Není foto: Ing. Vladislava Š.
ID: 276975

Ing. Vladislava Š.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  39 let


  Aktualizace 17.08.2015
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  1999 - 2004
  MZLU Brno - Ekonomika
  Vysokoškolské
  1991 - 1996
  Obchodní akademie Olomouc - Ekonomika
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2011 - 2015
  ALL SPORTS a.s.
  Ekonomika a podnikové finance , Účetní
  Náplní mé práce je účtování tuzemských i zahraničních dodavatelských faktur, účtování bankovních operací a pokladny. Příprava pracovních smluv, kompletní zpracování mezd, včetně docházky, plateb, účtování a ročních vyúčtování daní. Součástí mé práce je příprava smluv s obchodními partnery, zhodnocení prodejních období a zpracování statistik prodejů, jednání s bankou, vystavování bankovních záruk formou akreditivu.
  2003 - 2011
  Solitaire, spol. s r.o.
  Ekonomika a podnikové finance , Ekonom
  Má práce spočívala v zajištění kompletního chodu brněnské kanceláře a vedení všech poboček společnosti na území Moravy včetně personalistiky, jednání s dodavateli a úřady státní správy. Nedílnou součástí mé práce bylo vedení pokladny, příprava účetních dokladů pro účetnictví, účtování jednotlivých účetních případů a další činnosti dle potřeby.
  1999 - 1999
  Anete, spol. s r.o.
  Obchod, nákup, prodej , Obchodní asistent
  Má práce v této společnosti spočívala v kompletním zajištění veškeré administrativy a chodu kanceláře, koordinaci času obchodního ředitele, jednání se zákazníky a dodavateli, zpracovávání kompletních nabídek produktů a služeb dle konkrétních požadavků klientů, aktivní účasti na seminářích a veletrzích a v neposlední řadě v úzké spolupráci s hlavní účetní.
  1997 - 1999
  EMCO s.r.o.
  Obchod, nákup, prodej , Obchodní asistent
  Má práce v brněnské pobočce společnosti představovala úzkou spolupráci s obchodním ředitelem společnosti, přípravu podkladů pro jednání s odběrateli i obchodními zástupci, zajišťování administrativy a dalších činností pro následnou bezproblémovou práci obchodního ředitele. Součástí práce bylo také jednání se zákazníky, příjem objednávek a zajištění jejich plnění, skladová evidence, fakturace, včetně koordinace tras jednotlivých rozvážkových vozů.
  1997 - 1997
  PTM a.s.
  Obchod, nákup, prodej , Account Manager - nákup, prodej
  Náplní mé práce bylo zajištění chodu novinových stánků, personalistika, vedení a koordinace práce zaměstnanců, zajištění dodávek doplňového sortimentu zboží a jednání s dodavateli, inventurní činnost.
 • Jazykové znalosti

  němčina  -  základní
  ruština  -  základní
  angličtina  -  mírně pokročilá
  čeština  -  výborná
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MacOS, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop, MS Outlook
 • Trvalé bydliště

  Švermova 6, Bohunice, Brno, 62500

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45