Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Dušan V.

Foto:  Dušan V.

ID: 243257

Bydliště: ulice, čp, Kladno lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1975
Platnost: 03.01.2015 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

1989 - 1993
Vojenská střední škola dopravní Valašské Meziříčí - Doprava a přeprava
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2014 - 2014
Armáda České republky
Státní a veřejná správa , Referent
2014 - Pracovník kryptografické ochrany - šifrant Hlavním úkolem u tohoto vrcholného orgánu je výroba, evidence, distribuce a zabezpečení tímto specifickým utajovaným materiálem jednotlivé složky Ministerstva obrany (MO) a dalších obranných složek státu. Náplň práce: Administrativní pracovník se samostatným plněním úkolů; Převzetí požadavků k výrobě, příjmu a výdeji krypto materiálu; Součinnost a komunikace s podřízenými; Kurýrní činnost – zabezpečení zahraničních pracovišť; Archivace dokumentů. Administrativní pracovník se samostatným plněním úkolů; Převzetí požadavků k výrobě, příjmu a výdeji krypto materiálu; Součinnost a komunikace s podřízenými; Kurýrní činnost – zabezpečení zahraničních pracovišť; Archivace dokumentů.
2005 - 2013
Armáda České republky
Státní a veřejná správa , Voják
2005 – 2013 Pracovník kryptografické ochrany – šifrant. Zabezpečení této specifické oblasti na nižší úrovni. Zástupce bezpečnostního manažera – zaměstnanec pro personální bezpečnost. Komunikace se zaměstnanci při přípravě podkladů pro bezpečnostní řízení k získání bezpečnostní způsobilosti od Národního bezpečnostního úřadu (NBÚ) zaměstnancům rezortu. Náplň práce: Administrativa - tvorba dokumentace dle Zákona č. 412/2005 Sb., a k němu náležejících Vyhlášek, zpracování podkladů a požadavků v interním systému - jejich kontrola; Komunikace s NBÚ a Odborem bezpečnosti MO; Kontrolní činnost u podřízených; Příjem a předávání utajovaných zpráv; Nastavování kryptografických prostředků, zabezpečení jejich revizí a oprav, skartace a distribuce kryptografického materiálu; Kurýrní činnost; Archivace dokumentů.
2002 - 2004
Armáda České republky
Státní a veřejná správa , Voják
2002 – 2004 Pracovník štábu – pozice na zpravodajské skupině, ve které byl hlavním úkolem sběr informací a jejich analýza při plnění služebních úkolů ve vztahu k státní hranici (SH). Náplň práce: Administrativní i terénní pracovník; Součinnost s dalšími složkami typu policie při plnění úkolů na SH; Vyhodnocování terénní činnosti, předávání hlášení včetně fotodokumentace.
1999 - 2001
Armáda České republky
Státní a veřejná správa , Voják
1999 – 2001 Pracovník štábu – pozice na operační skupině, kde jsem odpovídal za vnitřní plánování, provádění a školení osob zařazených do směn. Náplň práce: Administrativní a lektorský pracovník; Koordinace, zabezpečení směn a měsíční plánování; Zabezpečení stanoviště služby a místa velení.
1993 - 1998
Armáda České republky
Státní a veřejná správa , Voják
1993 – 1998 Výkonný praporčík Náplň práce: Denní řízení jednotky, psaní a vydávání denních rozkazů; Logistické zabezpečení jednotky v oblasti zabezpečení jídlem, finančních náležitostí a materiálovým zabezpečením jednotky - skladové hospodářství; Řízení směn.
1993 - 1993
Armáda České republky
Státní a veřejná správa , Voják
Zahraniční mise – 3x na území Kosova (2000, 2003, 2010) resp. bývalé Jugoslávie, 1x na území Afghánistánu (2008). Úkoly odpovídaly plnění úkolů v mírovém životě podle zařazení na služebním místě. Náplň práce: Bojové zabezpečení a zejména administrativní pracovník, hlavní nároky na samostatnost, odbornost a rozhodnost v cizím prostředí.

Jazykové znalosti

angličtina
mírně pokročilá

Řidičský průkaz

Typ průkazu
A - motocykly
Typ průkazu
B - osobní auta
Typ průkazu
C - nákladní auta
Typ průkazu
T - traktory

Technické znalosti a dovednosti

Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook

Kurzy

Absolvoval/a jsem
Vojenské kurzy k získání odbornosti pracovníka kryptografické ochrany – šifranta, na jednotlivé typy kryptografických zařízení a techniky. Jednalo se o počítačové moduly, telefony a softwarové produkty, vše určené pro utajený přenos informací.

Zájmy

Zahradničení, zdravé vaření, pořádání letních večerních akcí, kutilství a v neposlední řadě výchova dítěte.

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek