Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Delia F.

Foto:  Delia  F.

ID: 209246

Bydliště: ulice, čp, Praha 4 - Modřany lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1981
Platnost: 11.04.2014 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

2009 - 2014
Univerzita Karlova - Novořecký jazyk a literatura + Obecná jazykověda
Bakalářské
1998 - 2001
Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko v Čechách - Všeobecné
Středoškolské nebo vyučení s maturitou
1995 - 1998
Rodinná škola Stěžery - ekonomicko-administrativní zaměření
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2013 - 2014
Chirmax, s.r.o.
Obchod, nákup, prodej , Obchodní referent
Přijímání a vyřizování objednávek významných zahraničních zákazníků a jejich fakturace. Kontrola pohledávek svěřených zákazníků a jejich vymáhání. Pomoc při běžné fakturaci. Vystavování dobropisů a zápočtů. Vyřizování reklamací. Údržba adresáře a číselníku ve fakturačním systému. Při zavádění nového výrobku - tvorba interního sdělení pro výrobu a následné zadávání do číselníku. Aktualizace ceníku. Tvorba a zpracovávání zákaznických ceníků. Zodpovědnost za správnost zadávaných dat. Zpracovávání statistik (exporty dat a výpočty) a následná tvorba měsíčních reportů výsledků obchodního oddělení. Další úkoly zadané vedením obchodního oddělení nebo vedením společnosti. Systematizace procesů pro fakturaci.
2013 - 2013
Chirmax, s.r.o.
Administrativa , Asistentka
Sekretářka/asistentka GM. Zajišťování agendy GM. Spolupráce s vedením jednotlivých oddělení na zadaných úkolech. Účast na týdenních poradách managementu, psaní minutes of meeting. Objednávání kancelářských potřeb. Vedení pokladny.
2007 - 2009
Chirmax, s.r.o.
Výroba a průmysl , Plánovač výroby
Denní kontrola poklesu výrobků ve skladovém hospodářství (úzká spolupráce s obchodním oddělením) a následné zadávání požadavků na výrobu daného produktu. Zjišťování stavu materiálu potřebných pro výrobu (úzká spolupráce s nákupním oddělením). Tvorba a tisk výrobních příkazů a jejich předávání do oddělení výroby. Denní kontrola stavu výroby zadaných výrobků.
2005 - 2007
Chirmax, s.r.o.
Administrativa , Asistentka
Sekretářka/asistentka GM. Zajišťování agendy GM. Spolupráce s vedením jednotlivých oddělení na zadaných úkolech. Účast na týdenních poradách managementu, psaní minutes of meeting. Objednávání kancelářských potřeb. Vedení pokladny.
2004 - 2004
Moravia Sport Group, s.r.o.
Obchod, nákup, prodej , Account Manager - media, reklama
Jako Account manager pro hypermarkety - zajišťování hladkého průběhu obchodních případů. Nastavování cen dle smluv s hypermarkety. Zalistování zboží do sortimentu hypermarketů. Návrhy sezónních akcí a jejich následné zajišťování, spolupráce na tvorbě akčních cen do akčních letáků a následná spolupráce s grafickým oddělením a hypermarkety při realizaci letáku.
2002 - 2004
Euro Media Praha, s.r.o.
Administrativa , Pracovník back office
Jako recepční/asistentka, později fakturantka - zodpovědnost za chod recepce, běžné administrativní úkony, přijímání a zadávání objednávek do systému skladového hospodářství a jejich následná fakturace a předávání vyřízených objednávek oddělení logistiky. Jako asistentka zahraničního obchodu - komunikace se zahraničními dodavateli. Zajišťování návštěv zahraničních dodavatelů (objednávání hotelů, plánování schůzek). Zpracovávání dat pro prezentace při jednáních se zahraničními dodavateli. Plnění dalších úkolů zadaných vedoucím obchodního oddělení.
2002 - 2002
M.I.P. Group a.s.
Media, reklama, PR , Account Manager - media, reklama
Péče o stávající zákazníky a aktivní vyhledávání nových zákazníků v oblasti pronájmu reklamních ploch (zejména billboard a backlight) na letišti Praha Ruzyně, a také City light v centru Prahy.
2001 - 2001
Hlinecká kabelová televize - AHP video
Media, reklama, PR , Redaktor, publicista, novinář
Brigádně při studiu gymnázia. Zpracovávání zadaných témat pro tvorbu reportáží, spolupráce s technikem při stříhání a dotváření reportáží. Report aktualit v týdenním přehledu událostí z Hlineckého regionu.
2001 - 2001
SONY CZECH, spol. s r.o.
Administrativa , Recepční v cestovním ruchu
Zodpovědnost za chod recepce. Vítání a ohlašování návštěv a péče o zákazníky show-roomu. Zpracovávání příchozí a odchozí pošty. Vyřizování telefonických hovorů (přepojování na daná oddělení dle požadavků zákazníka, poskytování všeobecných informací o společnosti). Spolupráce s obchodním oddělením při marketingových akcích. Drobné pochůzky.

Jazykové znalosti

srbština
základní / pasivní
řečtina
středně pokročilá
angličtina
středně pokročilá
čeština
výborná / rodilý mluvčí

Řidičský průkaz

Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook

Kurzy

Absolvoval/a jsem
2011 - Intenzivní kurz novořeckého jazyka, Aristotelova Univerzita v Thessaloniki, B2;

2010 - Intenzivní kurz novořeckého jazyka, Aristotelova Univerzita v Thessaloniki, B1;
oba kurzy ukončeny se známkou výborně

Zájmy

literatura, cizí jazyky a jazyky obecně, příroda, zvířata

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek