Foto: Daniel R.
ID: 169108

Daniel R.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  33 let


  Aktualizace 11.12.2012
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  2001 - 2005
  Gymnázium Pernerova v Karlíně - všeobecný
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2012 - 2012
  Winebottleries Marlborough (New Zealand)
  Doprava, zásobování a logistika , Skladník / manipulant
  práce ve zpracovatelském závodu ve vinném průmyslu. Práce na několika pozicích ve výrobně-logistickém centru v úrodné oblasti na severu jižního ostrova Nového Zélandu. Získání zkušeností s FMCG v zahraničí, obohacení jazykové výbavy.
  2012 - 2012
  GS Energy
  Management , Ředitel / manažer logistiky
  Kompletní organizace vnitrostátní a mezinárodní dopravy v malé české obchodní firmě.
  2009 - 2011
  Staropramen
  Doprava, zásobování a logistika , Vedoucí / manažer skladu
  supervisor logistického centra (cca 25 zaměstnanců); zodpovědnost za chod po všech stránkách (kvalitativní, bezpečnostní, atd), zodpovědnost za produktivitu, inventury a tok zboží, řízení logistického centra po personálně-administrativní stránce, řešení ad hoc situací, občasné jednání se zákazníky, atd. Práce se systémem SAP, zpracovávání reportingu, atd. Bohaté zkušenosti s výrobním závodem a logistikou na denní bázi.
  2008 - 2009
  Lekkerland
  Doprava, zásobování a logistika , Dispečer
  dispečer přepravy; příprava, organizace a dohled nad vnitrostátní silniční přepravou (catering, vč. mraženého zboží), řešení aktuálních problémů vzniklých během přepravy, vedení týmu expedientů (4), komunikace se smluvním dopravcem, zákazníky, dalšími logistickými centry a j., zpracovávání reportů, seznámení se s dalším softwarem v oblasti logistiky a skladového hospodářství (Samba, PTV). Po dvou měsících práce dispečera orientace na zavedení nového dopravního softwaru.
  2006 - 2008
  Bax Global/Schenker
  Doprava, zásobování a logistika , Vedoucí / manažer skladu
  vedoucí směny v logistickém centru (samostatná pozice shift leader – zkušenosti se zahájením provozu nové společnosti /školení v Dánsku, nutnost osvojení a implementace veškerých procesů do nového prostředí, zkušenosti se školením nových pracovníků atd./, nutnost samostatného rozhodování, zkušenosti se směnným provozem v moderním logistickém centru na vedoucí pozici, zkušenosti s několika různorodými IT systémy a programy, zodpovědnost za výkon a řádnou funkčnost směny /20 zaměstnanců/, pravidelná komunikace se zahraničními kolegy, pravidelná tvorba reportů, zastupování inventory managera atd)
  2005 - 2006
  Metrans
  Doprava, zásobování a logistika , Disponent
  pracovník logistického oddělení (samostatná práce, každodenní kontakt se zahraničními zákazníky, kompletní organizace mezinárodních přeprav kontejnerů od přijetí objednávky, přes cenovou nabídku a zorganizování přepravy, její hladký průběh až po vyložení v přístavu. Kontakt se zahraničními zákazníky, nutnost zohledňovat specifické podmínky přepravy, zvládat časový tlak a stress)
 • Jazykové znalosti

  němčina  -  základní
  francouzština  -  základní
  angličtina  -  pokročilá
  čeština  -  výborná
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop
 • Zájmy

  psychologie, hudba, historie, sport (pouze aktivně)
 • Trvalé bydliště

  Na břevnovské pláni 63, Břevnov, Praha, 16900

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45