Foto: Josef K.
ID: 311424

Josef K.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  30 let


  Aktualizace 08.05.2016
Už nehledá práci

 • Moje představa o hledané práci

 • Vzdělání

  2002 - 2006
  Stredni odborne uciliste U Krbu, Praha - kuchar/spolecne stravovani
  Středoškolské nebo vyučení s maturitou
 • Praxe

  2015 - 2016
  Leopold's of London
  Gastronomie a pohostinství , Šéfkuchař
  V restauraci o kapacitě 90 míst pracuji v týmu, kde mám na starosti 9 kuchařů a tři stevardy. Jsem zodpovědný za výdaje, dodržování a naplnění rozpočtu, dohlížení a regulování nákladů potravin, dodržování striktních HACCP požadavků, produkci pokrmů, administrativu zaměstnanců, školení kuchařů a vytváření měsíčních menu.
  2014 - 2015
  Leopold's of London
  Gastronomie a pohostinství , Šéfkuchař
  Pulzující restaurace včetně cukrárny a pekárny o kapacitě 160 míst, kde jsem pracoval ve 24-hodinovém provozu v týmu třiceti kuchařů. Mou hlavní náplní práce byl dohled a kontrola nad vařením a následným servisem, zásobování pro SAE prezidentských letů, vytváření a prezentace nových receptů, kalkulace receptů, vyhledávání nových a lepších podmínek od dodavatelů, najímaní a trénovaní nových zaměstnanců do kuchyně.
  2013 - 2014
  Leopold's of London
  Gastronomie a pohostinství , Šéfkuchař
  Při mém nástupu do Leopold's of London jsem se zařadil do týmu připravující nové menu pro naši první restauraci v Abu Dhabi. Jeden z mých receptů se stal nejprodávanějším a nejoblíbenějším pokrmem ve všech restauracích jak v Abu Dhabi tak v Dubaji. Po otevření naší první restaurace jsem měl na starosti tým 8 kuchařů. Nad rámec mých běžných povinností jsem realizoval školení pro nové kuchaře včetně šéfkuchaře pro další restaurace.
  2013 - 2013
  Chagall's club and restaurant
  Gastronomie a pohostinství , Kuchař
  Fine dining restaurace s kapacitou 80 míst specializující se na moderní evropskou kuchyni. Chagall’s club and restaurant je moderní restaurace se zaměřením na osobní servis s vlastním číšníkem a somelierem, aby se zákazník cítil výjimečně a komfortně. Také se koncentruje na využití sezónních čerstvých a kvalitních surovin. Toho času byl Chagall's club and restaurant v čele s šéfkuchařem Petrem Hajným pravidelně hodnocen na Trip advisor mezi prvními 50 nejoblíbenějšími restauracemi v Praze. V uvedené restauraci jsem měl na starost studenou a cukrářskou sekci. Nás tým se skládal se čtyř kuchařů a šéfkuchaře. Každý týden jsem tvořil nová menu na poledni servis. Hlavní součástí mé každodenní práce bylo dbát na kvalitu, správnou úpravu a servírovaní nadstandardních jídel.
  2011 - 2012
  Hilton Hotel, Tower Bridge, Londýn, Velká Británie
  Gastronomie a pohostinství , Kuchař
  V moji pozici jako Junior Sous Chef jsem zodpovídal za vytváření služebních plánů a dovolených, pomáhal jsem s vytvářením všech menu, přijímáním a zacvičováním nových zaměstnanců kuchyně, vařením jídel na vysoké úrovni, hygienou pokrmů a kuchyně a všemi náklady spojenými s kuchyní a přípravou jídla. Řídil jsem 16 kuchařů a 6 kuchyňských pomocníků. V posledních 2 letech jsme zredukovali cenu pokrmů z 37% na 34.9% (nejnižší od doby otevření hotelu a o 1% níže než byl daný cíl), udrželi 5* hodnocení od Ministerstva zdravotnictví, byli ohodnoceni Oddělením roku hotelu Hilton 2011, důsledně jsme dosahovali přes 90% hodnocení QA auditu a auditu Internal Food Safety a otevřeli jsme Takaru, vysoce kvalitní a úspěšný sushi bar.
  2011 - 2012
  Hilton Hotel, Tower Bridge, Londýn, Velká Británie
  Gastronomie a pohostinství , Kuchař
  V této době jsem byl zodpovědný za oddělení přípravy masa a ryb. Tato pozice zahrnovala udržování standardu a plnou zodpovědnost za oddělení, vaření a prezentaci pokrmů a dohled nad členy týmu, demi chef, commi chef a učedníky.
  2008 - 2010
  Hilton Hotel, Tower Bridge, Londýn, Velká Británie
  Gastronomie a pohostinství , Kuchař
  V této pozici jsem pracoval ve všech odděleních, při přípravě masa a ryb, předkrmů, zeleniny a banqueting. Účastnil jsem se výměnných jednání, kde jsem zastupoval oddělení kuchyně. Byl jsem součástí týmu, který otevřel úspěšný salátový bar.
 • Jazykové znalosti

  angličtina
  pokročilá
  čeština
  výborná
 • Řidičský průkaz

  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Corel Draw / Adobe Illustrator, MS Outlook
  Programovací jazyky
  Databázové systémy
 • Zájmy

  vareni, fotbal, cestovani, filmy
 • Trvalé bydliště

  Abu Dhabi, Abu Dhabi, 0

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45