Foto: Petr T.
ID: 124969

Petr T.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  44 let


  Aktualizace 18.10.2013
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  2000 - 2001
  Střední odborné učiliště České Budějovice - Sladovník - pivovarník
  1987 - 1991
  Střední odborné učiliště Hornické - Mechanizátor
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2009 - 2011
  Městské hospodářství Zliv
  Státní a veřejná správa , Vedoucí odboru / oddělení
  Vedení kolektivu 9 – 10 lidí. Plnění úkolů zadané MÚ ve Zlivi. Technické zabezpečení města. Údržba komunikací, veřejného prostranství, veřejného osvětlení, kanalizací, zeleně, hřbitova. Zabezpečení servisu a nákup náhradních dílů pro komunální techniku, veřejného osvětlení, městských bytů a domu s pečovatelskou službou. Konání výběrových řízení. Sestavování, navrhování a dodržování rozpočtu pro naši příspěvkovou organizaci radě města ( rozpočty pro: opravy a udržování, PHM, spotřeby materiálů, spotřeby el. energie VO, mzdových nákladů, zák. pojištění, soc. pojištění, ostatních pojištění, výnosy a tržby. Rozpočet na rok 5,3 mil. korun ) Evidence zpracování a hlášení výkazu o odpadech ( i nebezpečných ) Magistrátu města a statistickému úřadu za město Zliv a sběrný dvůr ve Zlivi. Zajišťování svozu komunálního odpadu z okolních vesnic. Zajišťování pravidelních: lékařských vyšetření zaměstnanců, školení BZOP, PO, řidičů a stav. posádek, vyhlášky 50/1978 sb., technických kontrol pro techniku ( nákl. automobil, traktor, vleky, osob. automobil ), revizí hromosvodů a el. odb. zařízení pro městské domy, domy SVJ a BD. Úzká spolupráce s kontrolami KHS, MŽP a ÚM Zliv. Zpracovávání různých statistik pro MÚ. Výpočty pro stanovení poplatku komunálního odpadu na rok pro občany města Zliv. Evidence docházky, podklady pro zpracování mezd.
  2008 - 2008
  KeyTec s.r.o.
  Strojírenství , Mistr v chemii a potravinářství
  Vedení kolektivu až 105 lidí. Zajišťování výrobních úkolů dané týdenním plánem, vedoucím výroby a organizace jejich plnění. Zodpovědnost za dodržování stanovených výrobních předpisů, balících předpisů a vydané běžné praxe pro výrobní úsek - lisovna. Během směny pravidelná kontrola přesného plnění postupu výroby dle výrobních předpisů. Zodpovědnost za minimalizaci výrobních prostojů, správného využívání výrobních prostředků, zajištění materiálů pro výrobu ( i následující směna musí mít zajištěn materiál minimálně na 2 hodiny výroby). V případě neodpovídající kvality výrobků posuzuji další postup: seřízení stroje, oprava nástroje ( ve spolupráci s kontrolou a mistrem nástrojárny ), oprava zařízení ( ve spolupráci s mistrem údržby ), ve spolupráci s kontrolou řešení případných reklamací materiálů a zajištěním jejich vrácení zpět na sklad. Organizace rozmístění pracovníků na daná pracoviště, s jednotlivými pracovníky probrání problémů u daných výrobků. Zodpovědnost za správné používání VZV, jejich údržbu a objednávání oprav. Školení o bezpečnosti práce, požární ochraně, havarijním plánu a organizování zaškolování pracovníků na jednotlivá pracoviště. Administrativní práce ( o průběhu směny informuji emailem vedení firmy, práce s docházkovým systémem ). Vysoké pracovní nasazení. Vysoká odolnost vůči stresu.
  2000 - 2008
  Budějovický Budvar n.p.
  Výroba a průmysl , Mistr v chemii a potravinářství
  Vedení kolektivu 70 lidí, přes sezonu až 100 lidí. Rozdělování každodenní práce, kontrola jakosti výrobků ( senzorické hodnocení piva, kontrola správnosti druhu lahví, korunek, etiket, kartonů, data výroby a spotřeby. Celkem 180 druhů výrobků ). Dozor nad 2 výrobními linkami, průběh výroby, eliminace ztrát výkonů ze strany poruch strojů, ale i lidských faktorů. Řešení komplikací výroby, i lidských vztahů na pracovišti. Velmi častá komunikace s obchodním oddělením, ohledně změn druhů výrobků. Denní komunikace mezi ostatními středisky, ohledně zabezpečení plynulého chodu výrobních linek ( příjem piva, etiket, kartonů, lahví ). Občasné řešení reklamací od subdodavatelů. Administrativní práce ( denní výkazy, příprava manuálů pro výrobní linky, občasné přípravy týdenních plánů stáčení, práce s docházkovým systémem ). Znalost obsluhování kompletně veškerých strojních, elektronických a kontrolních zařízení. Zaškolování pracovníků pro obsluhu nových strojních zařízení. Vysoké pracovní nasazení. Vysoká odolnost vůči stresu.
  1993 - 2000
  Jihočeské pivovary a.s.
  Výroba a průmysl , Mistr v chemii a potravinářství
  Přibližně stejná náplň práce, jako na lahvovně v Budějovickém Budvaru. Vedení kolektivu 40 lidí, přes sezonu až 60 lidí. Administrativní práce ( denní výkazy, měsíční uzávěrky, osobní lístky zaměstnanců pro mzdové středisko, příjem materiálů pro výrobu ), zaškolování z bezpečnosti práce. 1996 – 2000 Vedoucí výrobního střediska pro sklep, filtraci a KEG stáčírny. Vedení kolektivu 30 lidí, přes sezonu až 40 lidí včetně řidičů vysokozdvižných vozíků. Denní kontroly vedení piva ve sklepě ( přehrazené i podhrazené pivo v ležáckých tancích, kontrola hradících aparátů ), příjem piva ze spilky ( rozhodování, jakým způsobem se promísí případný nestandardní polotovar ). Výběr piva na filtrování pro stáčírny lahvovny a KEG linky. ( senzorické hodnocení, rozhodování jakým způsobem se promísí případný nestandardní polotovar, hodnoty laboratorních výsledků ). Měsíční kalibrace přístrojů pro filtrování. Měření koncentrací sanitačních a dezinfekčních prostředků v CIP nádržích. Plánování stáčení KEG linky s obchodním oddělením. Administrativní práce ( denní výkazy, měsíční uzávěrky, měsíční inventury, osobní lístky zaměstnanců pro mzdové středisko, příjem materiálů pro výrobu ), zaškolování z bezpečnosti práce. Týdenní porady s vedením podniku. 1x za 3 týdny o víkendu hlídání chodu pivovaru středisek s nepřetržitým provozem ( sladovna, varna, spilka, CK tanky, sklep ) Vyřizování reklamací odběratelů. Vysoká zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení, vysoká odolnost vůči stresu.
 • Jazykové znalosti

  angličtina  -  základní
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail
 • Zájmy

  Cestování, sport, veřejné dění
 • Trvalé bydliště

  Zahradní 408, Zliv, 37344

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45