Foto: Dagmar P.
ID: 190067

Dagmar P.

  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  51 let


  Aktualizace 26.11.2016
Garance, že uchazeč hledá práci

 • Moje představa o hledané práci

 • Vzdělání

  1979 - 1983
  Gymnázium Chotěboř - Všeobecný
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2006 - 2013
  Dagmar Prášková
  Služby , Tlumočník, překladatel
  Momentálně mám vyřízena živnostenská oprávnění v oblasti překladů a tlumočení v AJ, NJ. Provádím překlady pro různé firmy z Brna a okolí, jejich webové prezentace, překlady manuálů, ekonomických textů, obchodních textů atd. včetně překladů pomocí softwaru Trados. Oba jazyky vyučuji ve všech stupních pokročilosti včetně obchodní korespondence a konverzace. Dále spolupracuji s cestovními kancelářemi a Turistickým informačním centrem města Brna jako průvodce v cestovním ruchu, jak pro české turisty, tak pro zahraniční turisty, kteří každoročně přijíždí do Brna a okolí.
  2004 - 2005
  Danaher Motion s.r.o.
  Obchod, nákup, prodej , Analytik prodeje
  V této firmě jsem pracovala v oddělení péče o zahraniční zákazníky. Zde jsem využívala znalosti světových jazyků a své zkušenosti získané v předešlých firmách. Tato firma využívá ekonomický systém BAAN. Firma vyrábí servomotory a vyváží je do celého světa.
  2000 - 2003
  Okna a dveře Harmonie Brno, s.r.o.
  Obchod, nákup, prodej , Analytik prodeje
  Manažer exportu a asistentka ředitele firmy Zde jsem vyvážela plastová okna a dveře, zejména do německy mluvících zemí a do Belgie. Opět jsem si prohloubila slovní zásobu v jazycích a znalost nových programů – jako např. ekonomický program Navision a program na zpracování cenových kalkulací oken Fendata. V roce 2003 firma z rozhodnutí zahraničního majitele svoji činnost ukončila a až do úplného skončení firmy do 31.7.2003 jsem zastupovala i p. ředitele, který svoji činnost ukončil na jaře 2003.
  1995 - 2000
  Monsta Brno, s.r.o.
  Obchod, nákup, prodej , Analytik prodeje
  Původně jsem nastoupila na funkci manažer exportu, kdy jsem sama zakládala exportní oddělení. (exporty probíhaly do celého světa – Střední Evropa, Finsko, Čína, Austrálie, Malajsie, Egypt atd.) Jednalo se o prodej náhradních dílů pro traktory. Později jsem současně převzala funkci asistentky a sekretářky majitele firmy a zároveň jsem řídila exportní oddělení sestávající ze 3 pracovníků, již v tomto období jsem se začala zabývat překlady různých návodů, příruček zejména technických.
 • Jazykové znalosti

  ruština  -  středně pokročilá
  němčina  -  pokročilá
  angličtina  -  pokročilá
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop, MS Outlook
 • Zájmy

  Jazyky, cestování, historie, PC programy, internet.
 • Trvalé bydliště

  Komenského 310/25, Adamov, 679

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45