Životopisy Administrativa, Uhlířské Janovice

28 výsledků

Dagmar V.
ID 1192186

Uhlířské Janovice

SŠ nebo vyučení s maturitou Management cestovního ruchu

Praxe 9 let a 11 měsíců

Požadovaná pozice: 

Asistentka, Recepční v administrativě a 8 dalších

Natálie Š.
ID 1615200

Uhlířské Janovice (ochota dojíždět z Kutná Hora)  trasa

SŠ nebo vyučení s maturitou Obchodní akademie

Praxe 9 let a 4 měsíce

Požadovaná pozice: 

Administrativní pracovník, Fakturant/ka, Pracovník back office a 5 dalších

Natalie O.
ID 1615253

Uhlířské Janovice (ochota dojíždět z Kutná Hora)  trasa

SŠ nebo vyučení s maturitou Ekonomika a podnikání (Ekonomika a podnikání - cestovní ruch)

Praxe 4 roky a 10 měsíců

Požadovaná pozice: 

Fakturant/ka, Pracovník back office a 6 dalších

Alena Z.
ID 555582

Uhlířské Janovice (ochota dojíždět z Kutná Hora)  trasa

SŠ nebo vyučení s maturitou Ekonomické - podnikání

Praxe 26 let a 8 měsíců

Požadovaná pozice: 

Administrativní pracovník a 4 další

Alice Č.
ID 745406

Uhlířské Janovice (ochota dojíždět z Kolín)  trasa

SŠ nebo vyučení s maturitou Zdravotnické lyceum

Praxe 8 let a 11 měsíců

Požadovaná pozice: 

Administrativní pracovník, Asistentka a 3 další

Jitka  Vanesa T.
ID 1612870

Uhlířské Janovice (ochota dojíždět z Kolín)  trasa

Vyučení bez maturity Prodavačka smíšeného zboží

Praxe 19 let a 10 měsíců

Požadovaná pozice: 

Recepční v administrativě a 3 další

Kateřina V.
ID 877346

Uhlířské Janovice (ochota dojíždět z Kutná Hora)  trasa

SŠ nebo vyučení s maturitou Ekonomie a podnikání

Praxe 20 let a 6 měsíců

Požadovaná pozice: 

Administrativní pracovník, Asistentka, Fakturant/ka, Pracovník back office, Referent a 5 dalších

Chcete dostávat nové životopisy uchazečů e-mailem?
Vytvořte si hlídače pro Obor Administrativa, Uhlířské Janovice (za 7 dní přibylo 2 nových)
Za účelem zasílání nových životopisů bude Váš e-mail zpracovávat RB recruitment s.r.o.
Hana S.
ID 863559

Uhlířské Janovice (ochota dojíždět z Kutná Hora)  trasa

SŠ nebo vyučení s maturitou Cestovní ruch

Praxe 24 let a 4 měsíce

Požadovaná pozice: 

Administrativní pracovník, Asistentka, Fakturant/ka a 5 dalších

OZP Václav J.
ID 1113682

Uhlířské Janovice (ochota dojíždět z Bernartice)  trasa

Vyučení bez maturity Obchodní škola pro zrakově postiženou mládež

Praxe 21 let a 7 měsíců

Požadovaná pozice: 

Administrativní pracovník, Pracovník back office a 8 dalších

Aleš V.
ID 1595058

Uhlířské Janovice (ochota dojíždět z Litichovice)  trasa

SŠ nebo vyučení s maturitou Religionistika / Judaistika

Praxe 21 let a 8 měsíců

Požadovaná pozice: 

Administrativní pracovník, Office manager, Pracovník back office, Recepční v administrativě, Správce vozového parku a 4 další

Mgr. Oleg D.
ID 1572751

Uhlířské Janovice (ochota dojíždět z Kolín)  trasa

Vysokoškolské Aplikovaná ekonomie

Praxe 18 let a 10 měsíců

Požadovaná pozice: 

Administrativní pracovník a 8 dalších

Alice V.
ID 1609124

Uhlířské Janovice (ochota dojíždět z Kutná Hora)  trasa

Základní Základní škola Miloše Šolleho

Praxe 3 roky a 5 měsíců

Požadovaná pozice: 

Administrativní pracovník, Asistentka, Písařka, Recepční v administrativě a 6 dalších

Pavlína M.
ID 1225394

Uhlířské Janovice (ochota dojíždět z Bohdaneč)  trasa

SŠ nebo vyučení s maturitou dámská krejčová

Praxe 2 roky a 6 měsíců

Požadovaná pozice: 

Asistentka, Fakturant/ka, Referent

Petr K.
ID 1607637

Uhlířské Janovice (ochota dojíždět z Kutná Hora)  trasa

Bakalářské Územní technická a správní služba v životním prostředí

Bez praxe

Požadovaná pozice: 

Administrativní pracovník, Fakturant/ka, Správce vozového parku, Vkládání dat do počítače a 3 další

Propojujeme uchazeče a firmy
Z různých oborů
a z celé České republiky
20 let zkušeností z trhu práce
Jsme největší portál
se zaměřením na životopisy
O životopisech víme všechno
Ulehčujeme práci
firmám i uchazečům

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá
8 - 17 hod.

+420 777 77 45 45