Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Daniel H.

Foto:  Daniel H.

ID: 9685

Bydliště: ulice, čp, Praha 2 lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1976
Platnost: 27.09.2013 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

1990 - 1993
SOU Spolana Neratovice - Mechanik opravář pro stroje a zařízení
Odborné vyučení bez maturity

Praxe

2011 - 2013
TITBIT
Doprava, zásobování a logistika , Vedoucí / manažer skladu
Pracovní pozice: Vedoucí skladu Náplň práce: Odpovědnost za chod celého skladu. Příjem zboží, uskladnění, vyskladnění, nakládaní a vykládaní přepravců, zajištění dodacích listů a průvodních dokladů. Zodpovědnost za čistotu a pořádek ve skladu, likvidace a třídění odpadu, inventura zboží a spotřebního materiálu. Kontrola stavu svěřené manipulační techniky, ramp, nabíječek, objednávání svozu kontejnerů, odvoz atypických palet atd. Rozdělení práce zaměstnancům, jejich kontrola kvality a výkonů. Dodržování bezpečnosti práce, evidence docházky a plánování do směn.
2009 - 2011
OSVČ
Obchod, nákup, prodej , Vedoucí / manažer prodejny
Náplň práce: Vlastní prodejna denního tisku, časopisů, DVD, cigaret, tabákových výrobků, nápojů, potravin atd. (trafika)
2001 - 2009
Kaufland ČR v.o.s.
Doprava, zásobování a logistika , Logistik
Vedoucí přijmu zboží Food/Nonfood Náplň práce: Centrální sklad společnosti Kaufland ČR v.o.s. - vedoucí oddělení. Má náplň práce spočívala v odpovědnosti za celé oddělení Food / Nonfood - tj.za zboží, manipulační techniku, sklad a zaměstnance. Zboží: Zodpovídám za tok zboží do centrálního skladu. Od správného převzetí od dodavatelů, přes kontrolu kvality, DMT, potvrzení dodacích listů a veškeré ostatní administrativy, až po správné a bezpečné uskladnění zboží. Manipulační technika: Zodpovědnost za aktuální stav přidělené manipulační techniky, scannerů, atd. Zajištění oprav, kontrola stavu a evidence této techniky. Sklad: Zodpovědnost za čistotu a pořádek ve skladu, likvidace odpadu. Dodržování bezpečnosti práce (správné uskladnění palet se zbožím, správná fixace palet, nepoškozené EURO palety atd.). Inventura zboží, kontrola stavu a DMT. Kontrola poškozených regálů, ramp, nabíječek k man.tech. atd. - zajištění jejich opravy nebo výměny. Zaměstnanci: Rozdělení práce, sledování a kontrola kvality a výkonů. Evidence docházky a příprava podkladů pro zpracování mzdy. Plánovaní a rozdělení zaměstnanců do směn. Zodpovědnost za veškeré školení BOZP, PO, interní školení, předpisy a nařízení atd. (kontrola jejich dodržování). Jiná náplň: Komunikace a řešení problémů s dodavateli, spedicemi, oddělením nákupu a celním úřadem. Řešení následujících nedostatků: Špatné nebo již vykryté objednávky. Neúplné průvodní dokumenty. Poškozené, nebo neúplné zboží. Problémy při vykládce. atd. Zkušenost s vedením cca. 50 zaměstnanců.

Řidičský průkaz

Typ průkazu
A - motocykly
Typ průkazu
B - osobní auta
Typ průkazu
C - nákladní auta
Typ průkazu
E - přípojná vozidla
Typ průkazu
T - traktory

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 98 / ME
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Internet / e-mail

Kurzy

Absolvoval/a jsem
SAP, SAP - LES,

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek