Foto: Zdeněk S.
ID: 218936

Zdeněk S.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  41 let


  Aktualizace 18.10.2014
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  1993 - 1995
  ČVUT Praha - Fakulta stavební obor
  Vysokoškolské / univerzitní
  1989 - 1993
  Gymnázium JIřího Wolkera, Prostějov - Všeobecné
  Středoškolské nebo vyučení s maturitou
 • Praxe

  2009 - 2014
  Mobilie s.r.o.
  Obchod, nákup, prodej , Vedoucí / manažer prodejny
  Partnerská prodejna T-mobile. Kompletní vedení prodejny-vedení prodejního týmu, zodpovědnost za chod prodejny, pokladna, reklamace. Prodej telefonů a služeb. Školení/trénink stávajících i nových zaměstnanců. Absolovováno velké množství profesních školení - prodejní dovednosti, prezentace, služby, styk se zákazníky,reklamace,...
  1999 - 2009
  Setos s.r.o.
  Obchod, nákup, prodej , Vedoucí / manažer prodejny
  Kompletní vedení prodejny a prodejního týmu, prodej telefonů/dig.fotoaparátů a služeb, splátkový prodej. Zodpovědnost za prodejnu, pokladnu, sklad. Pro Setos dále: spouštění nových prodejen společnosti (Přerov,Plzeň, Prostějov,Jihlava...)- spolupráce při výběru nového personálu, jeho zaškolení a následné hodnocení, kontrolní inventury na prodejnách, reklamní akce na podporu prodeje (celá ČR), prezentace a školení pro velkoobchodní partnery (školení vedoucích prodejen společnosti Okay, Carrefour Zlín,...)
  1998 - 1999
  Stenzl & Partner
  Obchod, nákup, prodej , Obchodní zástupce
  Prodej a perezentace luxusní elektroniky Bang & Olufsen
  1995 - 1998
  Geovap Prostějov
  Stavebnictví a reality , Geodet
  Geodetické práce, tvorba mapových podkladů a plánů
 • Jazykové znalosti

  němčina
  základní
  angličtina
  středně pokročilá
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Internet / e-mail, Adobe Photoshop, MS Outlook
  Programovací jazyky
  Databázové systémy
 • Zájmy

  Špičková prezentace, komunikace a styk se zákazníky. Velký zájem o elektroniku a moderní technologie (audio/video, pc, HD a 3D technologie, fotografie, film, hudba...) Komplexní práce s PC: Windows, Office, grafika (Zoner, Ilustrator, Photoshop,...), Zvuk a video (Sounforge, Ableton), internet (vyhledávače, ...). Velká praxe v řízení - celá ČR, Slovensko, Vídeň,... Vlastní osobní automobil. Bezproblémová orientace a navigace. Rád řídím a cestuji (ŘP od r.1994-,najeto cca 250000km bez nehody!) Živnostenský list (DJ). DJ a moderátor (kluby po celé ČR + Slovensko, sportovní a reklamní akce) - perfektní mluvený projev (hlasové zkoušky-rádio Zlín, AZ, Krokodýl, Černá hora...), schopnost zaujmout velké množství posluchačů, improvizace, znalosti profesionální zvukové a světelné techniky, propagace, práce i řízení v nočních hodinách,... Fotografování (digitální zrcadlovka) + úprava fotografií, prezentace web,... Velmi rád poznávám nové země a cestuji (Tunis, Egypt, Indonésie, Chorvatsko, Řecko, Rakousko, Slovensko, Německo) - vlastní organizace cesty, analýza a zajištění vhodných letenek, rešerše a rezervace hotelů (vyhledávače,nabídky různých CK, hodnocení/zkušenosti/orig.fotky-Tripadvisor.com, Holidaycheck.de), potápění (potápěčská licence OWD) Svobodný. Absolutní nekuřák. VŠ nedokončena (vážné rodinné důvody)
 • Trvalé bydliště

  Lidická 69, Brno, 60200

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45