Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Jan Č.

Není foto:  Jan Č.

ID: 291133

Bydliště: ulice, čp, Ústí nad Labem lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1984
Platnost: 21.12.2015 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

1999 - 2003
SOUT OU a U, U panského dvora 1006 - Chemik operátor
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2014 - 2015
AGC Glass Europe/AVO
Doprava, zásobování a logistika , Vedoucí / manažer skladu
Mistr interní logistiky. Kontrola přítomnosti pracovníků, dodržování BOZP a PO. Školení a kontrola zaměstnanců na jednotlivých pozicích, dohled nad dodržováním logistických plánů. Plánování směn a navážení materiálu do výroby s ohledem na plánování. Plánování údržby manipulační techniky. Denní reporting výkonů - prostojů a BOZP u vedení společnosti. Pravidelné pohovory se zaměstnanci, jejich hodnocení a zpracování podkladů pro mzdy. Zodpovědnost za skladovací prostory a odpadové hospodářství. Tvorba a zavádění nových principů materiálových toků a snižování rizik spojených s BOZP.
2013 - 2014
Magna Automotive (CZ) a.s.
Strojírenství , Mistr ve strojírenství
Mistr výroby. Kontrola přítomnosti pracovníků, dodržování BOZP a PO. Školení a kontrola zaměstnanců na jednotlivých pozicích, dodržování jednotlivých dílčích kontrolních plánů. Spolupráce s interní kvalitou na auditech jednotlivých procesů a výrobků. Plánování směn a výroby s ohledem na odvolávky zákazníků. Plánování údržby výrobních linek a zařízení na svěřených projektech. Denní reporting výkonů a kvality u vedení společnosti. Pravidelné pohovory se zaměstnanci, jejich hodnocení a zpracování podkladů pro mzdy. Zodpovědnost za výkony jednotlivých výrobních linek, kvalitu, vstupní materiály a finální produkt.
2007 - 2013
Epispol a.s.
Chemie a potravinářství , Chemik
chemik - operátor - velínář senior. Řízení svěřeného provozu a dohled nad podpůrnými provozy. Kontrola dodržování BOZP a PO u podřízených pracovníéků a jejich koordinace. Zodpovědnost za dodržování výrobních předpisů, kvality a výkonu. Plánování údržby výrobního zařízení. Řešení krizových situací.
2006 - 2006
Český telecom
Telekomunikace , Technik v telekomunikacích
Specialista technické podpory datových služeb. Řešení technických požadavků a poruch. Přímá komunikace se zákazníkem. Podílení se na řešení E2E procesů.

Jazykové znalosti

němčina
základní / pasivní
angličtina
základní / pasivní
čeština
výborná / rodilý mluvčí

Řidičský průkaz

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek