Foto: Simona J.
ID: 272369

Simona J.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  20 let


  Aktualizace 29.05.2015
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  2012 - 2015
  Střední průmyslová škola chemická - Farmaceutické substance
  Středoškolské nebo vyučení s maturitou
 • Praxe

  2015 - 2015
  Lékárna na Poliklinice Břeclav
  Zdravotnictví a sociální péče , Lékárenský laborant
  V lékárně (Moje lékárna) na Poliklinice v Břeclavi jsem měsíc působila jako odborný praktikant. Moje praxe se soustředila především na chod laboratoře lékárny. Zapojila jsem se zejména do činností souvisejících s přípravou léčiv. Jednalo se o tyto činnosti: příprava mastí, krémů, gelů a suspenzí, příprava očních, ušních a nosních kapek, čípků, tobolek a různých tekutých forem. Naučila jsem se také taxovat připravené léčiva v programu Lekis a podílela jsem se také na činnostech spojených s příjmem a uskladňováním léčiv (zařazování do skladu dle šarží atd.).
  2014 - 2015
  Fakulta chemická Brno
  Chemie a potravinářství , Chemik
  Spolupráce s Fakultou chemickou v Brně na Středoškolské odborné činnosti. Téma práce - Enkapsulace laktobacilů do polysacharidových nano- a mikročástic. Během práce jsem se seznámila s metodami enkapsulace, sterilizace, kultivace a očkování mléčných bakterií, konkrétně Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium breve. Naučila jsem se obsluhovat enkapsulátor, průtokový cytometr, optický a fluorescenční mikroskop, pracovat s elektronickými pipetami a laminárním boxem. Cílem práce bylo navržení vlastního produktu s enkapsulovanými mléčnými bakteriemi pro potravinářský průmysl tak, aby se probiotické kmeny enkapsulované v polysacharidu, konkrétně v alginátu začaly z kapsle uvolňovat až v požadovaném místě působení tedy v tenkém střevě. Cíle bylo úspěšně dosaženo.
  2012 - 2015
  Střední průmyslová škola chemická - laboratorní cvičení
  Zdravotnictví a sociální péče , Laborant ve zdravotnictví
  Během studia na Střední průmyslové škole chemické jsem se v rámci laboratorních cvičení seznámila s analytickými, organickými, anorganickými a fyzikálními postupy. Naučila jsem se základní metody jako např.: gravimetrie, volumetrické metody - titrace(chelatometrie, manganometrie, jodometrie, bromátometrie, merkurimetrie, bichromátometrie), destilace, separační metody - chromatografie na tenké vrstvě, sloupcová chromatografie či měření povrchového napětí, spektrofotometrie a další fyzikální metody. V rámci předmětu ochrana životního prostředí jsem získala přehled o ekologii, znečištění vody(přechodná a trvalá tvrdost vody a její odstranění), půdy a ovzduší a o přírodních zdrojích energie a surovin. V předmětu science jsem získala znalost čtení matematických výrazů a chemického názvosloví v anglickém jazyce.
 • Jazykové znalosti

  němčina
  mírně pokročilá
  angličtina
  středně pokročilá
 • Řidičský průkaz

 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Corel Draw / Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, MS Outlook
  Programovací jazyky
  Databázové systémy
 • Zájmy

  Fotografování(reportáže), sport, redaktorka ve školním časopisu, cyklistika, mažoretky, roztleskávačky, rukodělné práce - keramika, četba, hudba, cestování.
 • Trvalé bydliště

  Vítězství, Moravská Nová Ves, 69155

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45