Foto: Mgr. Gabriela O.
ID: 201142

Mgr. Gabriela O.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  38 let


  Aktualizace 06.06.2016
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  2003 - 2005
  Univerzita Sv. Cyrila a Metoda v Trnave - Marketingova komunikacia
  Vysokoškolské
  2000 - 2003
  Univerzita Sv. Cyrila a Metoda v Trnave - Marketingova komunikacia
  Bakalářské
 • Praxe

  2015 - 2015
  SCARLETT ENTERTAINMENT AGENCY
  Marketing , Marketingová komunikace
  Jako Entertainment koordinátor mojí náplní práce je pomoci najít perfektní zábavu pro klienty a jejich akce, ať jsou kdekoli! S pozadím v Business Development, Magisterským diplomem v oblasti Marketingové komunikace a vášní pro zábavní průmysl a mám bohaté zkušenosti a úzce spolupracuji s klienty, aby každá událost proběhla bez zádrhelů. Vždy jsem po ruce na každém kroku na cestě poskytnout osobní služby, a ujistit se, aby akce klientů byli jedinečné a speciálni, jak je to možné. Zodpovědnosti: pochopení požadavků klienta, rozpočtů a plánování zábavných programů a společenských akcí organizování společenských akcí práce se Zoho programem, Power Point a Microsof Office vyřizování telefonátů, e-mailů, korespondence a pořádání konferencí prezentace pro klienti hledání nových umělců a nápadů pro společenské akce a navrhnout jejich zařazení do zábavních programů rozsáhle studie pochopit nejnovější požadavky trhu a trendů rozhodování o platbách za umělce a interprety najatých pro různé události zajistit, aby výkonní umělci měli jasnou představu o jejich vystoupenchí, včetně vstupu, výstupu a jiných důležitých informací
  2014 - 2015
  STEINHOFF
  Obchod, nákup, prodej , Obchodní asistent
  Jako obchodní poradce jsem vysoce motivovaná s profesionálnimi zkušenostmi v oblasti řízení nového obchodu a vytvářením inovativních strategických plánů. Prokázaná schopnost dosáhnout stanovených cílů a pochopit potřeby zákazníků. Součástí mé práce je taky rozvíjet a inovovat strategie, komunikace s klienty a obchodními partnery.
  2005 - 2014
  COMPASS GROUP UK
  Management , Provozní ředitel / manažer
  Mám více než 8 let zkušeností na pozici manažer a umím vést tým k dosažení pracovních cílů a vytvářet podnětné prostředí pro zákazníky, dosahovat vysokých prodejů a reputaci. Zodpovědnosti: - finanční, organizační a provozní povinnosti zahrnující plánování zisku a odměn, tvorba rozpočtu, sledování zásob – používání různých systémů a tvorba uzávěrek (objednávky, účetní uzávěrky, personalistika a bankovnictví) – zkušenost s měřením výkonnosti organizace (KPI) a managementu – údržba přesných záznamů pro ceny, prodeje, výkazy činnosti – s důrazem na udržení dobré pověsti a ujištění se, že práce bude splněna včas a v nejvyšším možném standardu s cílem uspokojit zákazníka – plánování a organizování denních a týdenních aktivit – znalost řízení nákladů s cílem maximalizovat zisk – schopnost rychlého učení – zaměstnávání, školení, výcvik, komunikace a motivace personálu – marketing a vztahy s médii, - I CAN DO postoj.
  2000 - 2005
  REKLAMNÍ, MARKETINGOVÁ A PROMOČNÍ AGENTURA E-MOTION
  Marketing , Merchandiser
  Zodpovědnosti: - Prezentace výrobků různých firem – event marketing – plánování, organizování a prezentace velkých společností na veřejných akcích – výstavy - ochutnávky a komunikace s různým typem zákazníka. Tato práce mi poskytla příležitost rozvinout mé dovednosti v oblasti organizování práce a prezentací, ale také dala prostor pro mou kreativitu.
 • Jazykové znalosti

  čeština  -  výborná
  angličtina  -  výborná
  slovenština  -  výborná
 • Řidičský průkaz

  A - motocykly
  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop, MS Outlook
 • Zájmy

  Jsem vysoce motivovaný profesionál. Mám prvotřídní organizační schopnosti a odvádím práci ve vysokém standardu. Jsem týmovým hráčem schopným spolupracovat s různorodými lidmi. Moje profesní zkušenosti zahrňují velké množství odborných dovedností a znalostí a jsem odhodlána čelit novým výzvam a k prosazování svých budoucích profesijných cílu. Mám přirozenou schopnost vest a motivovat lidi. Ráda cestuji a baví mně sporty. Chodila jsem na umělecké kurzy a do divadelního kroužku v Londýně. Zajímá mně móda a její trendy, různé značky, kvalita a styl. Mám řidičský průkaz skupiny A a B.
 • Trvalé bydliště

  Flat 2, 98 Mount Pleasant Road, Exeter, Great Britain EX4 7AB, 0

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45