Životopisy Obchod, nákup, prodej, Hradec Králové

96 výsledků

Bc. Michaela K.
ID 1600632

Hradec Králové

Vysokoškolské Mediální studia

Praxe 6 let a 10 měsíců

Požadovaná pozice: 

Manažer prodejního teamu a 7 dalších

Věra Š.
ID 1600895

Hradec Králové (ochota dojíždět z Holice)  trasa

Základní TG Masaryka Borohrádek

Praxe 2 roky

Požadovaná pozice: 

Pokladní, Prodavač a 8 dalších

Katarína H.
ID 666308

Hradec Králové

SŠ nebo vyučení s maturitou Gastronomie (Číšník - servírka, kuchař, barman)

Praxe 13 let a 1 měsíc

Požadovaná pozice: 

Manažer prodejního teamu, Obchodní asistent, Vedoucí / manažer prodejny a 7 dalších

Zuzana B.
ID 1600805

Hradec Králové

Vyučení bez maturity 65-51-E/01 Stravovací a ubytovací služby

Bez praxe

Požadovaná pozice: 

Pokladní, Prodavač a 1 další

Kateřina B.
ID 1476829

Hradec Králové

Vyučení bez maturity Kuchař číšník

Praxe 5 let

Požadovaná pozice: 

Pokladní, Prodavač a 1 další

Vlasta P.
ID 1600255

Hradec Králové

Bakalářské Uměleckořemeslné textilní disciplíny

Praxe 11 let a 5 měsíců

Požadovaná pozice: 

Manažer prodejního teamu, Vedoucí / manažer prodejny a 8 dalších

OZP Olga G.
ID 1580406

Hradec Králové

Vyučení bez maturity Švadlena

Praxe 26 let a 11 měsíců

Požadovaná pozice: 

Obchodní asistent, Prodavač a 2 další

Chcete dostávat nové životopisy uchazečů e-mailem?
Vytvořte si hlídače pro Obor Obchod, nákup, prodej, Hradec Králové (za 7 dní přibylo 5 nových)
Za účelem zasílání nových životopisů bude Váš e-mail zpracovávat RB recruitment s.r.o.
Alla M.
ID 1582816

Hradec Králové

Bakalářské Finance a úvěry

Praxe 8 let a 10 měsíců

Požadovaná pozice: 

Pokladní a 3 další

Jan P.
ID 1600049

Hradec Králové (ochota dojíždět z Praskačka)  trasa

Vyučení bez maturity Truhlář

Praxe 22 let a 1 měsíc

Požadovaná pozice: 

Nákupčí a 8 dalších

Josef V.
ID 1558572

Hradec Králové (ochota dojíždět z Pardubice)  trasa

SŠ nebo vyučení s maturitou Obchodní akademie

Praxe 2 roky a 7 měsíců

Požadovaná pozice: 

Obchodní ředitel/manažer a 4 další

Alexander L.
ID 1580108

Hradec Králové (ochota dojíždět z Pardubice)  trasa

SŠ nebo vyučení s maturitou Strojírenství

Praxe 37 let a 6 měsíců

Požadovaná pozice: 

Account Manager - nákup, prodej, Manažer partnerského prodeje, Regionální obchodní manažer, Vedoucí / manažer prodejny a 4 další

Robert M.
ID 1596832

Hradec Králové (ochota dojíždět z Pardubice)  trasa

SŠ nebo vyučení s maturitou Metalurg

Praxe 31 let a 6 měsíců

Požadovaná pozice: 

Account Manager - nákup, prodej, Key Account Manager, Regionální obchodní manažer, Trenér obchodních dovedností a 6 dalších

Eva P.
ID 862827

Hradec Králové

SŠ nebo vyučení s maturitou Oděvnictví

Praxe 26 let a 7 měsíců

Požadovaná pozice: 

Account Manager - nákup, prodej, Nákupčí, Obchodní referent, Vedoucí / manažer prodejny a 6 dalších

Jitka Š.
ID 1598334

Hradec Králové (ochota dojíždět z Pardubice)  trasa

Vyučení bez maturity Prodavač

Praxe 26 let a 7 měsíců

Požadovaná pozice: 

Manažer prodejního teamu, Obchodní zástupce a 3 další

Propojujeme uchazeče a firmy
Z různých oborů
a z celé České republiky
20 let zkušeností z trhu práce
Jsme největší portál
se zaměřením na životopisy
O životopisech víme všechno
Ulehčujeme práci
firmám i uchazečům

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá
8 - 17 hod.

+420 777 77 45 45