Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Petr Š.

Foto:  Petr Š.

ID: 321650

Bydliště: ulice, čp, Rajhrad lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1978
Platnost: 16.05.2016 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

1992 - 1996
Vojenská střední škola Brno - Vojenská technika – elektrotechnická – elektronická a sdělovací zařízení, radiolokační komplety.
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2015 - 2016
AČR, Vojenský útvar 6142 Bučovice
Státní a veřejná správa , Voják
Mladší pracovník štábu pracoviště technické služby skupiny logistiky (Civilní ekvivalent: Manažer pro nákupy náhradních dílů a technického materiálu.) Orgán pro majetek, materiál a náhradní díly, které se vztahují převážně k automobilní technice. Řízení, plánování a zabezpečování majetkem sklady, které obsahují technický materiál a náhradní díly. Vedení přehledného stavu materiálu ve skladech. Plnění opatření k ochraně materiálu. Zajišťování dodávek materiálu a techniky, rušení nepotřebného materiálu, jednání s obchodními partnery. Zpracování obchodních smluv pro dodavatele. Provádění kontrolní činnosti a inventarizace ve skladech.
2009 - 2015
AČR, Vojenský útvar 6142 Bučovice
Státní a veřejná správa , Voják
Náčelník skladu skladů zásobovací čety roty logistiky (Civilní ekvivalent: Vedoucí skladu.) Řízení a organizace práce ve skladech. Příjem, výdej, kontrola, uložení a ošetření materiálu ve skladu. Provádění inventarizací. Vedení předepsané skladové dokumentace a její evidence. Zpracování rozboru škod na materiálu a navrhování opatření k jejich prevenci. Zajišťování a dodržování bezpečnostních a protipožárních předpisů v celém objektu skladu.
2008 - 2008
AČR, Vojenský útvar 6142 Bučovice
Státní a veřejná správa , Voják
Velitel 2. pěšího družstva 2. pěší čety 1. pěší roty (Civilní ekvivalent: Odpovědný vedoucí celku) Dohlížení na řádné plnění stanovených činností. Organizace a koordinace práce na daném úseku. Kontrola práce podřízených a zajišťování nápravy v případě nedostatků. Sestavování harmonogramu odborné přípravy a její dokumentace.
2005 - 2008
AČR, Vojenský útvar 6142 Bučovice
Státní a veřejná správa , Voják
Řidič družstva zemních strojů 2. záchranné ženijní čety záchranné ženijní roty (Civilní ekvivalent: Řidič) Řízení osobních a UNC (univerzální nakladač čelní) vozidel. Provádění běžné údržby vozidel. Přebírání, nakládání a vykládání materiálu. Zajišťování průvodních formulářů.

Jazykové znalosti

ruština
základní / pasivní

Řidičský průkaz

Typ průkazu
A - motocykly
Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook

Kurzy

Absolvoval/a jsem
Evidence a pohyby materiálu běžného útvaru (Civilní ekvivalent: Kurz informačního systému logistiky), absolvování kurzu v roce 2011 ve Vojenském zařízení Štěpánov.
Informační systém logistiky.
Znalost a zvládnutí evidence a pohyby materiálu na úseku. Používání a předávání účetních údajů o všech hospodářských transakcích s materiálovými položkami.

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek