Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Otakar V.

Foto:  Otakar V.

ID: 192890

Bydliště: ulice, čp, Dolní Břežany lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1975
Platnost: 29.10.2013 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

1994 - 1997
Integrovaná střední škola Čelákovice - Podnikání v oblasti elektrotechniky
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2008 - 2013
OVGS, s.r.o.
Management , Jednatel
Jednatel společnosti. Celkové řízení a kontrola menší stavební společnosti a výroby stínící techniky od A do Z. Tj. obchodování, plánování, kontrola rozpočtů, vytváření některých rozpočtů, příprava podkladů k výběrovým řízením, jednání s úřady, investory, projektanty, stavbyvedoucím, subdodavateli, účetním, advokátem, st. dělníky, řemeslníky, dodavateli materiálů, zahraničními dodavateli, apod. Nábor zaměstnanců, příprava jejich proškolení, odměňování zaměstnanců, návrhy reklamní propagace a celkový dohled nad tvorbou reklamní propagace.
2000 - 2008
Océ - Česká republika, s.r.o.
Management , Ředitel / manažer kvality
Manažer kvality a plánování v nadnárodní společnosti. Převážná část práce pro servisní oddělení společnosti. Náplň práce: řízení reklamací na servis, zpracování a celá agenda písemných reklamací zákazníků, řešení reklamací ve spolupráci s pracovníky servisu a obchodu, navrhování opatření ke snížení reklamací, včetně jejich uvádění do oraganizace celé firmy. Kontrola zpracování dat pro operativní činnost. Zpracování dat o servisní populaci pro vedení servisu. Zpracování dat a informací o dílčích strojích pro prodejní potřeby jednotlivých obchodníků. Zpracování dosažených výsledků a porovnání s cíly servisních skupin dle oraganizace i technologie strojů pro NSM, FSM a TECO. Kontrola a zpracování dat pro plánovací činnost. Zpracování dat pro plánování kapacit servisu. Zprac. dat o současných i možných trendech parametrů spokojenosti zákazníků (doby a vzdálenosti dojezdů, doby oprav, druhé návštěvy, apod.) Kontrola správnosti a systému zadávání dat v servisních informačních systémech.
1999 - 2000
Energo Praga, s.r.o.
Technika, elektrotechnika a energetika , Technik v energetice
Prodejní technik specialista. Samostatné odborné vedení zastoupení světoznámé značky AVO International - Megger, Biddle, MultiAmp, pro obchodní společnost Energo Praga, s.r.o. v ČR. Prodej, prezentace revizních, měřících a diagnostických přístrojů pro revizní techniky, energetiku a průmysl. Denní telefonická a e-mailová komunikace v AJ s Area Sales Managerem v Anglii a při osobních návštěvách v ČR. Společné prezentace/simultánní tlumočení na střední úrovni znalosti AJ.
1996 - 1999
Centron Systems, s.r.o.
Technika, elektrotechnika a energetika , Zkušební technik
Reklamační technik v autorizovaném servisním středisku značky Sony a JVC. Příjem a odborné posouzení rozsahu poškození přístrojů do opravy. Testování přístrojů před opravou a po opravě. Prodej příslušenství a médií pro profesionální zařízení. Objednávání náhradních dílů a dokumentace. Fakturace, inventury, řešení komplikovaných reklamací, instalace přístrojů u zákazníka a menší opravy.
1992 - 1996
Europe Technic, s.r.o.
Obchod, nákup, prodej , Vedoucí / manažer prodejny
Prodejce / vedoucí autorizovaného obchodu s elektronikou značky Sony. Odborný prodej značkového sortimentu, včetně instalací zákazníkovi. Později vedení obchodu s pěti zaměstnanci. Objednávání, naskladňování, inventůra, fakturace zboží. Řešení reklamací, nábor nových zaměstananců, školení, příprava reklamy, sezónní výzdoba, atd.

Jazykové znalosti

slovenština
mírně pokročilá
angličtina
středně pokročilá

Řidičský průkaz

Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop, MS Outlook

Kurzy

Absolvoval/a jsem
Absolvoval jsem různé manažerské kurzy a kurzy pro ovládání programů Microsoft office v počítačové škole GOPAS v Praze.

Zájmy

Cestování, hudba, sport, film, fotografování, kamera

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek