Foto: Iva K.
ID: 221635

Iva K.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  31 let


  Aktualizace 30.06.2015
Už nehledá práci

 • Moje představa o hledané práci

 • Vzdělání

  2009 - 2010
  FTVS UK Praha - Tělesná výchova a sport (Atletika, Sportovní lezení)
  Vysokoškolské / univerzitní
  2006 - 2009
  Střední podnikatelská škola LIVA s.r.o. - Obchodně-podnikatelské činnosti
  Středoškolské nebo vyučení s maturitou
  2003 - 2006
  Soukromé střední odborné učiliště LIVA s.r.o. - Technicko-administrativní pracovník
  Odborné vyučení bez maturity
 • Praxe

  2014 - 2015
  Ing. Petr Boukal - BOUKAL (Litvínov)
  Administrativa , Asistentka
  Kompletní vedení agendy reklamačního a servisního oddělení - příjem zakázek, objednávek, tvorba cenové nabídky, zajištění dopravy, tvorba plánů výjezdů servis. techniků, příprava předávacích a servisních protokolů, fakturace. Neustálá komunikace se zákazníky. Překlady manuálů a jiných dokumentů, výkaz výsledků managementu. Komunikace se zahraničními partnery - objednávky, příjem zboží a fakturace. Vedení skladového účetnictví. Plnohodnotný zástup ekonomického úseku - párování příjemek, účtování nákladových faktur, upomínky neplatičům, výkaz dat v Intrastatu. Podpora obchodního oddělení - zakázky, doprava, fakturace, výkaz managementu. Kompletní vedení agendy broušení vč. fakturace, kontrola činnosti brusiče a jeho docházky do zaměstnání, zajištění plynulého chodu brusírny. Správa vozového parku vč. sledování spotřeby nafty a vyhodnocení pro vedení společnosti.
  2011 - 2012
  Azelis Czech Republic s.r.o. (Praha)
  Administrativa , Office manager
  Veškerá administrativní podpora vedoucím oddělení Cosmetic, Chemicals a Pharmacy. přijetí objednávky od klienta, zadání objednávky do systému, spolupráce s naším centrálním skladem, popř. zajištění objednávky směřované k našim dodavatelům, fakturace - kontrola a apel na tzv. neplatiče. Spolupráce se spedičními společnostmi - organizace tras, nakládek a vykládek zboží dle přání a potřeb našich zákazníků. Vyhledávání nových klientů a dodavatelů.
  2008 - 2009
  Euronet Services s.r.o. (Praha)
  Bankovnictví a finanční služby , Bankovní specialista
  Veškerá administrativní podpora všech oddělení společnosti, aktualizace a archivace smluv, příprava smluv nových ve spolupráci s právním oddělním, překlady, správa vozového parku, vedlejší pracovní poměr v call centru, služební cesty - kontrola G4S při plnění smluvních podmínek, příp. určování sankcí při jejich nedodržení, reporty.
  2007 - 2008
  FINNY s.r.o. (Praha)
  Stavebnictví a reality , Project manager organizačně-ekonomický
  Veškerá administrativní podpora v rodinně firmě zabývající se výstavbou srubových rodinných domků na klíč, účast na obchodních jednáních s klienty, příprava veškerých smluv a ujednání - kontrola dodržení těchto ujednání a termínů, popř. spolupráce s právníkem, příprava podkladů pro pana účetního vč. DPH, podpora stavbyvedoucího konkr. se stavebními deníky, služební cesty na místo výstavby - improvizované řešení nečekaných situací.
  2006 - 2007
  ING Životní pojišťovna a.s. (Praha)
  Pojišťovnictví , Asistent v pojišťovnictví
  Veškerá administrativní podpora ředitele Retail oddělení a vyššího managementu, účast na poradách - zápisy - překlady. Aktualizace stávajících smluv ve spolupráci s právním oddělením, archivace. Pravidelný report vyššímu managementu, výtah určitých dat ze systému k dalšímu zpracování. Příprava podkladů pro účetní oddělení.
 • Jazykové znalosti

  angličtina
  pokročilá
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Internet / e-mail, MS Outlook
  Programovací jazyky
  Databázové systémy
 • Zájmy

  Se zájmem chodím do přírody, držím se heslem - sportem ku zdraví a nevynechám ani poslech hudby, ke které patří tanec a péče o domácnost..mezi mé oblíbenosti patří ale také kontakt s lidmi a smysluplnost vykonané práce.
 • Trvalé bydliště

  Dělnická 434, Meziboří, 43513

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45