Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Bedřich P.

Není foto:  Bedřich P.

ID: 225239

Bydliště: ulice, čp, Polná lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1977
Platnost: 27.08.2014 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

1992 - 1996
Střední průmyslová škola strojní, Sokolská, Brno - Strojírenství
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2013 - 2014
Automotive Lighting s.r.o
Strojírenství , Technický ředitel/manažer ve strojírenství
Zodpovědnost za průmyslový rozvoj a standardizaci procesů pro montážní liky na přední světla v rámci celé Evropy. Dohled na novými projekty a jejich implementací do výroby – AL Česká republika, AL Německo, AL Polsko, AL Itálie, AL Turecko. Kontroly úvodních projektových kalkulací, výrobních kapacit, rozpočtů, montážních postupů, specifikací a layoutů. Podpora pro stávající projekty – výroba LED modulů – automatické, robotizované linky, zlepšování OEE, snižování prostojů, analýzy kořenových příčin problému, zavedení a organizace pracoviště na recyklaci použitelných dílů – snižování zmetkovitosti. Organizace servisních zásahů na automatických linkách, ze strany dodavatele, atd… Řízení stavby výrobních linek pro Mercedes Benz (největší mezinárodní projekt v historii AL – 3 výrobní linky na 3 kontinentech) z pozice projektového vedoucího. Specifikace výrobní linky, lokalizace, konstrukční přejímky, představení linek zákazníkům (Daimler Čína, Daimler USA), zaškolení lokálních týmů na výrobních linkách (AL Čína, AL USA/Mexiko), spolupráce se zahraničními kolegy na lokalizaci linek dle místních pravidel a zákonů (UL certifikace, OHSAS, jiné řídící systémy, rozdílní dodavatelé sub-systémů, atd…) Zajištění transportu linek do Číny a USA, organizace stavby linek v ČR i v Číně a představení zákazníkovi (Daimler Čína), vytváření časových plánů a prezentací pro zákazníky, zodpovědnost za dodržování termínů, organizace a spolupráce s týmem AL Čína, AL USA, dodavatel zařízení, technický servis a správa budov AL, dopravní a stěhovací společnosti, operativní řešení problémů, sledování nákladů, atd…
2011 - 2013
Automotive Lighting s.r.o
Strojírenství , Strojní inženýr
Standardizace výrobních procesů, montážních pracovišť, automatických zařízení pro testování světel. Dohled nad dodržováním standardů a lokálních norem, optimalizace procesů a odstraňování plýtvání, zlepšování zmetkovitosti, snižování časů na pře-seřízení a změnu výroby (KAIZEN, SMED, Paretův diagram), analýzy kořenových příčin (Fishbone), technická podpora ostatním závodům v rámci skupiny AL po celém světě. Tvorba vzorových specifikací pro zařízení, aktualizace standardů. Dodržování nástrojů WCM (World Class Manufacturing). Transfery výrobních linek z dceřiné společnosti v Brotterode (DE), tvorba časového plánu transferu od předvýroby zásob, naskladnění komponentů, zaškolení týmu z ALCZ, demontáž a transport linky z Německa, instalace linky v Jihlavě, rozjezd výroby a validace výrobního procesu zákazníkem (VW, Audi, Seat, Mercedes Benz) Řízení realizačního týmu z ALCZ a spolupráce s německým týmem v ALBD. Zaškolování kolegů z celého světa v ALCZ, tvorba plánu školení na míru, organizace školení napříč závodem, překlady, hodnocení školení, sdílení důležitých dokumentů a informací se zahraničními kolegy, 100% podpora školených kolegů při jejich návštěvě v ALCZ.
2010 - 2011
Cooper Standard Automotive s.r.o
Strojírenství , Project manager technicky zaměřený
Tvorba standardizací pro 2 ze 4 nejdůležitějších technologií v rámci divize CSA International – PA tube insertion, crimping. Definování standardů pro nástroje, procesní parametry, testování, tlakové zkoušky, kalibrace zkušebních stolů, prezentace těchto výsledků týmu procesních inženýrů, inženýrům kvality, seřizovačům a mistrům. Implementace těchto standardů v nových projektech. Kontrola dodržování nových standardů v ostatních podnicích CSA v Evropě.
2009 - 2010
Cooper Standard Automotive s.r.o
Strojírenství , Strojní inženýr
Zodpovědnost za výrobní procesy pro následující značky: Jaguar, Land Rover, Renault a jejich dodavatele (sortiment: palivové, podvozkové a brzdové potrubí a svazky). Zavádění nových projektů do výroby z pozice procesního inženýra/lounch koordinátora. Objednávání zařízení, změnová řízení, rozjezd nových projektů v praxi, telekonference se zahraničními kolegy v rámci koncernu CSA a zákazníkem, osobní prezentace výrobních procesů zákazníkovi a top-managementu CSA. Návrhy optimálních výrobních dispozic (layout) z hlediska výrobního postupu, toku materiálu a maximální zaměření na činnost přidávající hodnotu a eliminování všech druhů plýtvání. Stanovení výrobních časů a spolupráce na kalkulaci výrobních nákladů – Porsche, Audi, Honda. Tvorba a aktualizace výrobní dokumentace – postupové diagramy, procesní FMEA, kontrolní plány, pracovní a kontrolní návodky) podle norem ISO TS 16 949 a podle specifických požadavků zákazníka. Příprava prototypů, zadávání výroby jednoúčelových strojů, testovacích zařízení a přípravků. Kaizen workshopy - zavádění opatření Poka-Yoke, six sigma, 5S a lean manufacturing do stávajícího výrobního procesu. Operativní řešení výrobních problémů, LPA audity, předávání strojů do výrobního procesu.
2007 - 2009
Bidrin Performance - vlastní společnost
Strojírenství , Výrobní ředitel/manažer ve strojírenství
Vlastní vývoj, výroba a prodej speciálních komponentů pro automobilový sport a tuning, organizace výroby, kooperací, marketing, prezentace výrobků obchodníkům, export do zahraničí, prezentace firmy na Autosalonu Brno 2007 a na velkých tuningových srazech od roku 2002.
2005 - 2007
GCE s.r.o
Strojírenství , Technik ve strojírenství
Transfery výroby medicinální techniky ze Švédska do ČR, příprava nových pracovišť pro montáže, testování a balení. Zakládání a organizace Central adaptation shop – speciální dílna pro zakázkové úpravy atypických výrobků, tvorba, převody a administrativa výrobní dokumentace, komunikace se zahraničními zákazníky a manažery při vývoji i transferech výroby, vývoj nových medicinálních produktů ve 3D CAD Inventor a ACAD, organizace výroby a zkoušek prototypů, tvorba analýzy rizik FMEA v souvislosti s funkcí medicinálních produktů
2000 - 2005
TKZ Polná spol. s r.o.
Strojírenství , Konstruktér ve strojírenství
Konstrukce přípravků, jednoúčelových strojů, speciálních nástrojů a dalších výrobních prostředků pro svařování, třískové obrábění a tváření, vývoj nových výrobků – vše v 3D CAD Inventor.

Jazykové znalosti

angličtina
pokročilá

Řidičský průkaz

Typ průkazu
A - motocykly
Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook

Kurzy

Absolvoval/a jsem
2005 - MS Office, Word, Excel, Powerpoint

Zájmy

Spalovací motory, sportovní auta, mechanické hodinky, cestování, gastronomie

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek