Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Mgr. Gabriela O.

Foto: Mgr. Gabriela O.

ID: 201142

Bydliště: ulice, čp, Exeter, Great Britain EX4 7AB lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1979
Platnost: 06.06.2016 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

2003 - 2005
Univerzita Sv. Cyrila a Metoda v Trnave - Marketingova komunikacia
Vysokoškolské / univerzitní
2000 - 2003
Univerzita Sv. Cyrila a Metoda v Trnave - Marketingova komunikacia
Bakalářské

Praxe

2015 - 2015
SCARLETT ENTERTAINMENT AGENCY
Marketing , Marketingová komunikace
Jako Entertainment koordinátor mojí náplní práce je pomoci najít perfektní zábavu pro klienty a jejich akce, ať jsou kdekoli! S pozadím v Business Development, Magisterským diplomem v oblasti Marketingové komunikace a vášní pro zábavní průmysl a mám bohaté zkušenosti a úzce spolupracuji s klienty, aby každá událost proběhla bez zádrhelů. Vždy jsem po ruce na každém kroku na cestě poskytnout osobní služby, a ujistit se, aby akce klientů byli jedinečné a speciálni, jak je to možné. Zodpovědnosti: pochopení požadavků klienta, rozpočtů a plánování zábavných programů a společenských akcí organizování společenských akcí práce se Zoho programem, Power Point a Microsof Office vyřizování telefonátů, e-mailů, korespondence a pořádání konferencí prezentace pro klienti hledání nových umělců a nápadů pro společenské akce a navrhnout jejich zařazení do zábavních programů rozsáhle studie pochopit nejnovější požadavky trhu a trendů rozhodování o platbách za umělce a interprety najatých pro různé události zajistit, aby výkonní umělci měli jasnou představu o jejich vystoupenchí, včetně vstupu, výstupu a jiných důležitých informací
2014 - 2015
STEINHOFF
Obchod, nákup, prodej , Obchodní asistent
Jako obchodní poradce jsem vysoce motivovaná s profesionálnimi zkušenostmi v oblasti řízení nového obchodu a vytvářením inovativních strategických plánů. Prokázaná schopnost dosáhnout stanovených cílů a pochopit potřeby zákazníků. Součástí mé práce je taky rozvíjet a inovovat strategie, komunikace s klienty a obchodními partnery.
2005 - 2014
COMPASS GROUP UK
Management , Provozní ředitel / manažer
Mám více než 8 let zkušeností na pozici manažer a umím vést tým k dosažení pracovních cílů a vytvářet podnětné prostředí pro zákazníky, dosahovat vysokých prodejů a reputaci. Zodpovědnosti: - finanční, organizační a provozní povinnosti zahrnující plánování zisku a odměn, tvorba rozpočtu, sledování zásob – používání různých systémů a tvorba uzávěrek (objednávky, účetní uzávěrky, personalistika a bankovnictví) – zkušenost s měřením výkonnosti organizace (KPI) a managementu – údržba přesných záznamů pro ceny, prodeje, výkazy činnosti – s důrazem na udržení dobré pověsti a ujištění se, že práce bude splněna včas a v nejvyšším možném standardu s cílem uspokojit zákazníka – plánování a organizování denních a týdenních aktivit – znalost řízení nákladů s cílem maximalizovat zisk – schopnost rychlého učení – zaměstnávání, školení, výcvik, komunikace a motivace personálu – marketing a vztahy s médii, - I CAN DO postoj.
2000 - 2005
REKLAMNÍ, MARKETINGOVÁ A PROMOČNÍ AGENTURA E-MOTION
Marketing , Merchandiser
Zodpovědnosti: - Prezentace výrobků různých firem – event marketing – plánování, organizování a prezentace velkých společností na veřejných akcích – výstavy - ochutnávky a komunikace s různým typem zákazníka. Tato práce mi poskytla příležitost rozvinout mé dovednosti v oblasti organizování práce a prezentací, ale také dala prostor pro mou kreativitu.

Jazykové znalosti

čeština
výborná / rodilý mluvčí
angličtina
výborná / rodilý mluvčí
slovenština
výborná / rodilý mluvčí

Řidičský průkaz

Typ průkazu
A - motocykly
Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop, MS Outlook

Zájmy

Jsem vysoce motivovaný profesionál. Mám prvotřídní organizační schopnosti a odvádím práci ve vysokém standardu. Jsem týmovým hráčem schopným spolupracovat s různorodými lidmi. Moje profesní zkušenosti zahrňují velké množství odborných dovedností a znalostí a jsem odhodlána čelit novým výzvam a k prosazování svých budoucích profesijných cílu.
Mám přirozenou schopnost vest a motivovat lidi. Ráda cestuji a baví mně sporty. Chodila jsem na umělecké kurzy a do divadelního kroužku v Londýně. Zajímá mně móda a její trendy, různé značky, kvalita a styl. Mám řidičský průkaz skupiny A a B.

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek