Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Vlastimil D.

Není foto:  Vlastimil D.

ID: 265547

Bydliště: ulice, čp, Týnec lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1952
Platnost: 17.04.2015 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

1977 - 1982
SPŠS Ostrava - Pozemní stavby
Středoškolské nebo vyučení s maturitou
1969 - 1972
odborné studium na OU VŽKG s výuč. listem a maturitou - obor ocelové konstrukce
Vyšší odborné

Praxe

2001 - 2015
Česká pojišťovna, HOME4PEPLE, RESPECT s.r.o.
Stavebnictví a reality , Realitní makléř
Do současnosti pracuji jako OSVČ, v oboru pojišťovnictví, nyní specializce pojištění průmyslu, k tomu stale poradenská činnost ve stavebnictví, spolu se správcovstvím nemovitostí významných klientů a realitní činnost jako realitní makléř.
1999 - 2001
BAUMIT s.r.o
Stavebnictví a reality , Přípravář
Obchodní zástupce firmy - regionální zastoupení. Nátěrové a omítkové směsy, zateplovací systémy. Finančně poměrně nezajímavé. V dobu jsem si zřídil ŽL a pruběžně jsem zajišťoval výběrová řízení pro obce, stavební dozor, zajišťování dotací I Zelenou úsporám pro soukromníky, poradenskou činnost ve stavebnictví I PO a BOZP.
1997 - 1999
INGSTAV UH a.s.
Stavebnictví a reality , Project manager organizačně-ekonomický
Po ukončení činnosti ve st. správě, jsem reagoval na nabídku funkce investičního ředitele ve firmě INGSTAV a.s. zde jsem zajišťoval především zakázky pro firmu, včetně zpracování projekt. dokumentace. V popovodňovém období jsem organizoval pomoc v zatopených lokalitách, spolupráce s obcemi, včetně obnový výstavby sítí a protipovodňových opatření. Zajišťoval jsem dotace a těsně spolupracoval s vodohosp. společnostmi. Firma byla odprodána a moje činnost zanikla.
1991 - 1997
Městský úřad Mikulov
Státní a veřejná správa , Vedoucí odboru / oddělení
Do státní správy - MÚ jsem nastoupil za účelem založení a vedení investičního odboru města, kde v tu dobu nebyl. Zajišťoval jsem dotace a finance na ministerstvu financí i místního rozvoje. pro výstavbu plynofikace, rekonstrukce komunikací, údržbu objektů I památkových, a řadu dalších rozvojových aktivit obce.Souvisela s tím součinnost při výběrových řízeních, jednání s dodavateli subdodavateli, zajišťování projektů a realizace vlastních návrhů, zařazených do plánu rozvoje města, včetně vytvoření památkových zón, rekonstrukce náměstí, památkových objektů a jako významný můj projekt - posouzení stavební a architektonické vhodnosti výstavby půdních bytů v památkové zóně, včetně zajištění spolupráce s poskytovateli půjček a hypoték pro žadatele o půdní vestavby. Vyšlo to. V tu dobu jsem absolvoval při Státní památkové péči pod záštitou MK, speciální stadium památkové péče, které jsem řádně ukončil. Z důvodu změny politické struktury a tlaku opozice, jsem z funkce a práce ve st.spr., velmi nerad odstoupil.
1988 - 1991
VŠZ Brno
Stavebnictví a reality , Technik ve stavebnictví
Vedoucí investičního odd. Vysoké školy zem. v Lednici. Tvorba investičního plánu, výběrová řízení, stavební dozor, zajištění realizace staveb a technol. zařízení, zajišťování stavební údržby, jednání s dodavateli a odbornými firmami, památkáři aj.....
1980 - 1988
Vítkovické železárny
Služby , Domovník, správce objektu
V rámci GŘ Vítkovic - sociální služby , jako vedoucí oddělení soc. služeb s týmem podřízených pracovníků, kde jsem zajišťoval stavební, provozní činnost v rámci údržby a provozu bytového fondu Vítkovic, ubytoven , školek, jeslí, vítkovický stadion, rekreační střediska, vítkovickou nemocnici, Zajišťování plánu údržby , jmenovaných zařízení. Osobně jsem zajišťoval i jako požární a bezpečnostní technik pravidelné kontroly BOZP a PO ve všech zařízeních, ve spolupráci s podnikovými útvary. Zajištění a provádění školení pracovníků i vedoucích, později jsem vybudoval tým pracovníků pro zajištění kontroly provozu výtahových zařízení a úplnosti předepsaného vybavení bytového fondu, včetně proškolování nájemníků a kontakt s nimi ohledně užívání bytů a jejich vybavení. (z důvodu změny ve společnosti v tomto období, docházelo k rozpadu personální struktury I podniku a činnost ve firmě jsem ukončil).
1972 - 1980
Vítkovické železárny
Strojírenství , Mistr ve strojírenství
postupně -rýsovač v provoze mostárna, plánovač, mistr v provoze, praxe v zámečnické činnosti, svařečský průkaz - plamen, elektro i v CO atm.

Řidičský průkaz

Typ průkazu
A - motocykly
Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Internet / e-mail, Adobe Photoshop, MS Outlook

Kurzy

Absolvoval/a jsem
obchodní dovednosti, psychologie prodeje a komunikace, památková péče, manažerský kurz, odborná školení a kurzy pro stavební technologie aj.

Zájmy

Sport, turistika, cestování, literatura,historie, práce na zahrdě, manželka.

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek