Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Martin P.

Foto:  Martin P.

ID: 151128

Bydliště: ulice, čp, Ústí nad Orlicí lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1974
Platnost: 14.06.2012 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

1987 - 1991
SOUE Letohrad - Elektrotechnik (Slaboproud, silnoproud)
Odborné vyučení bez maturity

Praxe

2009 - 2010
Euromatic s.r.o.
Informační technologie , Technik HW
únor 2009-červenec 2010 – Pozice IT Cluster Manager a SW Developer ve střední firmě cca 30 prac. Stanic a detašovaná pracoviště. Úkol: Vypracování návrhu projektu na vybudování celé infrastruktury včetně navržení kompletní topologie a všech prostředků pro platformu Linux Debian a Win 2008 Server, Exchange Server a naprogramování utilit podporující běh specifického prostředí v této firmě a následná realizace. Jako referenci přikládám koncepci návrhu na řešení a audit nezávislé IT auditorské firmy, kterou si objednal pan majitel, aby prověřila stav IT ve firmě po mé 3 měsíční práci a moje znalosti v tomto oboru. Náplň: Podpora uživatelů Win XP, Vista, 7, Linux Desktop OS (KDE4 i GNOME2.3x) 5 prac. stanic, MS Office 2003, 2007 a 2010 (EN). Příprava na nový směr IT (Cloud Computing) (dokumenty, kalendáře). Grafická stanice Apple Mac Pro II, Mac OSX 10.6 Snow Leopard. SERVERY: Win SBS 2008, Linux Ubuntu 9.10, 10.04 (nejen správa ale postavení serverů a celé sítě od nuly) dále VoIP, HW routery atd. Cca 30 uživatelských stanic, další na pobočkách + 3 servery (2 linux + 1 win). Zkušebně i provoz Cloud Nodu na Linux platformě, programování utilit a ERP a CRM ve VB6 a VS2010 (zkušebně i ve verzi pro Linux GTK+), připojení k internetu 1. větev DSDL 6mbps symetrika. a 2. větev pro testování VLT ADSL 8mbps/512kbps asymetrika. Posléze nastavení na load balancing a spojení obou větví / rozdělení na routeru.
2008 - 2009
OSVČ
Informační technologie , Programátor
Tvorba zakázkového software pro účely správy a evidence v restauračních zařízeních (pokladny, inventury, sklady, evid. zaměstnanců a další ekonom., statistické moduly a další) programováno ve Visual Studiu a použití DB (SQL)
2008 - 2008
M-Liven s.r.o.
Informační technologie , Správce operačního systému a sítí
Správa IS na platformě MS Windows (MS Server 2003, Exchange Server, uživ. stanice MS Win XP a Vista) softwarová fa. M-Liven s.r.o. o cca 80ti stanicích a 6ti serverech z toho 2 na platformě Linux Debian (odpovědnost za podporu uživatelů, instalaci produktů, instalaci a nastaveni OS a jeho správu, správu a nastavení uživ. prostředí v CRM systému atd.)
2001 - 2007
OSVČ
Informační technologie , SW architekt
Tvorba zakázkového sofware pro správu restaurací, bezpečnostní agentury, reklamní společnosti atd. (účelový software pro evidenci zaměstnanců, podklady pro další účetní zpracování, evidence zásob, objednávky, prodeje, analýzy atd., zpracování technické a projektové dokumentace) + správa IS u zákazníků (menší sítě s využitím technologie WiFi i běžné kabelové infrastruktury, nastavení routerů atd.) Visual Studio a SQL, MS Win Server 2000
1999 - 2001
OSVČ
Informační technologie , SW architekt
Řízení vlastní internetové kavárny, její kompletní technické i softwarové vybudování včetně návrhu projektu, zpracování dokumentace a zajištění celého chodu provozu, 2 Servery Win NT 4.0 + 7 stanic ze specializovaným software. Příprava a tvorba grafických návrhů, renderovaných 3D scén a animací pro zakázkovou videoreklamu a jejich implementace (VS + Adobe Photoshop)
1998 - 1999
VÚB a.s.
Informační technologie , Správce operačního systému a sítí
Správce IS ve Výzkumném ústavu bavlnářském (odpovědný za podporu uživatelů, správu MS Office, správu IS na platformách Win NT 4.0 Server a Novel 4, později za migraci na Novel 5 včetně NDS + vytvoření projektu na sdružování dat s ostatními výzkumnými ústavy po síti internet)
1997 - 1998
Komerční banka a.s.
Informační technologie , Správce operačního systému a sítí
Správce IS na platformách MS Win 3.51 Server a Novel 3 v Komerční bance a.s. 1 okresní pobočka cca 70 uživatelů + 7 podpoboček (odpovědný za podporu uživatelů, správu MS Office a dalších bankovních produktů, jejich implementaci a správu, tvorba projektové a technické dokumentace, tvorba aplikací a některých bankovních produktů, zpracování reportů atd.)
1994 - 1995
Úřad práce
Informační technologie , Správce operačního systému a sítí
Správce IS na Úřadu práce na platformách Novel 3 a Novel 4, uživatelské stanice Win 3.11 (odpovědnost za uživatelskou podporu, instalace a nastavení používaného softwaru, později za migraci Novel 3 na Novel 4 s NDS)
1993 - 1995
VARSET s.r.o.
Informační technologie , Programátor
Programátor, analytik ekonomického software ve firmě Warset v.o.s. Holding Wars (odpovědný za analýzu potřeb zákazníka, vytvoření návrhu zpracování a projektové dokumentace, naprogramování software pro zákazníka, popř. úprava stávajících software modulů) produkty: jednoduché i podvojné účetnictví, skladové hospodářství, mzdy atd.
1992 - 1993
VT Data s.r.o.
Informační technologie , Architekt HW systému
Technik výpočetní techniky ve firmě VT Data s.r.o. (odpovědný za montáž PC, jeho kompletní nastavení, testování a připravení na export k zákazníkovi) později přeřazen na obchodní oddělení (odpovedný za prodej PC a Apple, implementaci u zákazníků a jejich zaškolení)

Jazykové znalosti

angličtina
mírně pokročilá
ruština
středně pokročilá
čeština
výborná / rodilý mluvčí

Řidičský průkaz

Typ průkazu
A - motocykly
Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 98 / ME, Linux / BSD / Unix
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop
Databázové systémy
MySQL, PostgreSQL
Programovací jazyky
SQL, Visual Basic / VB.NET

Kurzy

Absolvoval/a jsem
Certifikát Správa a konfigurace systému MS Windows 4.0 Server (KB a.s.)
Programování pomocí maker a VBA v MS Excel (KB a.s)
Instalace a nastavení QNX 6
Odborná znalost platforem MS, DOS, Win 3.11, Win 95, Win 98 SE, Win NT 3.51 Server i Workstation, Win NT 4.0 Server i Workstation, Win 2000 Server i Profesional, Win XP Profesional, Win 2003 Server, Win 2008 SBS, MS Office 97-2010, Adobe Photoshop 3.0 – 5.0 a CS4, Rhinoceros 3D, MS VB 3.0, MS Visual Studio 6-2010, SQL, .NET, Amiga Workbench, Imagine Studio 3D, Linux Debian, OpenSuSE, Ubuntu, PCLOS a zkušebně Solaris 9 a NetBSD
Řidičský průkaz sk. A,B
Technologie WiFi, GSM, CDMA, TCP/IPv4, IPX/SPX, bezstavový protokol NFS a další technologie plynoucí z výše uvedeného.
Velmi dobrá orientace v ERP (souvztažnosti sklady – zakázky - objednávky – inventury – prodejní střediska – servis – návaznost na účetnictví a další principy z toho plynoucí.)
Dobrá orientace v principech CRM (evidence zákazníků a obchodních případů, zakázek, souvztažnosti analytik prodejních případů /jednání se zákazníkem – domluvení obchodu a podmínek (vytvoření kupní smlouvy na základě dohodnutých podmínek) – analýza zákazníka a jeho bonity – vytvoření podmínek pro splnění zakázky (výrobní proces + lidské zdroje) – cenová politika – zakončení obchodu)
Velmi dobré analytické a logické myšlení, smysl pro detaily a preciznost a nadměrná loajalita (ve svém posledním zaměstnání jsem prokazatelně pracoval cca. 16 i více hodin denně a to včetně víkendů, bez kompenzace)

Zájmy

IT obecně a především Linux Development

Poslední zaměstnavatel si nechal vypracovat od nezávislé společnosti IT audit hodnotící mou relevanci, pracovní schopnosti v oboru IT a mou činnost u firmy po 3 měsících od mého nástupu. Tento audit jsem schopen na požádání dodat.

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek