009 - 2013
  ELEKTROSERVIS Liberec, Osečná
  Ekonomika a podnikové finance , Hlavní účetní
  Zodpovědnost za plynulý chod účtárny, za vedení ekonomické agendy a mzdové agendy. Komplexní samostatné účtování v uceleném úseku účetnictví. Sledování a evidence pohybu a stavu na bankovních účtech. Provádění platebního a zúčtovacího styku s bankou a dodavateli. Samostatné zajišťování agendy daně z příjmu a daně z přidané hodnoty, silniční daně a zajišťování daňového řízení se správcem daně. Zpracování dokladových inventurních seznamů a ověřování souladu fyzického a účetního stavu majetku. Kontrolní činnost v rámci své funkce – kontrola zpracování mezd a související agendy, kontrola dodržování pracovně právních předpisů a administrativních prací spojených s vypracování podkladů pro účtárnu. Zajišťování pokladních služeb pro potřeby organizace včetně přijímání a vydávání peněz veřejnosti. Zodpovědnost za jednání s úřady v rámci své funkce.
  2004 - 2009
  PANDASPORT, Stráž pod Ralskem
  Ekonomika a podnikové finance , Hlavní účetní
  Samostatné účtování v uceleném úseku účetnictví, zúčtování daní a dotací, majetku, pohledávek a závazků. Sledování a evidence pohybu a stavu na bankovních účtech. Provádění platebního a zúčtovacího styku s bankou. Samostatné zajišťování agendy daně z příjmu a daně z přidané hodnoty a zajišťování daňového řízení se správcem daně. Provádění inventur, zpracování inventurních seznamů a ověřování souladu fyzického a účetního stavu majetku. Příprava a zpracování mezd a platů, včetně zpracování, dávek nemocenského pojištění. Provádění registračních a oznamovacích činností a vztahů, týkajících se zaměstnanců. Provádění dokladových inventur a pořizování inventurních soupisů. Zajišťování pokladních služeb pro potřeby organizace včetně přijímání a vydávání peněz veřejnosti.
  1992 - 2002
  DIAMO, s.p.
  Administrativa , Asistentka
  Organizování schůzek nadřízeného, příprava podkladů na jednání, příjem a přepojování telefonátů, příjem pošty, uvádění návštěv, vedení veškeré agendy podniku, charakteristika povinností zaměstnavatele v oblasti BOZP a PO vůči zaměstnancům, zajišťování zásad firemní kultury včetně její aplikace, kontrola dodržování zákona o ochraně osobních údajů, jednání s úřady
  1985 - 1990
  DIAMO, s.p.
  Chemie a potravinářství , Chemik
  Zajišťování chodu technologických procesů, zkoušení nových metod a zajištění jejich uvedení do konkrétního provozu
 • Řidičský průkaz

  A - motocykly
  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook
  Programovací jazyky
  Databázové systémy
 • Zájmy

  Sport. Cestování.
 • Trvalé bydliště

  Svatovítské náměstí 92, Osečná, 46352

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45