Životopisy > Detail životopisu
Životopis nelze koupit. Uchazeč již nehledá práci.

Adéla P.

Foto:  Adéla P.

ID: 180840

Bydliště: ulice, čp, Litvínov lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1990
Platnost: 27.03.2013 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

2005 - 2009
Gymnázium T. G. Masaryka Litvínov - Všeobecné čtyřleté gymnázium
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2010 - 2013
Statutární město Most - Magistrát města Mostu
Státní a veřejná správa , Referent
Evidence majetku – vybavení kanceláří nábytkem, výpočetní technikou a elektrospotřebiči (likvidace došlé faktury, rozpočítání dle jednotlivých položek, zápis do rejstříku inventárních čísel – přidělení inventárního čísla, označení a výdej inventáře), až po likvidaci majetku. Pravidelné roční inventury shora uvedeného majetku. Příprava a realizace prodeje nadbytečného majetku. Vypracovávání tabulek a grafů do pololetních/ročních a ostatních jednání jak vedoucích odborů, tak Rady města Mostu a Zastupitelstva města Mostu. Vypracovávání smluv o pronájmu, eventuálně o výpůjčce movitého majetku, dále darovacích smluv. Péče o kopírovací stroje na Magistrátu města Mostu – jednání s dodavatelem služeb, pravidelné měsíční zasílání stavů kopírovacích strojů. V době voleb příprava a rozvoz volebního materiálu. Pomoc při organizaci stěhovacích prací se smluvní firmou, dále odvoz zlikvidovaného majetku na sběrný dvůr, eventuálně do sběrných surovin. Revize a aktualizace formulářů a seznamů. Péče o lékárničky na oddělení hospodářské správy. Zástup funkce referent (ztráty a nálezy) – jednání s majiteli nalezených věcí, rozesílání dokladů patřícím institucím, rozesílání dopisů majitelům nalezených věcí apod. Již druhý rok jsem byla oceněna jako 2. nejlepší ze všech zaměstnanců magistrátu města Mostu v testech počítačové gramotnosti (práce v programech word, excel, internet, spisová služba, outlook a prostředí Windows). Testy byly zavedeny v roce 2011.
2009 - 2010
Statutární město Most - Magistrát města Mostu
Státní a veřejná správa , Referent
Uzavírání smluv s klienty a organizacemi Statutárního města Most, organizování výkonu veřejné služby klientům, měsíční a denní statistiky, výpomoc při revizích elektrospotřebičů a inventurách, vypracovávání grafů a tabulek pro vedoucí oddělení hospodářské správy.

Jazykové znalosti

němčina
středně pokročilá
angličtina
pokročilá

Řidičský průkaz

Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, Adobe Photoshop

Zájmy

Sport, výpočetní technika, móda, sebevzdělávání, cizí jazyky, práce, zvířata, společnost, bydlení, dekorace

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek