Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Bc. Lenka Š.

Foto: Bc. Lenka Š.

ID: 216012

Bydliště: ulice, čp, Duchcov, bude Vsetín lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1982
Platnost: 24.07.2014 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Marketingový analytik, Pracovník charity, Hasič, Vedoucí úseku prodejny, Ekonom, Vedoucí / manažer prodejny, Trenér-instruktor sportu, Direct Marketing, Administrativní pracovník, Asistentka, Bankovní poradce, Bankovní specialista, Fakturant/ka, Hosteska, Konzultant v mediích, reklamě, PR, Kouč, Lektor instruktor, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Marketingový výzkum, Merchandiser, Moderátor / konferenciér, Obchodní asistent, Obchodní referent, Odborný asistent v ekonomii, Osobní bankéř, Personalista, Policista, Pracovník back office, Pracovník call centra, Pracovník na přepážce, Pracovník podpory zákazníků, Pracovník vězeňské služby, Právník/advokát pracovní právo, Promotér, Referent, Specialista marketingu, Specialista na fondy EU, Specialista pohledávek, Specialista pro rozvoj a vzdělání, Speciální pedagog, Školitel, Tanečník/tanečnice, Úředník
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

2003 - 2007
FSE UJEP Ústí nad Labem - Podniková ekonomika a management,
Bakalářské
1997 - 2001
SOŠ a SOU obchodu a služeb - Management obchodu a služeb
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2013 - 2014
DDM Sluníčko Duchcov
Kultura, umění a tvůrčí práce , Trenér-instruktor sportu
Vedoucí klubu pro mládež/čajovny pod DDM Sluníčko Duchcov, pedagog volného času dětí a mládeže. Mým úkolem a odpovědností je vedení klubu pro mládež, vymýšlení akcí pro mládež a dospělé, zajištění reklamy a propagace těchto akcí, výuka tance v rámci zájmových kroužků a různých akcí.
2010 - 2010
Persona Grata, pobočka Ústí nad Labem
Personalistika, lidské zdroje , Právník/advokát pracovní právo
Poradenství pro klienty projektu v oblasti využití volného času, vzdělávání (rekvalifikace a studium na odborných školách), pracovní motivace s cílem získání zaměstnání. Komunikace se zaměstnavateli za účelem dojednání prezentace své firmy klientům, zařazení klientů na stáž s cílem nástupu do zaměstnání.
2008 - 2010
Telefónica O2
Telekomunikace , Pracovník call centra
Specialista pro firemní zákazníky - Telefónica O2 Ústí nad Labem. V rámci této pozice byly řešeny potřeby majitelů a zástupců, kteří volají na linku pro firemní zákazníky – řešení objednávek, sdělení informací o stavu objednávky, řešení stížností, fakturace, poskytování informací o službách v oblasti mobilních i pevných služeb, internetu, počítačového řešení apod. Nejdříve působnost na pozici Specialisty pro Business segment a následně pro segment významných firemních zákazníků.
2006 - 2008
Hospodářská komora ČR
Státní a veřejná správa , Specialista na fondy EU
Projektový manažer/vedoucí okresního zastoupení v Teplicích – projekt Institut trhu práce – podpůrný systém služeb zaměstnanosti, zaměstnavatel Hospodářská komora České republiky. V rámci této pozice jsem se věnovala zejména poradenství v oblasti ESF – pro podnikatele i neziskové a příspěvkové organizace a dále personální poradenství, navazování kontaktů a spolupráce se vzdělávacími institucemi, úřadem práce a ostatními institucemi, které působí na trhu práce v okresu Teplice (např. NF Dalkia, ČVT, RPiC).

Jazykové znalosti

angličtina
mírně pokročilá

Řidičský průkaz

Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop, MS Outlook

Kurzy

Absolvoval/a jsem
2002 – 2003 Rekvalifikace – Asistent podnikového manažera na FSE UJEP v Ústí n/Labem.
2006 Rekvalifikace - Projektový manažer
březen 2014 dosud Doplňkové pedagogické studium se zaměřením na volný čas dětí a mládeže, NIDM Praha

Zájmy

Vzdělávání, komunikace s lidmi, tanec, výuka tance, cyklistika, turistika, in-line.

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek