Foto: Jana Z.
ID: 313578

Jana Z.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  31 let


  Aktualizace 26.05.2016
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  2001 - 2005
  SOŠ Hořovice - Ekonomika zemědelství a výživy
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2013 - 2016
  Ventorn s.r.o.
  Management , Marketingový ředitel/manažer
  Vystavování faktur odběratelům, vedení reportů, zřizování zákonného a havarijního pojištění ve spolupráci s pojišťovnou Uniqa pro klienty, přihlašování a odhlašování vozů na úřadu Evidence vozidel, vedení internetbanking - úhrady faktur, naskladňování zboží dle přijatých faktur, tvorba skladových karet, vyskladňování zboží, výpočet mzdy zaměstnancům restaurace a čerpacích stanic, odvody ze mzdy za zaměstnance na pojišťovny a OSSZ, a jiné běžné administrativní práce.
  2009 - 2010
  O.K. Tools spol. s r. o., Tlustice
  Administrativa , Administrativní pracovník
  Zadávání objednávek do systému, objednávání zboží u dodavatele, naskladňování zboží dle přijatých faktur, vyskladňování zboží, vystavování dodacích listů, fakturace zboží, vystavování dobropisů. Zpracování a tvorba nabídek. Komunikace se zákazníky - převážně telefonicky, emailem. Vymáhání pohledávek po splatnosti (telefonicky). Analýza jednotlivých produktů dle prodejnosti - kontingenční tabulky. Administrativní podpora obchodního týmu (tři obchodní zástupci).
  2007 - 2009
  Obchodní tiskárny Hořovice a. s.
  Administrativa , Pracovník back office
  Práce se zákazníky (převážně papírnické velkoobchody ) - komunikace se zákazníky, obchodní jednání, na starosti standardní produkty - diáře, kalendáře a hrací karty (i reklamní karty – komunikace s grafickým studiem ohledně podkladů pro reklamní karty). Vystavování objednávek ve spolupráci s ostatními odděleními - sledování zakázky od jejího přijetí až do jejího vyexpedování. Příprava podkladů pro fakturaci. Vystavování dobropisů a zálohových faktur. Zpracování a tvorba nabídek, tvorba kompletních reportingů.
  2006 - 2006
  Obchodní tiskárny Hořovice a. s.
  Administrativa , Asistentka
  Vyřizování korespondence, zajištění běžného chodu kanceláře - rozdělování pošty, kopírování, pohoštění hostů, péče o vzhled kanceláře, drobné nákupy... organizace a podpora schůzek managementu společnosti (prostory, vybavení, příprava materiálů, atd.), koordinace služebních cest, zajišťování společenských akcí - pronájem prostorů, objednávání občerstvení ...
 • Jazykové znalosti

  angličtina  -  mírně pokročilá
 • Řidičský průkaz

  A - motocykly
  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Internet / e-mail, MS Outlook
 • Zájmy

  Zimní sporty - snowboarding, lyžování, motorky.
 • Trvalé bydliště

  Kařez 52, Kařez, 33808

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45