Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Aneta N.

Foto:  Aneta N.

ID: 260824

Bydliště: ulice, čp, Nymburk lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1991
Platnost: 15.09.2015 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

2006 - 2010
Střední Zahradnická škola Mělník - Zahradní architektura/floristika
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2015 - 2015
Polabská stavební CZ, s.r.o., provozovna FIT CLUB EVO
Administrativa , Recepční v administrativě
Zde pracuji v současností jako recepční. Starám se o to, aby návštěvníci fitness dostaly vše co nabízíme, dále pak obsluha na baru, sprotovní výživa a jiné.
2011 - 2015
DOS - SERVIS s.r.o.
Administrativa , Asistentka
Zde jsem pracovala především jako referent dopravy. Měla jsem na starost veškerou evidenci záznamů o provozu vozidel včetně evidence kotoučků do tachografu.Veškeré záznamy vozidel jsem zapisovala do programu DOPRAVA, s kterou jsem každý den pracovala. Po zaevidování všech podkladů do programu jsem přípravila i podklady k výplatám řidičů. Provaděla jsem tedy měsíční uzávěrku, z které pak připravovala výplaty, společně s jiným podklady k tomu potřebnými. Do mé náplně práce spadalo i hlidání spotřeby řidičů, kontrola veškerých tankovacích lístečků a jejich uskladnění. Kontrola vozidel na GPS. Komunikace se společností na premidy tedy mýtného elektronického systému. Archivace všech vozidel, tedy jejich VTP a servisních knížek. Hlídání vozidel co se týče technických kontrol a kontrol emisí, pravidelných servisních prohlídek a ověřování tachografu. Pokud by vozidlo mělo jít na jednu z prohlídek, vždy k tomu připravím co je třeba (VTP,servisní knížka,...). Udržování tabulek vozového parku. Vyhotovení kupních a jiných smluv, přepisy vozidel, odhlášky vozidel, dopisy, veškeré evidování a zaslání korespondence. Archivace veškerých smluv. Sepsání protokolů z pravidelných porad. Vyhotovení pravidelné měsíční docházky všech našich zaměstnanců. Objednávky kancelářských potřeb. Komunikace s leasingovou společností. Pracovala jsem zde i jako personální, všechny nové zaměstannce jsem si příjímala sama. Vyhotovila jsem jim veškeré dokumnety k přijetí pracovnímu poměru, tedy pracovní smlouvu a další. Mám zkušenosti i s nahlašením pojistných událostí. Dojde-li ke škodě na vozidle, schromáždím veškeré podklady a nahlasím škodu na pojišťovnu.

Jazykové znalosti

angličtina
mírně pokročilá
čeština
výborná / rodilý mluvčí

Řidičský průkaz

Typ průkazu
A - motocykly
Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Corel Draw / Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, MS Outlook

Kurzy

Absolvoval/a jsem
2013 - Absolvovala jsem kurz vzdělávací aktivity Visual FoxPro 9.0

Zájmy

Mezi mé zájmy patří především sport. Ráda běhám, jezdím na kole a bruslích a pravidelné návštěvy ve fitness centru. Mezi mé nejprvotnější zájmy patří můj psí mazlíček Mino. Dále pak četba, floristika, domácnost. S přítelem máme v pronájmu pizzerii, kterou společně vedeme, takže i tam trávím hodně volného času.

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek