Není foto: Martin K.
ID: 158547

Martin K.

OZP Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  43 let


  Aktualizace 04.06.2013
Už nehledá práci

 • Moje představa o hledané práci

 • OZP - osoby se zdravotním postižením

  ano
 • Vzdělání

  1987 - 1991
  SEŠ Příbram - všeobecná ekonomie
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2012 - 2013
  Oldřich Kačena
  Gastronomie a pohostinství , Vedoucí provozu / provozní
  Provozní restauračního zařízení. Zde jsem měl na starosti především nákup surovin potřebných pro provoz kuchyně a restaurace, příprava podkladů pro účetní, kontrola provozu restaurace kompletní kontrola efektivity (případných ztrát) těchto provozů. Řízení činnosti personálu a případná korekce jim svěřených úkolů
  2007 - 2012
  ALBIXON a.s.
  Obchod, nákup, prodej , Nákupčí
  Referent nákupu. Zde se moje zaměření nikterak výrazně nelišilo od předešlého zaměstnání. Byl zde však kladen vyšší důraz při vytváření tlaku na jednotlivé dodavatele, podrobnější evidence jednotlivých kroků a daleko vyšší úroveň zpracování statistických údajů. Zde jsem byl také zodpovědný za vedení skladu, a zodpovídal jsem za zaměstnance, kteří tento sklad spravovali, to znamená řádné vedení jednotlivých položek, evidence a zápisy příchozího a odchozího materiálů, jejich řádné skladování a kontrola činnosti jednotlivých skladníků zda tyto zmíněné činnosti dodržují.Hlavní materiálové okruhy, které jsem zpravoval byl specifický spojovací nerezový materiál, oblast průmyslové chemie, těsnících komponentů, speciálních dřevěných obalů, atypických kartonáží, atd.
  1997 - 2007
  MANDÍK a.s.
  Obchod, nákup, prodej , Nákupčí
  Referent nákupu. Tato pozice mi dávala za úkol zpravovat přidělené okruhy materiálových vstupů do firmy, vyhledávání optimálních zdrojů, které které splňovaly požadavky výroby a to předevčím z hlediska kvality, ale také vzhledem k obchodu a to především cennou. Součástí této práce bylo vedení jednání (především vytváření tlaku) s dodavateli, uzavírání smluv a samozřejmě dlouhodobá kontrola strategických dodavatelů a plnění jejich závazků. Dále pak samozřejmě reporty, kontroling, inventarizace a předkládání kompletních reportů z těchto činností.
  1995 - 1997
  Bohemia Euroexpress Internacional, spol s r. o.
  Ekonomika a podnikové finance , Finanční kontrolor
  Jako referent ekonomického oddělení jsem měl za úkol připravovat podklady pro hlavní účetní a to především zpracováním dat cestovních lístků (společnost se zabývala mezinárodní autobusovou dopravou), kontrola faktur a zároveň dodržování jejich splatností, komunikace s bankou, příprava platebních příkazů, příprava dalších statistických výkazů pro vedení firmy, která monitorovala finanční toky ve firmě.
  1991 - 1995
  Komerční banka, a.s.
  Bankovnictví a finanční služby , Bankovní poradce
  Referent správy podnikatelských účtů. Na této pozici jsem měl na starosti správu svěřeného portfolia klientů (začínajících soukromých podnikatelů). Jednalo se o kompletní poskytování služeb, které v té době Komerční banka nabízela, počínaje založením účtu, finančních transakcí, vytváření podkladů pro případné úvěrové služby, atd,. Samozřejmě také řádné vedení, evidence a archivace dokumentů souvisejících s touto činností.
 • Jazykové znalosti

  angličtina  -  základní
 • Řidičský průkaz

  A - motocykly
  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 98 / ME
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Internet / e-mail
 • Zájmy

  Ve volném čase se věnuji především rodinně, dále pak rád sportuji, především kopaná. V neposlední řadě se věnuji výchově (treninku) malých fotbalistů (to vzhledem k tomu, že se tomu věnuje můj syn). Mám rád dobrý film, občas PC internet a v neposlední řadě se musím věnovat údržbě domu a jeho okolí.
 • Trvalé bydliště

  Potoční 118, Hostomice, 26724

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45