Foto: Tereza B.
ID: 133009

Tereza B.

  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  36 let


  Aktualizace 27.09.2016
Garance, že uchazeč hledá práci

 • Vzdělání

  1994 - 1998
  Gymnázium Česká Třebová - Gymnázium (všeobecné 4 leté)
  Středoškolské nebo vyučení s maturitou
 • Praxe

  2016 - 2016
  Mototrading s.r.o.
  Obchod, nákup, prodej , Vedoucí / manažer prodejny
  Prodávala jsem kola a náhradní díly, komunikovala jsem se zákazníky, vychytávala jsem nedokonalosti na prodejně, objednávala jsem zboží,vedla jsem pokladnu, řešila jsem reklamace, pracovala jsem s penězi,zadávala jsem příjemky a výdejky do PC. Prodala jsem v průměru 10 kol za měsíc. Musela jsem si rychle a efektivně poradit v nestandardních situacích.
  2012 - 2015
  Callcentrum FreeSAT
  Obchod, nákup, prodej , Prodejce po telefonu / Telesales
  Asistentka Teamleadera / Prodejce po telefonu Telesales Aktivní telefonní prodej prodej produktů a služeb pro telekomunikaci a mobilní operátory. Byla jsem nejlepší operátorkou callcentra,svými výraznými argumenty, tahem na branku,energičností a cílevědomostí jsem měla 10 smluv denně. Produkty : Satelitní vysílání FreeSAT, mobilní tarify T-Mobile.Náslechy a hodnocení hovorů operátorů, zpětné vazby operátorům. Tvořila jsem callscripty.
  2011 - 2012
  Kaufland ČR
  Obchod, nákup, prodej , Vedoucí úseku prodejny
  Manager of food department. Úspěšně jsem vedla a kontrolovala tým 50 podřízených,školila jsem a zapracovávala jsem nové zaměstnance, rozdělovala jsem práci,byla jsem zodpovědná za správnou prezentaci zboží, vedla jsem a kontrolovala jsem celý úsek foodu,komunikovala jsem s dodavateli a obchodními zástupci,objednávala jsem zboží na celé prodejní ploše, kontrolovala jsem pořádek ve skladu, přebírala jsem zboží na rampě, rozepisovala jsem docházky, a motivace nových zaměstnanců. Plnila jsem stanovené inventury.Operativně a rychle jsem musela řešit nedostatky a nedokonalosti na prodejní ploše.
  2006 - 2010
  T-Mobile Czech Republic a.s.
  Administrativa , Recepční v administrativě
  Hlavní recepční / Senior Recepční / Sekretářka Vedla jsem tým 2 recepčních, zaučovala jsem záskoky z ostrahy, vedla jsem administrativní agendu .Vítala jsem hosty, rezervovala jsem zasedací místnosti, byla jsem velmi pečlivá. Objednávala jsem messenger,vedla jsem interní a externí poštu,vydávala jsem návštěvní karty, připravovala jsem podklady ke smlouvám pro obchodní zástupce.Řešila jsem nedostatky po budově.Musela jsem si rychle a efektivně poradit v nestandardních situacích, řešila jsem problematické situace, reklamace a stížnosti.
  2004 - 2005
  Realitní kancelář Professionals
  Administrativa , Asistentka
  Sekretářka / Asistentka Vedla jsem kancelář a administrativní agendu. Komunikovala jsem s tuzemskými a zahraničními obchodními partnery a zákazníky,vedla jsem diář, kanceláře, organizovala jsem obchodní návštěvy společnosti. Pracovala jsem s finanční hotovostí. Psala jsem reporty. Psala jsem obchodní dopisy, překládala jsem a upravovala texty,měla jsem na starosti podklady ke smlouvám pro makléře. Dělala jsem zápisy z porad. Rezervovala jsem zasedací místnosti,zpracovávala jsem účetní doklady, kopírovala jsem doklady, skenovala jsem mapky objektů. Měla jsem na starosti pochůzky po úřadech.
  1998 - 2003
  Avon Cosmetics ČR
  Obchod, nákup, prodej , Manažer prodejního teamu
  Area Sales Manager Plnila jsem nastavené plány a cíle společnosti ve svěřeném regionu, vedla jsem,koučovala,rozvíjela a školila tým 80 obchodních zástupců.Organizovala jsem a řídila všechny aktivity firmy v daném regionu. Pořádala jsem a organizovala jsem školení, vzdělávací programy pro lídry. Měla jsem na starosti pravidelná obchodní a kosmetická školení, stabilně region plnil pod mým vedením prodejní ukazatel,došlo k navýšení obratu o 25 % oproti předchozímu roku.Analyzovala jsem výsledky jednotlivých obchodních zástupců v průběhu každé kampaně. Měla jsem na starosti motivaci a rozvoj obchodního týmu.Musela jsem si od 0 vytvořit svůj obchodní tým a najít šikovné obchodní zástupce. Překládala jsem materiály z AJ,školila jsem nové produkty a novinky.Pravidelně jsem se vzdělávala v prodejních, obchodních a komunikačních dovednostech.
 • Jazykové znalosti

  angličtina
  pokročilá
  čeština
  výborná
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook
  Programovací jazyky
  Databázové systémy
 • Zájmy

  Sport ,hudba,ráda pracuji a komunikuji s lidmi.
 • Trvalé bydliště

  Smetanova 759/22, Brno, Brno, 53002

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45