Foto: Ing. Marek D.
ID: 279553

Ing. Marek D.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  29 let


  Aktualizace 11.01.2017
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  2007 - 2014
  Univerzita Pardubice - Dopravní technologie a spoje
  Vysokoškolské
  2003 - 2007
  Střední průmyslová škola Zlín - Technické lyceum - stavebnictví
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2015 - 2017
  Gefco Česká republika, s.r.o.
  Doprava, zásobování a logistika , Dispečer
  V Gefco jsem začínal na pozici dispečera v listopadu 2015, mým jediným, ale velkým a náročným zákazníkem byl výrobce automobilů; měl jsem na starost veškerý tok od všech českých dodavatelů do jejich továren v GB. Na této pozici jsem byl do října 2016, poté jsem 3 měsíce vypomáhal jako dispečer sběrné služby, kde bylo velké množství zákazníků. Od listopadu 2016 jsem opět přebral jednoho jediného zákazníka, pro kterého zajišťuji veškeré toky zboží. Jedná se o všechny možné objemy zboží v různých časových termínech, s různorodými přepravními podmínkami. Se servisem pro tohoto zákazníka jsou spojeny různé toky, které jsou navzájem propojeny. Pro tyto dopravní služby využíváme cross dock a krátkodobé skladování.
  2013 - 2015
  O.K. Trans Praha spol. s r.o.
  Doprava, zásobování a logistika , Disponent
  Disponent plachtových nákladních vozů pro oblast Velké Británie a Beneluxu. Mám na starosti veškeré zákazníky v této oblasti a veškeré vozy, které v této oblasti mají poslední vykládku. Tyto vozy vytěžuji náklady, jak přímých zákazníků, tak jiných dopravců a spedic. Jedná se o celovozové náklady a skládání sběrných vozů z částečných nákladů. Používám Timocom, Transporeon, Merkareon a další dopravní burzy a bookační portály přímých zákazníků. Přepravy sjednávám a alokuji na vozy tak, aby jsem optimalizoval přejezdy (Kč/km), minimalizoval dobu čekání na nakládky a případné fixní vykládky (Kč/hod), či naplnil požadavky zákazníků a provozu. Vykonávám také spediční činnost na celovozové náklady, částečné náklady i expresní zásilky.
  2013 - 2013
  O.K. Trans Praha spol. s r.o.
  Doprava, zásobování a logistika , Dispečer
  Jako dispečer vnitrostátní dopravy, jsem měl na starost komunikační toky mezi 22 řidiči plachtových vozů a 3 řidiči distribuce (dodávkové vozy) na jedné straně a disponenty a koordinátory na druhé straně. Jednalo se i o monitoring jízdy, dodržování tankovacích směrnic a veškeré další věci spojené s realizací přeprav a prostřídávání řidičů ve vozech. Běžné bylo hledání možností přepřahů návěsů a zadávání přednakládkových ložení. Praxí je, že tyto vozy jezdí i do SK, AT, HU a DE.
 • Jazykové znalosti

  angličtina  -  pokročilá
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop, MS Outlook
  Programovací jazyky
  Delphi / Pascal
 • Zájmy

  trenér mládeže v házené, sport, cestování do zahraničí, architektura
 • Trvalé bydliště

  Paláskova 1106/1, Kobylisy, Praha 8, 18200

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45