Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Martin K.

Není foto:  Martin K.

ID: 158547

Bydliště: ulice, čp, Hostomice lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1973
Platnost: 04.06.2013 naposledy potvrzeno, že hledá práci

OZP - osoby se zdravotním postižením

OZP
Ano

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

1987 - 1991
SEŠ Příbram - všeobecná ekonomie
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2012 - 2013
Oldřich Kačena
Gastronomie a pohostinství , Vedoucí provozu / provozní
Provozní restauračního zařízení. Zde jsem měl na starosti především nákup surovin potřebných pro provoz kuchyně a restaurace, příprava podkladů pro účetní, kontrola provozu restaurace kompletní kontrola efektivity (případných ztrát) těchto provozů. Řízení činnosti personálu a případná korekce jim svěřených úkolů
2007 - 2012
ALBIXON a.s.
Obchod, nákup, prodej , Nákupčí
Referent nákupu. Zde se moje zaměření nikterak výrazně nelišilo od předešlého zaměstnání. Byl zde však kladen vyšší důraz při vytváření tlaku na jednotlivé dodavatele, podrobnější evidence jednotlivých kroků a daleko vyšší úroveň zpracování statistických údajů. Zde jsem byl také zodpovědný za vedení skladu, a zodpovídal jsem za zaměstnance, kteří tento sklad spravovali, to znamená řádné vedení jednotlivých položek, evidence a zápisy příchozího a odchozího materiálů, jejich řádné skladování a kontrola činnosti jednotlivých skladníků zda tyto zmíněné činnosti dodržují.Hlavní materiálové okruhy, které jsem zpravoval byl specifický spojovací nerezový materiál, oblast průmyslové chemie, těsnících komponentů, speciálních dřevěných obalů, atypických kartonáží, atd.
1997 - 2007
MANDÍK a.s.
Obchod, nákup, prodej , Nákupčí
Referent nákupu. Tato pozice mi dávala za úkol zpravovat přidělené okruhy materiálových vstupů do firmy, vyhledávání optimálních zdrojů, které které splňovaly požadavky výroby a to předevčím z hlediska kvality, ale také vzhledem k obchodu a to především cennou. Součástí této práce bylo vedení jednání (především vytváření tlaku) s dodavateli, uzavírání smluv a samozřejmě dlouhodobá kontrola strategických dodavatelů a plnění jejich závazků. Dále pak samozřejmě reporty, kontroling, inventarizace a předkládání kompletních reportů z těchto činností.
1995 - 1997
Bohemia Euroexpress Internacional, spol s r. o.
Ekonomika a podnikové finance , Finanční kontrolor
Jako referent ekonomického oddělení jsem měl za úkol připravovat podklady pro hlavní účetní a to především zpracováním dat cestovních lístků (společnost se zabývala mezinárodní autobusovou dopravou), kontrola faktur a zároveň dodržování jejich splatností, komunikace s bankou, příprava platebních příkazů, příprava dalších statistických výkazů pro vedení firmy, která monitorovala finanční toky ve firmě.
1991 - 1995
Komerční banka, a.s.
Bankovnictví a finanční služby , Bankovní poradce
Referent správy podnikatelských účtů. Na této pozici jsem měl na starosti správu svěřeného portfolia klientů (začínajících soukromých podnikatelů). Jednalo se o kompletní poskytování služeb, které v té době Komerční banka nabízela, počínaje založením účtu, finančních transakcí, vytváření podkladů pro případné úvěrové služby, atd,. Samozřejmě také řádné vedení, evidence a archivace dokumentů souvisejících s touto činností.

Jazykové znalosti

angličtina
základní / pasivní

Řidičský průkaz

Typ průkazu
A - motocykly
Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 98 / ME
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Internet / e-mail

Zájmy

Ve volném čase se věnuji především rodinně, dále pak rád sportuji, především kopaná. V neposlední řadě se věnuji výchově (treninku) malých fotbalistů (to vzhledem k tomu, že se tomu věnuje můj syn). Mám rád dobrý film, občas PC internet a v neposlední řadě se musím věnovat údržbě domu a jeho okolí.

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek