Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Dalibor B.

Foto:  Dalibor B.

ID: 219997

Bydliště: ulice, čp, Ostrava lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1978
Platnost: 02.03.2016 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

1992 - 1996
SOU Romo Fulnek - Strojní mechanik, operátor automatizace
Odborné vyučení bez maturity

Praxe

2013 - 2014
SpektraVision s.r.o. Nupaky
Technika, elektrotechnika a energetika , Mistr v technice, elektro a energetice
Mistr technického oddělení. Vedení pracovních skupin dle zaměření a veškerá agenda s tímto spojená. Prodej měřící techniky, Termokamery, Laserová detekce úniku plynu, Analyzátory kvality elektrické energie, Vysokorychlostní kamery, Nedestruktivní defektoskopie materiálů. Prodej této techniky, služby v oblasti měření touto technikou, ukázky u potenciálních zákazníků atd. Návrhy na řešení konstrukčních řešení s použitím měřící techniky, analýza výsledků, doporučení řešení a to ve všech sférách lidské činnosti jako je hutnictví, chemické zpracování, bezpečnost, strojírenství, těžba a speciální oblasti výroby nadměrných technologických zařízení. Aplikace termodiagnostiky a nedestruktivní defektoskopie při odhalení vad u motorových vozidel, kontrola stavu rotačních částí a elektroinstalací, návrhy na opravy atd.
2011 - 2013
ESOS - Ostrava
Strojírenství , Mistr ve strojírenství
Vedoucí úseku servisu. Vedení pracovního týmu servisních techniků. Plánování a realizace zakázek, komunikace se zákazníky a řešení jejich požadavků. Objednávky ND, kontrola provedených prací atd. Agenda spojená s plánováním dovolených podřízených pracovníků. Interní komunikace v systému úkolování, evidence a zpracování informací s tímto spojených. Návrhy řešení oprav spojovacích, lisovacích a vstřikovacích forem, dle potřeb zákazníků. Supervizor při prováděných oprav. V rámci spojovacích a vstřikovacích forem jsem prováděl opravy sám, dle specifikace a potřeb zákazníka.
2010 - 2011
Massag Stamping a.s.
Strojírenství , Nástrojář
Seřizovač lisovacích strojů. Kompletní obsluha lisovacích automatů, výměny lisovacích forem, matric, kompletní seřízení počítačovým programem lisu. Nastavení hodnot tlaků, pohybů a rychlosti pracovních taktů. Kontrola a uvolnění prvních kusů, předání do výroby. Průběžná kontrola stavu dle tvrdosti materiálu, seřizování za chodu.
2006 - 2010
TATRA Kopřivnice a.s.
Auto - moto , Servisní technik v auto-moto
Zkušební řidič u dlouhodobých homologačních zkoušek. Dlouhodobé sledování výskytu a projevu vad kompletních motorových vozidel a to nákladních i osobních. Jejich odhalení, návrhy na řešení, odstranění atd. Zkušební jízdy, lokace závad řízení, podvozků, motorových částí atd. Opravy, objednávky ND, řešení oprav v rámci servisního centra Tatra Kopřivnice. Analýzy dlouhodobých zátěžových zkoušek, kilometráž se zátěží i bez, kontrola stavu motorových vozidel dle specifikace užití. Tahače, nákladní, valníky, lehké střední vozidla, osobní vozidla užitková, osobní vozidla pro hromadnou přepravu osob, atd. Záznam a identifikace závad, odstranění, případné řešení pro daný segment servisu.
1999 - 2004
GDX - Automotive
Strojírenství , Mechanik ve strojírenství
Nástrojář, formíř, seřizovač. Vedoucí formařů. Vedení několika pracovníků na pozici formaři. Kontrola vykonané práce dle technické dokumentace, organizační rozdělení prioritních prací a dlouhodobých úkolů, kontrola kvality prováděných oprav a práce, motivační plán pro pracovníky, nákup a objednávka potřebných komponentů, dílů, technických prostředků. Analýza stavu zařízení, organizace a komunikace ve vnitropodnikovém PC systému, řízení kvality výroby na určených nástrojích a strojích. Zodpovědnost za svěřené nástrojové části, formy, celá zařízení. Návrhy na zlepšení výroby, obnova a modernizace technologických procesů, výrobních postupů, svařovacích a vstřikovacích forem. Komunikace a aktivní spolupráce s vývojovým oddělením a oddělením technologie na tvorbě nových výrobních zařízení a to od výkresové dokumentace až po konečné sestavení a uvedení zařízení do provozu. Řešení rizik výroby. Supervizor při prováděných opravách spojovacích a vstřikovacích forem. Provádění vylepšení, inovace dílů forem. Opravy forem navařením a opracováním dílů pomocí svařování Elektrodou, plyn, Tig a mikro svářečka-planžety. Kontrola, oprava, provoz vstřikovacích hubic extruzní výroby, tvarování plastů, tvarování kovových výztuží pro obtékání plastů. Formy pro spojení dílů i pod různými úhly. Zlepšovací návrhy v rámci úpravy polotovarů. Aktivní snižování zmetkovitosti ve výrobě.
1996 - 1999
HZS MSK ÚO NJ PS Bílovec
Státní a veřejná správa , Hasič
Civilní služba u HZS jako operační poddůstojník, hasič - záchranář. Operativní řešení krizových situací, vysílání a koordinace zasahující požární techniky, sil a prostředků. Činnost v oblasti prevence v požární ochraně, činnost v rámci zásahů u událostí. Všeobecné schopnosti v této problematice. Specializace na doprabní nehody a vyprošťování při mimořádných událostí.

Jazykové znalosti

polština
základní / pasivní
slovenština
mírně pokročilá
čeština
výborná / rodilý mluvčí

Řidičský průkaz

Typ průkazu
A - motocykly
Typ průkazu
B - osobní auta
Typ průkazu
C - nákladní auta
Typ průkazu
E - přípojná vozidla
Typ průkazu
T - traktory

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop, MS Outlook

Kurzy

Absolvoval/a jsem
Vedení pracovních skupin. Motivační kurzy pro zvýšení produktivity práce v rámci nových cílů společnosti atd. Vibrodiagnostika, termodiagnostika, nedestruktivní defektoskopie, enegretika atd...
KPR - RZ2 kurz paramedic, předlékařská první pomoc.
Kurzy v PO jakožto hasič záchranář, řidič-strojník, velitel družstva jednotky PO.
Kurz svařování Elektrickým obloukem, Tig, Plamen, Řezání kyslíkem, Pájení, aktivní dovednost svařování CO2, znalost svařování mikro svařovácím zařízením tvrdokovu planžety.
Jeřábnický a vazačský průkaz, Vnitropodnikové oprávnění na VZV v rámci firem.
Propadlé svářečské oprávnění.

Zájmy

Kultura, četba, sebevzdělávání, zájmy v kontrole a měření energií pomocí termovizního měření a ultrazvukem ve všech odvětvích lidské činnosti, PC, auto-moto, jsem členem hasičského sboru Ostrava.
Sport aktivně horské kolo, lyže, míčové hry atd.

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek