Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Šárka P.

Foto:  Šárka P.

ID: 289083

Bydliště: ulice, čp, Brno lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1979
Platnost: 30.10.2015 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

1993 - 1997
Obchodní akademie Svitavy - ekonomika, účetnictví
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2014 - 2015
Sevt, a.s. Praha
Obchod, nákup, prodej , Obchodní asistent
Příjem objednávek a jejich zpracování. Komunikace se zákazníky (fyzické osoby, dealeři, školy, úřady a zdravotnická zařízení a další) telefonicky, elektronicky nebo osobně. Objednávání zboží, práce ve skladu – příjemky, nacenění a uskladnění zboží, výdejky a převodky. Každodenní vystavování a evidence faktur. Příprava vyřízených objednávek k expedici (vč. balení, vystavování poštovních archů a expedičních štítků). Příjem a výdej zásilek internetového obchodu. Zhotovení cenových kalkulací odběratelům – firmy, školy, úřady. Evidence a odvod tržeb do banky, práce s pokladnou, vystavování pokladních dokladů, statistiky prodejů, doplňování zboží, poradenství v oblasti hospodářských, zdravotnických a školních tiskopisů, odborné literatury (zákony a vyhlášky, daně, učebnice, aj.) a kancelářských potřeb.
2004 - 2013
Barvič a Novotný s.r.o. Brno
Obchod, nákup, prodej , Obchodní asistent
Pracovnice obchodu, zástupkyně vedoucí pobočky a pracovnice internetového obchodu. Samostatná práce (vyřizování internetových objednávek), editace webu (zadávání nových položek, vkládání obrázků, korektury textů, úprava kategorií), komunikace se zákazníky a dodavateli, objednávání zboží, fakturace, příjem zboží, organizace pracovníků obchodu, zástup vedoucí ve všech činnostech v její nepřítomnosti.
2001 - 2004
Vydavatelství P+R, Svitavy - redakce regionálních novin
Administrativa , Administrativní pracovník
Vyřizování veškeré administrativy s úřady, zpracování mezd a vedení mzdové agendy, fakturace a evidence a likvidace faktur přijatých, příprava podkladů pro účetnictví, vymáhání pohledávek, plánování rozpočtů, kalkulace. Autorská činnost - psaní článků z oblasti všeobecného dění v regionu, rozhovory se známými osobnostmi, jazykové a stylistické korektury veškerých tištěných materiálů, prodej reklamní plochy, kontakt s inzerenty, grafické návrhy inzerce.
2000 - 2001
Machala s.r.o., Svitavy
Administrativa , Administrativní pracovník
Vyřizování objednávek a reklamací, telefonické sjednávání prezentací po celé ČR, organizace práce deseti obchodních zástupců firmy, zpracování tiskových podkladů a propagačních materiálů a zajišťování jejich distribuce.
1998 - 2000
Vydavatelství Alfa s.r.o., Svitavy - redakce okresních novin
Administrativa , Administrativní pracovník
Vystavování a evidence faktur a ostatních daňových dokladů, přepis a korektury textů, vedení sportovní rubriky, obchodní korespondence, prodej reklamní plochy, jednání se zákazníky, odpovědnost za pokladní knihu a hotovost, vedení personální agendy, kompletní zpracování mezd a příprava podkladů pro účetní firmu.

Jazykové znalosti

francouzština
základní / pasivní
angličtina
mírně pokročilá
čeština
výborná / rodilý mluvčí

Řidičský průkaz

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Internet / e-mail, MS Outlook

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek