Foto: Dušan V.
ID: 243257

Dušan V.

Už nehledá práci
  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  41 let


  Aktualizace 03.01.2015
Už nehledá práci

 • Vzdělání

  1989 - 1993
  Vojenská střední škola dopravní Valašské Meziříčí - Doprava a přeprava
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2014 - 2014
  Armáda České republky
  Státní a veřejná správa , Referent
  2014 - Pracovník kryptografické ochrany - šifrant Hlavním úkolem u tohoto vrcholného orgánu je výroba, evidence, distribuce a zabezpečení tímto specifickým utajovaným materiálem jednotlivé složky Ministerstva obrany (MO) a dalších obranných složek státu. Náplň práce: Administrativní pracovník se samostatným plněním úkolů; Převzetí požadavků k výrobě, příjmu a výdeji krypto materiálu; Součinnost a komunikace s podřízenými; Kurýrní činnost – zabezpečení zahraničních pracovišť; Archivace dokumentů. Administrativní pracovník se samostatným plněním úkolů; Převzetí požadavků k výrobě, příjmu a výdeji krypto materiálu; Součinnost a komunikace s podřízenými; Kurýrní činnost – zabezpečení zahraničních pracovišť; Archivace dokumentů.
  2005 - 2013
  Armáda České republky
  Státní a veřejná správa , Voják
  2005 – 2013 Pracovník kryptografické ochrany – šifrant. Zabezpečení této specifické oblasti na nižší úrovni. Zástupce bezpečnostního manažera – zaměstnanec pro personální bezpečnost. Komunikace se zaměstnanci při přípravě podkladů pro bezpečnostní řízení k získání bezpečnostní způsobilosti od Národního bezpečnostního úřadu (NBÚ) zaměstnancům rezortu. Náplň práce: Administrativa - tvorba dokumentace dle Zákona č. 412/2005 Sb., a k němu náležejících Vyhlášek, zpracování podkladů a požadavků v interním systému - jejich kontrola; Komunikace s NBÚ a Odborem bezpečnosti MO; Kontrolní činnost u podřízených; Příjem a předávání utajovaných zpráv; Nastavování kryptografických prostředků, zabezpečení jejich revizí a oprav, skartace a distribuce kryptografického materiálu; Kurýrní činnost; Archivace dokumentů.
  2002 - 2004
  Armáda České republky
  Státní a veřejná správa , Voják
  2002 – 2004 Pracovník štábu – pozice na zpravodajské skupině, ve které byl hlavním úkolem sběr informací a jejich analýza při plnění služebních úkolů ve vztahu k státní hranici (SH). Náplň práce: Administrativní i terénní pracovník; Součinnost s dalšími složkami typu policie při plnění úkolů na SH; Vyhodnocování terénní činnosti, předávání hlášení včetně fotodokumentace.
  1999 - 2001
  Armáda České republky
  Státní a veřejná správa , Voják
  1999 – 2001 Pracovník štábu – pozice na operační skupině, kde jsem odpovídal za vnitřní plánování, provádění a školení osob zařazených do směn. Náplň práce: Administrativní a lektorský pracovník; Koordinace, zabezpečení směn a měsíční plánování; Zabezpečení stanoviště služby a místa velení.
  1993 - 1998
  Armáda České republky
  Státní a veřejná správa , Voják
  1993 – 1998 Výkonný praporčík Náplň práce: Denní řízení jednotky, psaní a vydávání denních rozkazů; Logistické zabezpečení jednotky v oblasti zabezpečení jídlem, finančních náležitostí a materiálovým zabezpečením jednotky - skladové hospodářství; Řízení směn.
  1993 - 1993
  Armáda České republky
  Státní a veřejná správa , Voják
  Zahraniční mise – 3x na území Kosova (2000, 2003, 2010) resp. bývalé Jugoslávie, 1x na území Afghánistánu (2008). Úkoly odpovídaly plnění úkolů v mírovém životě podle zařazení na služebním místě. Náplň práce: Bojové zabezpečení a zejména administrativní pracovník, hlavní nároky na samostatnost, odbornost a rozhodnost v cizím prostředí.
 • Jazykové znalosti

  angličtina  -  mírně pokročilá
 • Řidičský průkaz

  A - motocykly
  B - osobní auta
  C - nákladní auta
  T - traktory
 • Technické znalosti a dovednosti

  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook
 • Zájmy

  Zahradničení, zdravé vaření, pořádání letních večerních akcí, kutilství a v neposlední řadě výchova dítěte.
 • Trvalé bydliště

  Jaroslava Foglara 1959, Kročehlavy, Kladno, 27201

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45