Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Mgr. Bc. Marek K.

Foto: Mgr. Bc. Marek K.

ID: 289188

Bydliště: ulice, čp, Jilemnice lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1976
Platnost: 03.03.2016 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

1994 - 1999
Matematicko-fyzikální fakulta Univerzity Karlovy v Praze - Matematické a počítačové modelování ve fyzice a technice
Vysokoškolské / univerzitní

Praxe

2013 - 2015
Devro s. r. o.
Věda a výzkum , Specialista vývojového teamu
Zajišťovat vyhledávání, přípravu, efektivní realizaci a vyhodnocování rozvojových projektů, zaměřených zejména na technicko-technologický rozvoj firmy, zvyšování produktivity a kvality výroby, zlepšování pracovních podmínek a zmírnění dopadu činností firmy na životní prostředí. Nést plnou odpovědnost za koordinaci a řízení činnosti svěřených projektových týmů především ve fázi konstrukčního vývoje, včetně odpovědnosti za rozpočty jednotlivých projektů. Dbát trvale na maximální hospodárnost ve výdajích společnosti činěných či řízených v rámci jednotlivých projektů. Vytvářet podmínky pro neustálý rozvoj firmy prostřednictvím jednotlivých projektů. Tvůrčím způsobem aplikovat vědecké poznatky a teorie při vývoji nových postupů a metod zjišťování konkrétních procesů, jevů, nových konstrukcí a projektů. Samostatně řešit vývojové úkoly a samostatně provádět vývojové práce. Konstrukčně řešit nové stroje, zařízení a výrobky, navrhovat nové modely, vzory, typy a tvary výrobků. Zpracovávat konstrukční podklady a výkresy nových výrobků, sestav, dílů apod. Provádět technické výpočty a stanovovat technické podmínky. Zpracovávat popisy a návody k používání, spolupracovat při tvorbě pracovních postupů a údajových listů. Určovat rozměrové normy, normy jakosti materiálu, apod. Veškeré technické dokumenty zpracovávat v elektronické podobě. Zajišťovat efektivní spolupráci s externími firmami. Zabezpečovat hospodárnou práci na jednotlivých projektech, včetně vedení svěřených projektových týmů. Zajišťovat ochranu know-how firmy, technických a ekonomických informací souvisejících s činností OVP i celé firmy. Dodržovat systém zacházení s dokumentací, archivaci, utajení, změnové řízení, apod. Dodržovat bezpečnost práce a zásady tvorby a ochrany životního prostředí v souladu s vnitřními předpisy při všech činnostech. Dbát na neustálé zdokonalování technologií, zařízení, procesů a postupů modernizacemi a novými projekty v souladu s potřebami a zájmy firmy. Zvyšovat úroveň svých odborných vědomostí, například studiem vědeckých časopisů, odborné literatury, účast na odborných seminářích, školení atd. Účastnit se aktivně a efektivně práce týmu OVP.

Jazykové znalosti

francouzština
základní / pasivní
slovenština
základní / pasivní
ruština
mírně pokročilá
čeština
výborná / rodilý mluvčí
němčina
výborná / rodilý mluvčí
angličtina
výborná / rodilý mluvčí

Řidičský průkaz

Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7, Linux / BSD / Unix, MS Windows 8
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook
Databázové systémy
MS SQL
Programovací jazyky
SQL, Fortran, MATLAB, Lotus Notes

Kurzy

Absolvoval/a jsem
2014 - Kurz MS SQL 2014 (MIcrosoft)

Zájmy

matematika, počítače, hudba, poznávání

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek