Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Jana R.

Není foto:  Jana R.

ID: 119940

Bydliště: ulice, čp, Rakovník lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1972
Platnost: 29.06.2016 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

2010 - 2015
Vysoká škola zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety Bratislava - Sociální a charitativní práce
Vysokoškolské / univerzitní
1986 - 1990
Gmynázium Z. Wintra Rakovník - Všeobecné
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2014 - 2016
Úřad práce České republiky, kontaktní pracoviště Rakovník
Státní a veřejná správa , Vedoucí odboru / oddělení
Koordinace a usměrňování jednotlivých oborů služby úřadů práce (aktivní politiky zaměstnanosti, zprostředkování zaměstnání, poradenství pro volbu povolání a rekvalifikace, státní sociální podpory) ve vymezené územní působnosti. 2. Koordinace zpracování analýz, výhledů, studií a prognóz vývoje trhu práce ve vymezené územní působnosti. 3. Usměrňování ochrany zaměstnanců při platební neschopnosti zaměstnavatele z celostátních hledisek. 4. Koordinace kontrolní činnosti v celém rozsahu působnosti úřadu práce.
2012 - 2014
Úřad práce České republiky, kontaktní pracoviště Rakovník
Státní a veřejná správa , Úředník
1. Zajišťování a provádění ucelených odborných agend, rozhodování o nárocích v dávkovém řízení důchodového a nemocenského pojištění, v řízení nedávkovém a v řízení o pojistném. 2. Zajišťování agendy státní sociální podpory. 3. Zajišťování agend při poskytování dávek pomoci v hmotné nouzi, dávek sociální péče pro zdravotně postižené. 4. Zajišťování agend na úseku sociálních služeb a přiznávání příspěvku na péči. 5. Zajišťování agend mimořádných výhod u zdravotně postižených osob. 6. Zajišťování agendy osob se statutem uprchlíka na území České republiky včetně jejich integrace.Sociální šetření pro účely řízení o dávkách pomoci v hmotné nouzi vychází z ust. § 63 zákona č. 111/2006 o pomoci v hmotné nouzi. Vymezení šetření je shodné také pro rozhodování o dávkách pro osoby se zdravotním postižením. Na základě podané žádosti nebo po zahájení řízení z moci úřední provádí sociální pracovník sociální šetření v přirozeném sociálním prostředí žadatele nebo oprávněné osoby, popř. příjemce dávky za účelem ověření skutečností rozhodných pro nárok na dávku nebo její výši. Sociální šetření je jedním z podkladů pro rozhodnutí o dávkách.
1997 - 2011
Městys Křivoklát
Státní a veřejná správa , Vedoucí odboru / oddělení
Rozhodování o příspěvku na živobytí, doplatku na bydlení a příspěvku mimořádné okamžité pomoci. Rozhodování o dávkách sociální péče na zvýšené životní náklady, na úhradu za užívání bezbariérového bytu a garáže, o příspěvku na krmivo pro vodícího psa nevidomým občanům. Sociální šetření související s výplatou výše uvedených příspěvků a dávek. Rozhodování o ustanovení zvláštního příjemce dávky. Přehled právních předpisů a usnesení vlády ve vztahu k sociálnímu odboru (všechny zákony jsou uvedeny ve znění zákonů pozdějších předpisů): Zákon č. 500/2004Sb., správní řád. Zákon č. 110/2006Sb., o životním a existenčním minimu. Zákon č. 111/2006Sb., o pomoci v životní nouzi. Zákon č. 112/2006Sb., kterým se mění některé zákony v souvislosti s přijetím zákona o životním a existenčním minimu a zákona o pomoci v hmotné nouzi. Zákon č. 504/2006Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona v pomoci v hmotné nouzi. Zákon č. 506/2006Sb., kterou se mění vyhláška MPSV ČR č. 182/1991 Sb., kterou se provádí zákon o sociálním zabezpečení a zákon ČNR o působnosti orgánů České republiky v sociálním zabezpečení. Zákon č. 100/1988Sb., o sociálním zabezpečení. Zákon č. 112/2006Sb., o působnosti orgánů ČR v sociálním zabezpečení.

Jazykové znalosti

angličtina
mírně pokročilá
ruština
mírně pokročilá

Řidičský průkaz

Typ průkazu
A - motocykly
Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook

Kurzy

Absolvoval/a jsem
2001 - složení zkoušky z vedení matrik
2005 - zvláštní odborná způsobilost
průběžně - semináře vzělávací centrum pro veřejnou správu

Zájmy

Rodina, četba, cestování.

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek