Životopisy > Detail životopisu

Radek J.

Foto:  Radek J.

ID: 295616

Bydliště: ulice, čp, Kolín 5 lokalitu, kde hledám práci najdete níže
E-mail: zobrazí se po zakoupení
Telefon: zobrazí se po zakoupení
Datum narození: datum.1966
Platnost: 05.09.2016 naposledy potvrzeno, že hledá práci

Představa o hledané práci

Lokalita
Profese
Typ pracovního poměru
Vzdělání

Vzdělání

1980 - 1984
Střední průmyslová škola Kolín - strojírenství
Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Praxe

2016 - 2016
Dukla Strojírny s.r.o. Kolín
Strojírenství , Výrobní ředitel/manažer ve strojírenství
Manažer strategického nákupu. Vedení pracovníků zajištující nákup přímého, nepřímého materiálu, kooperací a skladů. Zajištění včasného nákupu materiálu pro výrobní i nevýrobní činnosti firmy. Spolupráce s ostatními výrobními závody ve skupině s využitím synergických efektů k neustálému zlepšování nákupních podmínek.
2014 - 2015
Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.
Management , Ředitel / manažer nákupu
Asistent generálního manažera oddělení nákupu - Nákupní logistika , strategický nákup a administrativa. Nákupní logistika: Vedení pracovníků zajištující nákup přímého, nepřímého materiálu a náhradních dílů. Zajištění včasného nákupu materiálu pro výrobní i nevýrobní činnosti firmy. Tvorba plánů zásob, analýza výsledků zásob a jejich optimalizace. Tvorba ročních plánů pro nákup materiálů. Plánování budoucích měsíčních nákupů dle jednotlivých měn pro potřeby finančního oddělení. Strategický nákup a administrativa: Vedení pracovníků zajištující expanzi systému elektronické výměny dat s dodavateli, konsignačních skladů, vyjednávání výhodných platebních podmínek a aktivit v souvislosti s BCM/ Řízení kontinuity činností organizace/. Vedení pracovníků zajištující administrativu oddělení nákupu - smluvní vztahy s dodavateli, údržba a aktualizace SAP systému pro potřeby oddělení nákupu a financí. Příprava nákupních dat pro pravidelné hodnocení dodavatelů společnosti, koordinace celkového hodnocení včetně sumarizace výsledků a distribuce. Objednávání nástrojů a forem u dodavatelů. Tvorba ročních plánů pro nákup nástrojů a forem, pravidelné měsíční vyhodnocování a aktualizace budoucích nákupů. Příprava dat pro roční přecenění nakupovaných položek, pro tvorbu ročního plánu úspor. Pravidelné reportování klíčových cílů svěřených oddělení řediteli nákupu. Stav zásob, snižování cen, platební podmínky, výsledky plánovaných rozpočtů na oddělení. Pravidelný reporting klíčových cílů oddělení nákupu vedení společnosti a do ústředí v Japonsku.
2010 - 2014
Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.
Management , Ředitel / manažer nákupu
Manažer strategického nákupu a administrativy. Vedení pracovníků zajištující expanzi systému elektronické výměny dat s dodavateli, konsignačních skladů a vyjednávání výhodných platebních podmínek. Vedení pracovníků zajištující administrativu oddělení nákupu - smluvní vztahy s dodavateli, údržba a aktualizace SAP systému pro potřeby oddělení nákupu a financí. Příprava nákupních dat pro pravidelné hodnocení dodavatelů společnosti, koordinace celkového hodnocení včetně sumarizace výsledků a distribuce. Objednávání nástrojů a forem u dodavatelů. Zajištění přechodu na systém SAP v nákupním oddělení. Spolupráce s ústředím v Japonsku a ostatními útvary v PASCZ na zavedení systému BCM / Řízení kontinuity činností organizace/. Tvorba plánů zásob, analýza výsledků zásob. Tvorba ročních plánů pro nákup materiálů, nástrojů a forem, pravidelné měsíční vyhodnocování a aktualizace budoucích nákupů. Plánování budoucích měsíčních nákupů dle jednotlivých měn pro potřeby finančního oddělení. Pravidelný reporting klíčových cílů svěřených oddělení řediteli nákupu. Stav zásob, snižování cen, platební podmínky, výsledky plánovaných rozpočtů na oddělení. Příprava dat pro pravidelný reporting vedení společnosti a do ústředí v Japonsku klíčových cílů oddělení nákupu.
2004 - 2009
Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.
Management , Ředitel / manažer nákupu
Manažer - Nákupní logistika. Vedení pracovníků zajištující nákup přímého, nepřímého materiálu a náhradních dílů. Zajištění včasného nákupu materiálu pro výrobní i nevýrobní činnosti firmy. Tvorba plánů zásob, analýza výsledků zásob a jejich optimalizace. Plánování budoucích měsíčních nákupů dle jednotlivých měn pro potřeby finančního oddělení. Zavádění nákupu v PASCZ do konsignačních skladů, stanovení podmínek a vyjednávání smluvních vztahů pro tyto činnosti. Pravidelný reporting klíčových cílů GM nákupu. Stav zásob, výsledky plánovaných rozpočtů na oddělení. Příprava dat pro pravidelný reporting GM nákupu pro vedení společnosti a ústředí do Japonska.
2001 - 2003
Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.
Management , Ředitel / manažer nákupu
Asistent manažera nákupu. Vedení pracovníků zajištující nákup přímého, nepřímého materiálu a náhradních dílů. Zajištění včasného nákupu materiálu pro výrobní i nevýrobní činnosti firmy. Tvorba plánů zásob, analýza výsledků zásob a jejich optimalizace. Zavedení pravidelné kontroly včasných dodávek dle požadavků plánování výroby. Pravidelný reporting klíčových cílů MGR nákupu. Stav zásob, výsledky plánovaných rozpočtů na oddělení.
1992 - 2001
Thermo King Czech Republic (společné podnikání s Frigera Kolín)
Obchod, nákup, prodej , Nákupčí
Nákupčí specialista. Odpovědnost za včasnost dodávek a stanovenou výši zásob u komodit: Regulační technika pro chladírenský průmysl (ventily, termostaty), chladící kompresory, axiální a radiální ventilátory, elektromotory, výkovky, výlisky, práškové barvy apod. Reportování Manažerovi nákupu
1987 - 1992
Frigera Kolín
Obchod, nákup, prodej , Nákupčí
Od 1988 vedoucí skupiny zajištující nákup z dovozu přes PZO, po roce 1989 již samostatně včetně projednávání dovozů na Celním úřadě. Regulační technika pro chladírenský průmysl (ventily, termostaty), chladící kompresory, chladiva, izolační pěny, klínové řemeny, hadice, ložiska, oleje pro chladírenský průmysl, barvy apod. Reportování Manažerovi nákupu

Jazykové znalosti

ruština
základní / pasivní
angličtina
pokročilá
slovenština
pokročilá
čeština
výborná / rodilý mluvčí

Řidičský průkaz

Typ průkazu
A - motocykly
Typ průkazu
B - osobní auta

Technické znalosti a dovednosti

Operační systémy
MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8
Běžné programy
Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Internet / e-mail, MS Outlook
Databázové systémy
MS Access

Kurzy

Absolvoval/a jsem
1998 Telefon v prodeji a službách
1998 Stress management
1998 Výkonová motivace
1998 Strategické řízení
1999 Manažerské dovednosti
1999 Společenský protokol
1999 Úspěšná prezentace, sebeprezentace a rétorika
2000 Řízení změn jako řízení systému kvality v podniku
2000 Organizace a motivace týmu
2000 Pracovněprávní minimum pro management
2001 Interní auditor jakosti
2001 Green Procurement Audit Training
2002 Plastic Injection Parts Course
2003 Interní auditor - systém managementu jakosti VDA6.1, VDA 6.3
2003 Product liability
2004 Dodací doložky Incoterms 2000
2004 Kvalita pro nakupování
2011 Metody a nástroje strategického řízení nákupu
2013 Prezentační a argumentační dovednosti pro interní lektory
2013 Dodací doložky Incoterms 2010
2014 Stres a jeho zvládnutí

Zájmy

rodina, sport (kolo, hokej, lyže)

Sdílejte tento životopis:

Share on Facebook

Poslat známému

Funkce poslání e-mailu známému je dočasně nedostupná z důvodu zneužití k rozesílání nevyžádané pošty. Využijte, prosím, k odeslání Váš e-mailový program.

© 2006 - 2016 Životopisy.cz - databáze uchazečů o práci. Přidejte svůj životopis za 10 minut. Mapa stránek