Foto: Šárka P.
ID: 289083

Šárka P.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  37 let


  Aktualizace 27.11.2016
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  1993 - 1997
  Obchodní akademie Svitavy - ekonomika, účetnictví
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2014 - 2015
  Sevt, a.s. Praha
  Obchod, nákup, prodej , Obchodní asistent
  Příjem objednávek a jejich zpracování. Komunikace se zákazníky (fyzické osoby, dealeři, školy, úřady a zdravotnická zařízení a další) telefonicky, elektronicky nebo osobně. Objednávání zboží, práce ve skladu – příjemky, nacenění a uskladnění zboží, výdejky a převodky. Každodenní vystavování a evidence faktur. Příprava vyřízených objednávek k expedici (vč. balení, vystavování poštovních archů a expedičních štítků). Příjem a výdej zásilek internetového obchodu. Zhotovení cenových kalkulací odběratelům – firmy, školy, úřady. Evidence a odvod tržeb do banky, práce s pokladnou, vystavování pokladních dokladů, statistiky prodejů, doplňování zboží, poradenství v oblasti hospodářských, zdravotnických a školních tiskopisů, odborné literatury (zákony a vyhlášky, daně, učebnice, aj.) a kancelářských potřeb.
  2004 - 2013
  Barvič a Novotný s.r.o. Brno
  Obchod, nákup, prodej , Obchodní asistent
  Pracovnice obchodu, zástupkyně vedoucí pobočky a pracovnice internetového obchodu. Samostatná práce (vyřizování internetových objednávek), editace webu (zadávání nových položek, vkládání obrázků, korektury textů, úprava kategorií), komunikace se zákazníky a dodavateli, objednávání zboží, fakturace, příjem zboží, organizace pracovníků obchodu, zástup vedoucí ve všech činnostech v její nepřítomnosti.
  2001 - 2004
  Vydavatelství P+R, Svitavy - redakce regionálních novin
  Administrativa , Administrativní pracovník
  Vyřizování veškeré administrativy s úřady, zpracování mezd a vedení mzdové agendy, fakturace a evidence a likvidace faktur přijatých, příprava podkladů pro účetnictví, vymáhání pohledávek, plánování rozpočtů, kalkulace. Autorská činnost - psaní článků z oblasti všeobecného dění v regionu, rozhovory se známými osobnostmi, jazykové a stylistické korektury veškerých tištěných materiálů, prodej reklamní plochy, kontakt s inzerenty, grafické návrhy inzerce.
  2000 - 2001
  Machala s.r.o., Svitavy
  Administrativa , Administrativní pracovník
  Vyřizování objednávek a reklamací, telefonické sjednávání prezentací po celé ČR, organizace práce deseti obchodních zástupců firmy, zpracování tiskových podkladů a propagačních materiálů a zajišťování jejich distribuce.
  1998 - 2000
  Vydavatelství Alfa s.r.o., Svitavy - redakce okresních novin
  Administrativa , Administrativní pracovník
  Vystavování a evidence faktur a ostatních daňových dokladů, přepis a korektury textů, vedení sportovní rubriky, obchodní korespondence, prodej reklamní plochy, jednání se zákazníky, odpovědnost za pokladní knihu a hotovost, vedení personální agendy, kompletní zpracování mezd a příprava podkladů pro účetní firmu.
 • Jazykové znalosti

  francouzština  -  základní
  angličtina  -  mírně pokročilá
  čeština  -  výborná
 • Řidičský průkaz

 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Internet / e-mail, MS Outlook
 • Trvalé bydliště

  Botanická 31, Veveří, Brno, 60200

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45