Foto: Radek P.
ID: 197821

Radek P.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  25 let


  Aktualizace 21.02.2015
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  2006 - 2010
  Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Pardubice, Karla IV. 13 - Slaboproudá elektrotechnika / Výpočetní a automatizační technika
  Středoškolské nebo vyučení s maturitou
 • Praxe

  2014 - 2015
  AUTO DRYML a.s. (Autorizovaný partner ŠKODA AUTO a.s.)
  Auto - moto , Prodejce vozů
  Prodej nových a ojetých vozů, prodej dalších produktů a služeb, servis u stávajících zákazníků, nové akvizice, vedení obchodních případů, zjišťování a vyhodnocování potřeb zákazníků, individuální konfigurace vozu, tvorba nabídek a prezentací produktů a služeb, poskytování technické podpory, monitorování trhu, identifikace obchodních příležitostí, zpracování veškeré administrativy dle ISO 9001, registrace a přihlášení vozidel, zajištění STK, předváděcí jízdy, kontrola a předání vozu, kontrola a péče o vozy autosalonu.
  2014 - 2014
  ONDRÁŠEK INK - JET SYSTEM spol. s r.o.
  Obchod, nákup, prodej , Obchodní zástupce
  Prodej zařízení, produktů a služeb, servis u stávajících zákazníků, nové akvizice, zjišťování potřeb zákazníků, návrh technických řešení pro zákazníka, zpracovávání nabídek a prezentací produktů a služeb, poskytování technické podpory, monitorování konkurence. Samostatné vedení obchodních jednání a obchodních případů.
  2012 - 2013
  KBH Energy s.r.o.
  Marketing , Produktový manager
  Péče o kompletní portfolio produktů, vytváření katalogových listů a technických dokumentací, návrh řešení pro zákazníka, poskytování technické podpory, vyhledávání a porovnávání nových artiklů vhodných k uvedení na elektro trh, řízení spolupracovníků v rámci projektů, monitorování konkurence, porovnávání cen, vytváření ceníků, nabídky, servis u stávajících zákazníků, nové akvizice, komunikace se zahraničními obchodními partnery.
  2011 - 2011
  Ronal CR s.r.o.
  Kvalita a kontrola jakosti , Kvalitář
  Analýza a kontrola kvality výroby – denní, týdenní a měsíční reporty. Vedení agendy školení, evidence dokumentace k archivaci a auditům, prozkoumání a vyhodnocení reklamace zákazníka, zpracování vnitropodnikových zakázek.
 • Jazykové znalosti

  angličtina
  středně pokročilá
  čeština
  výborná
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, Linux / BSD / Unix, MacOS
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Corel Draw / Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, MS Outlook
  Programovací jazyky
  Databázové systémy
 • Zájmy

  Hudba, informační technologie, inline brusle, lyžování.
 • Trvalé bydliště

  Pod Studánkou 752, Pardubice, 53012

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45