Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Lucie P.

Foto:  Lucie P.

ID: 119086

Bydliště: ulice, čp, Praha 3 lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1982
Platnost: 15.12.2011 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

1997 - 2002
Střední Pedagogická škola - učitelství pro MŠ a vychovatelství
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2009 - 2011
Český statistický úřad
Státní a veřejná správa , Úředník
Zde jsem zajišťovala koordinaci zjišťování statistických údajů v rámci státní statistické služby (řešení závažných i orientačních chyb). Dále pak ověřování úprav aplikací RSO (registr sčítacích obvodů a budov) využívaných při územní přípravě sčítání a příprava metodiky pro sčítání objektů individuální rekreace. Zpracovávala jsem podklady pro územní přípravu sčítání včetně zkušebního sčítání a to v úzké spolupráci s obcemi a pracovníky pověřenými agendou RSOB (mapové podklady pro vymezení základních sídelních jednotek a statistických obvodů) Další mou povinností byla práce v aplikaci GIS (geografický informační systém), ve kterém jsem řešila nesoulad adresních systémů RSO, adres ISEO MV (evidence obyvatel ministerstva vnitra) a adres Databáze dodacích míst České Pošty Zodpovídala jsem za nábor a školení sčítacích komisařů pracujících v gesci ČSÚ a také za metodické řízení a školení sčítacích komisařů pracujících v gesci dodavatele (Česká Pošta). Zpracovávala jsem výsledky a celkové vyhodnocení zkušebního sčítání a také testovaných sčítacích formulářů (obsah, forma, uspořádání otázek, srozumitelnost, obtížnost vyplňování, atd.) Při této práci jsem musela úzce spolupracovat a komunikovat s představiteli obcí, pracovišti dodavatele (Česká Pošta) a centrálními pracovišti ČSÚ.

Jazykové znalosti

angličtina
základní / pasivní

Řidičský průkaz

Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Corel Draw / Adobe Illustrator, Adobe Photoshop

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek