Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Tomáš B.

Foto:  Tomáš B.

ID: 255102

Bydliště: ulice, čp, Hradec Králové lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1980
Platnost: 24.05.2016 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

1994 - 1998
Střední průmyslová škola elektrotechnická - Slaboproudá elektronika a automatizace
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2016 - 2016
EMBA TRADE s.r.o.
Obchod, nákup, prodej , Obchodní ředitel/manažer
V lednu 2016 jsem byl jmenován republikovým manažerem divize maloobchodní sítě se zodpovědností za ekonomické výsledky 16 prodejních jednotek (50 zaměstnanců) a přípravu pro vstup a rozvoj sítě na Slovensku. Řídil jsem práci technického a regionálního manažera, tvořil finanční plány maloobchodní sítě i jednotlivých jednotek, snižoval provozní náklady (pravidelně vyjednával s dodavateli služeb), zcela změnil personální politiku a vytvořil nový, motivační systém s důrazem na profesionalitu prodávajících. Týdně jsem sledoval a majiteli společnosti reportoval hospodářský výsledek a ve spolupráci s obchodním oddělením (revize marží) a marketingem aktivně reagoval na jeho vývoj. Stanovené plány plnil maloobchod na 120%, kvartální obrat prodejních jednotek dosahoval mimo sezónu k 20 mil. Kč, v sezóně pak až k 50 mil. Kč. Z pracovního poměru jsem po dlouhém zvažování odešel na vlastní žádost z důvodu velmi špatné ekonomické situace společnosti a mé další, osobní, neperspektivy.
2015 - 2016
EMBA TRADE s.r.o.
Obchod, nákup, prodej , Project manager organizačně-ekonomický
Ve společnosti zabývající se zásilkovým a maloobchodním prodejem kusového textilu a doplňků pro domácnost (Vyprodejskladu.eu), jsem otevřel 11 nových prodejních jednotek a 3 dříve otevřené uzavřel pro jejich nerentabilnost. Dle realitní nabídky, lokace a předpokladů úspěšnosti provozu jsem uzavíral nájemní smlouvy na nebytové prostory, zadával dokončovací stavební práce, vedl výběrová řízení dodávek na provozní vybavení, personální pohovory, komunikoval s projektanty a úřady ve věci změn užívání prodejních jednotek, řídil a dodržoval schválené náklady (vstupní investice) a po provozní stabilizaci, obvykle do jednoho až dvou měsíců od otevření, jsem plně funkční filiálku předal do správy regionálnímu manažerovi. Ideální velikost prodejny byla 300 a více m2.
2013 - 2015
OSVČ
Obchod, nákup, prodej , Project manager organizačně-ekonomický
obchodních zástupců a umělců, získal pro autorská, výukově orientovaná divadelní představení s prvky etické výchovy 30 000 diváků, spolupracoval s více jak 500 ZŠ a MŠ, kulturních domů a divadel po celé ČR a uzavřel stovky spoluprací. Časově omezený projekt jsem ukončil k červnu roku 2015.
2007 - 2013
RANA Hradec Králové spol. s r.o.
Obchod, nákup, prodej , Manažer prodejního teamu
V obchodní společnosti zabývající se prodejem kancelářského vybavení jsem působil na pozici Sales Manager a byl zodpovědný za komunikaci a tvorbu obchodní politiky, udržoval jsem a rozvíjel dlouhodobé vztahy s klíčovými zákazníky a vedl tým obchodních zástupců. Plnil jsem krátkodobé i dlouhodobé plány - a to jak finanční (obrat 6 mil. Kč ročně), tak - v případě prodeje A3 multifunkčních zařízení, i množstevní (60 ks). Vlastní iniciativou jsem do sortimentu plnohodnotně začlenil rychlo-obrátkové zboží kancelářských potřeb, tvořil marketingové plány a podílel se na grafickém zpracování nabídek a webu. Ve společnosti jsem dlouhodobě dosahoval nejlepších obchodních výsledků. Z pracovního poměru jsem odešel na vlastní žádost.
2001 - 2007
Carrefour s.r.o.
Obchod, nákup, prodej , Vedoucí úseku prodejny
V obchodním řetězci v Hradci Králové jsem vedl oddělení elektro s dvaceti zaměstnanci ve zdvojené pozici Front + Back office manager se zodpovědností za prodej, objednávky, finanční služby, reklamace a rozvoz zboží, komunikaci s centrálou, personalistiku a hospodářské výsledky. Za svého působení jsem vybudoval největší a nejkomplexnější prodejnu s malým a velkým elektro zbožím v kraji a vhodnou personální politikou zcela potlačil fluktuaci. Pravidelně jsem se manažersky vzdělával, absolvoval zahraniční stáže a stal se školitelem přímých prodejců. Svěřené oddělení dosahovalo plánovaných výsledků (obrat 10 mil Kč/ měsíčně), neustálou a systematickou prací se zásobami straších 1 rok téměř nulových odpisů a splněnou marži. Oceněním mé ambiciosní práce bylo opakující se zvolení Manažerem měsíce. Z pracovního poměru jsem odešel na vlastní žádost dne 31.12.2006 z důvodu nové, zajímavé nabídky příštího zaměstnavatele (RANA Hradec Králové spol. s r.o.).

Jazykové znalosti

angličtina
středně pokročilá

Řidičský průkaz

Typ průkazu
A - motocykly
Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Corel Draw / Adobe Illustrator, MS Outlook
Programovací jazyky
C / C++, Lotus Notes

Kurzy

Absolvoval/a jsem
2005 - Technika prodeje
2006 - Time management
2007 - Stress management

Zájmy

Sport (tenis, běh, foorball)
Kultura (divadlo, film)
Domácí a zahraniční politika
Nové technologie (i uživatelsky)

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek