Foto: Lukáš V.
ID: 318839

Lukáš V.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  36 let


  Aktualizace 07.03.2016
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  1994 - 1998
  Hotelová škola s. r. o. - Hotelnictví (Hotelnictví a turismus)
  Středoškolské nebo vyučení s maturitou
 • Praxe

  2015 - 2016
  Restaurace a pivovar U Fleků 1499
  Gastronomie a pohostinství , Číšník/servírka
  Zařadil jsem se do kolektivu jednoho z nejstarších pivovarů v Čechách. Působil jsem zde jako vrchní číšník. V této restauraci jsem zůžitkoval veškeré své schpnosti a dovednosti,které jsem nabyl především v zahraničí a ve velkokapacitních společnostech, neboť se jedná o podnik predevším se zahraniční klientelou a s kapacitou nad 1500 osob.
  2012 - 2015
  Cateringová společnost (vlastní)
  Gastronomie a pohostinství , Vedoucí provozu / provozní
  Během této doby jsem se rozhodl založit vlastní cateringovou společnost specializující se především na rychlou přípravu jídel s gastronomickou elegancí. Úzce jsem spolupracoval s nadnarodním podnikem Škoda, ČSTV Nymburk, Městská část Praha 1, Městská policie Praha na bázi firemních i veřejných večírků a oslav.
  2010 - 2012
  Hotel Trója *** Praha
  Gastronomie a pohostinství , F & B manager
  Zde jse pracoval jako Food and Bevarge manager. Zodpovědnost za organizaci a kvalitu všech částí gasto provozu (kavárna, restaurace, banketový sál). Taktéž i úzká spolupráce s ostatními úseky, dálé i monitoring a optimalizace dodávek pro různá oddělení a vedení, kontrola a motivace provozního personálu.
  2008 - 2010
  Letenský zámeček Praha
  Gastronomie a pohostinství , Vedoucí provozu / provozní
  V tomto podniku jsem pracoval na pozici provozní restaurace. Do mé kompetence se zařazovalo především hladký průběh pracovního dne, který zahrnoval objednávku a příjem zboží, zajišťování plynulého chodu velkokapacitní letní zahradky cca 800 míst. Taktéž i příjem rezervací a objednávek na různé spol. akce jako např. rauty, svatby, promoce atd.
  2006 - 2008
  Radisson SAS **** Irsko
  Gastronomie a pohostinství , Číšník/servírka
  Během mého působení v zahraničí jsem získával především jazykové dovednosti a seznamoval se se zahraničním provozem restaurace a hotelierstvím. Pracoval jsem na pozicích snídaňový číšník, etážový (roomservice) číšník. V restauraci jsem se zúčastňoval také na banketech.
  2000 - 2006
  Hotel Imperial
  Gastronomie a pohostinství , Číšník/servírka
  Působil jsem zde jako vrchní číšník ve velice působivé secesní kavárně. Mojí pracovní náplní bylo řádně připravit pracoviště pro denní provoz včetně naskladnění a inventarizace pracovniště.
  1998 - 2000
  Gastro Žofín s.r.o. Praha 1
  Gastronomie a pohostinství , Číšník/servírka
  Pracoval jsem jako řadový číšník, získával jsem zde zkušenosti se zahraniční klientelou na velkokapacitní letní zahrádce cca 400míst. Zúčastňoval jsem se též různých banketů a večířků pro VIP hosty.
 • Jazykové znalosti

  němčina
  základní
  francouzština
  základní
  francouzština
  základní
  italština
  základní
  angličtina
  pokročilá
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook
 • Zájmy

  gastronomické trendy a novinky (mořské ryby, středomořská kuchyň, zdravá výživa, regionální speciality,), aktivní sportovec, výpočetní technika,turistika a poznávacívýlety a především rodina
 • Trvalé bydliště

  Krásný Les 49, Frýdlant, 46401

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45