Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

RNDr. Martin B., Ph.D.

Není foto: RNDr. Martin B., Ph.D.

ID: 189883

Bydliště: ulice, čp, Praha lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1973
Platnost: 09.12.2013 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

2002 - 2010
Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy v Praze, Katedra analytické chemie - Analytická chemie
MBA, MBT, postgraduální studium

Praxe

2013 - 2013
Laboratoř molekulární diagnostiky Chambon s.r.o. (člen skupiny Synlab Czech) - Sekce: Molekulární detekce patogenů, Evropská 176/16, 160 00 Praha 6
Věda a výzkum , Přírodovědní analytik diagnostik
Příprava a zpracování biologických vzorků, převážně od kriticky nemocných pacientů (izolace DNA a RNA, syntéza cDNA, elektroforéza na agarózovém gelu aj.), aplikace molekulárně-biologických technik při detekci vybraných patogenů (zejména bakterie, houby, RNA a DNA viry). Rutinní analýzy založené na kvantitativní PCR využívající patogen-specifických sond, s následnou konfirmací nálezu technikou přímého sekvenování. Management příjmu materiálu, analýz, přípravy a distribuce výsledků, obsluha moderní labor. instrumentace a práce s elektronickou databází pacientů (LIS).
2010 - 2012
Revmatologický ústav v Praze, Na Slupi 450/4, 128 50 Praha 2
Management , Project manager organizačně-ekonomický
Vedoucí manažer projektu OPPA financovaného z fondů EU (Rozvoj lidských zdrojů ve výzkumu a vývoji na Revmatologickém ústavu), při němž bylo podpořeno specializované odborné vzdělávání 144 vědecko-výzkumných a odborných pracovníků Revmatologického ústavu. Příprava projektové dokumentace, koordinace realizačního týmu a spolupráce při organizačním zajišťování jednotlivých vzdělávacích akcí, kurzů a stáží pro cílovou skupinu. Kontrola plnění harmonogramu, rozpočtu a monitorovacích ukazatelů, komunikace s Magistrátem hl.m. Prahy, spolupráce při tvorbě průběžných a závěrečných zpráv i při externí kontrole projektu.
2001 - 2012
Revmatologický ústav Praha - Experimentální laboratoř pro výzkum pojiva, Na Slupi 450/4, 128 50 Praha 2
Věda a výzkum , Vědecko výzkumný pracovník
Klinické aplikace analytických separačních metod v biochemické analýze, zejména metody chromatografické a elektroforetické (HPLC, CZE, MEKC, PAGE, Western blot) se zaměřením na analýzu proteinů a jejich fragmentů v biologickém materiálu. Později též experimentální práce na tkáňových kulturách a uplatnění metod molekulární biologie a imunochemie (izolace RNA, reverzní transkripce, genová exprese na RT-PCR, ELISA apod.). Vyhodnocování a statistická analýza experimentálních dat. Prezentace výsledků na odborných setkáních v ČR a v zahraničí (přednášky, postery), publikační činnost (22 publikací, celkem IF: 26,713). V rámci 5 grantů IGA MZČR, 2 Výzkumných záměrů MZ ČR a řady klinických studií řešitel či spoluřešitel výzkumných projektů zaměřených na metabolismus a strukturu pojivových tkání. V letech 2004-2012 člen vědecké rady Revmatologického ústavu Praha, od r. 2010 člen redakční rady (zástupce vedoucího redaktora) odborného recenzovaného časopisu Pohybové ústrojí - pokroky ve výzkumu, diagnostice a terapii (ISSN 1212-4575), členství v domácích a mezinárodních odborných společnostech.
1997 - 1998
Katedra analytické chemie Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze, Albertov 2030/8, 128 40 Praha 2
Věda a výzkum , Laborant v chemii a potravinářství
Odborný asistent zajišťující činnosti nezbytné pro provoz laboratorních cvičení a využití potřebné laboratorní instrumentace.

Jazykové znalosti

němčina
základní / pasivní
ruština
základní / pasivní
angličtina
pokročilá
čeština
výborná / rodilý mluvčí

Řidičský průkaz

Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook

Kurzy

Absolvoval/a jsem
2000 Doctoral Course on “Mass Transport in Chromatography and Capillary Zone Electrophoresis“ (PřF UK, Praha)
2006 Kurz „Vysokoúčinné analytické separace biologicky aktivních látek“ (VŠCHT, Praha)
2011 Real-Time PCR Course (Life Technologies/ Applied Biosystems, Praha)
2011 Kurz praktických dovedností řešení neodkladných stavů
2013 Proceedings in Molecular Medicine (Chambon/ Synlab Czech, Praha)
2013 Škola hmotnostní spektrometrie (Spektroskopická společnost Jana Marka Marci/ ÚOCHB AV ČR, v.v.i., Priessnitzovy léčebné lázně, Jeseník).
Četná účast na konferencích, seminářích, sympoziích a jiných odborných akcích se zaměřením na aktuální otázky analytické chemie, biochemie, molekulární biologie a medicíny.

Zájmy

Fotografie, cestování, sport, hudba

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek