Foto: Ing. Veronika M.
ID: 211386

Ing. Veronika M.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  35 let


  Aktualizace 16.07.2014
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  2000 - 2006
  Vysoká škola ekonomická v Praze - Hospodářská politika - evropská ekonomická integrace
  Vysokoškolské / univerzitní
 • Praxe

  2013 - 2014
  AMEREX trade, s.r.o., Praha 10
  Obchod, nákup, prodej , Obchodní asistent
  Tvorba nového projektu se zaměřením na rozšíření produktové nabídky o čisticí prostředky a chemii. Tvorba databáze potencionálních zákazníků, vytvoření seznamu kritérií pro výběr nových klientů, marketingové aktivity s tím spojené (např. vytvoření katalogu a ceníku čisticích prostředků)
  2012 - 2012
  MEDIAREX communication a consulting, s.r.o.
  Marketing , Online Marketing
  Online marketingová činnost
  2010 - 2011
  AMEREX trade, s.r.o., Praha 10
  Obchod, nákup, prodej , Obchodní asistent
  Aktivní vyhledávání nových zákazníků, jejich oslovování s aktuální nabídkou produktů, prodej produktů, vytváření databáze stávajících klientů a potenciálních zákazníků.
  2009 - 2010
  Microsoft, s.r.o. Praha 4, Vyskočilova
  Informační technologie , Account Manager - media, reklama
  Řízení projektu ISV Royalty licensing, aktualizace smluv, interní politika programu, podepisování kontraktů, reportování, to vše v režimu home office.
  2007 - 2009
  Microsoft, s.r.o. Praha 4, Vyskočilova
  Informační technologie , Account Manager - media, reklama
  Junior ISV Partner Account Manager - péče o významnější vývojářské společnosti podporující platformu Microsoft, kterých aktivity generovaly přímí i nepřímí prodej Microsoft produktů. Větší míra osobního jednání a proaktivní motivace partnerů vedoucí k prohlubování spolupráce. Zodpovědnost za chod programu ISV Royalty Licensing, ve kterém šlo o motivaci partnerů vyvíjet na co nejširším portfoliu produktů Microsoft a monitorovat obraty prodaných Microsoft licencí, které tvořily základnu pro daný partnerský produkt. Podepisování ISV Royalty kontraktů, školení a sledování všech změn, které přicházely z korporátního Microsoftu, tvorba reportů a jejich interní prezentace, prezentace programu na konferencích, workshopech, marketing programu (rozhovor pro IT Systems, návrh a péče o webové stránky, návrh banerů, tvorba letáků a upomínkových předmětů,..)
  2006 - 2007
  Microsoft, s.r.o. Praha 4, Vyskočilova
  Informační technologie , Account Manager - media, reklama
  ISV Telesales Partner Account Manager - hlavní náplní práce byl telefonický a následně osobní kontakt se zajímavými partnery v oblasti vývoje software na platformě Microsoft a následně jejich nábor do partnerského program ISV Empower. Předpokladem pro zvládnutí pozice byla znalost portfolia produktů společnosti Microsoft, základy licenční politiky, proaktivní jednání a profesionální vystupování.
  2004 - 2005
  HOTEL INTERCONTINENTAL PRAGUE - PRIVILEGE CLUB
  Gastronomie a pohostinství , Hosteska
  Proaktivní sjednávání schůzek s VIP klienty s cílem získat nového klienta pro Privilege Club, poradenství, vyřizování rezervací, administrativní práce. Předpokladem pro zvládnutí této pozice bylo profesionální vystupování v prostředí luxusního hotelu současně se znalostí sítě hotelů InterContinental a partnerské sítě Holiday Inn, Crowne Plaza a Forum.
  2003 - 2004
  DIREKTA GROUP spol. s r. o.
  Služby , Pracovník front office
  program DOTACE - osobní a telefonická prezentace programu starostům jednotlivých obcí a předsedům mikroregionů, kompletní informace o dotacích a grantech vyhlašovaných institucemi ČR a EU, marketingové aktivity, on-line aktualizace programu, aktivní vyhledávání celého portfolia nově vyhlašovaných dotací, vyřizování korespondence
 • Jazykové znalosti

  němčina
  středně pokročilá
  angličtina
  pokročilá
  čeština
  výborná
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Corel Draw / Adobe Illustrator, MS Outlook
  Programovací jazyky
  Databázové systémy
 • Zájmy

  Rodina a přátelé, četba sci-fi dobrodružné literatury (např. Douglas Preston), akvaristika, genealogie rodu Lipovský a Kopáč, hudba, umělecká tvorba metodou decoupage, masivní dřevostavby, sport
 • Trvalé bydliště

  Jordana Jovkova 3252/3, Praha 12, 14300

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45