Foto: Radek J.
ID: 295616

Radek J.

  e-mail se zobrazí po zakoupení
  telefon se zobrazí po zakoupení
  50 let


  Aktualizace 30.12.2016
Garance, že uchazeč hledá práci

 • Moje představa o hledané práci

 • Vzdělání

  1980 - 1984
  Střední průmyslová škola Kolín - strojírenství
  SŠ s maturitou
 • Praxe

  2016 - 2016
  Dukla Strojírny s.r.o. Kolín
  Strojírenství , Výrobní ředitel/manažer ve strojírenství
  Manažer strategického nákupu. Vedení pracovníků zajištující nákup přímého, nepřímého materiálu, kooperací a skladů. Zajištění včasného nákupu materiálu pro výrobní i nevýrobní činnosti firmy. Spolupráce s ostatními výrobními závody ve skupině s využitím synergických efektů k neustálému zlepšování nákupních podmínek.
  2014 - 2015
  Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.
  Management , Ředitel / manažer nákupu
  Asistent generálního manažera oddělení nákupu - Nákupní logistika , strategický nákup a administrativa. Nákupní logistika: Vedení pracovníků zajištující nákup přímého, nepřímého materiálu a náhradních dílů. Zajištění včasného nákupu materiálu pro výrobní i nevýrobní činnosti firmy. Tvorba plánů zásob, analýza výsledků zásob a jejich optimalizace. Tvorba ročních plánů pro nákup materiálů. Plánování budoucích měsíčních nákupů dle jednotlivých měn pro potřeby finančního oddělení. Strategický nákup a administrativa: Vedení pracovníků zajištující expanzi systému elektronické výměny dat s dodavateli, konsignačních skladů, vyjednávání výhodných platebních podmínek a aktivit v souvislosti s BCM/ Řízení kontinuity činností organizace/. Vedení pracovníků zajištující administrativu oddělení nákupu - smluvní vztahy s dodavateli, údržba a aktualizace SAP systému pro potřeby oddělení nákupu a financí. Příprava nákupních dat pro pravidelné hodnocení dodavatelů společnosti, koordinace celkového hodnocení včetně sumarizace výsledků a distribuce. Objednávání nástrojů a forem u dodavatelů. Tvorba ročních plánů pro nákup nástrojů a forem, pravidelné měsíční vyhodnocování a aktualizace budoucích nákupů. Příprava dat pro roční přecenění nakupovaných položek, pro tvorbu ročního plánu úspor. Pravidelné reportování klíčových cílů svěřených oddělení řediteli nákupu. Stav zásob, snižování cen, platební podmínky, výsledky plánovaných rozpočtů na oddělení. Pravidelný reporting klíčových cílů oddělení nákupu vedení společnosti a do ústředí v Japonsku.
  2010 - 2014
  Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.
  Management , Ředitel / manažer nákupu
  Manažer strategického nákupu a administrativy. Vedení pracovníků zajištující expanzi systému elektronické výměny dat s dodavateli, konsignačních skladů a vyjednávání výhodných platebních podmínek. Vedení pracovníků zajištující administrativu oddělení nákupu - smluvní vztahy s dodavateli, údržba a aktualizace SAP systému pro potřeby oddělení nákupu a financí. Příprava nákupních dat pro pravidelné hodnocení dodavatelů společnosti, koordinace celkového hodnocení včetně sumarizace výsledků a distribuce. Objednávání nástrojů a forem u dodavatelů. Zajištění přechodu na systém SAP v nákupním oddělení. Spolupráce s ústředím v Japonsku a ostatními útvary v PASCZ na zavedení systému BCM / Řízení kontinuity činností organizace/. Tvorba plánů zásob, analýza výsledků zásob. Tvorba ročních plánů pro nákup materiálů, nástrojů a forem, pravidelné měsíční vyhodnocování a aktualizace budoucích nákupů. Plánování budoucích měsíčních nákupů dle jednotlivých měn pro potřeby finančního oddělení. Pravidelný reporting klíčových cílů svěřených oddělení řediteli nákupu. Stav zásob, snižování cen, platební podmínky, výsledky plánovaných rozpočtů na oddělení. Příprava dat pro pravidelný reporting vedení společnosti a do ústředí v Japonsku klíčových cílů oddělení nákupu.
  2004 - 2009
  Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.
  Management , Ředitel / manažer nákupu
  Manažer - Nákupní logistika. Vedení pracovníků zajištující nákup přímého, nepřímého materiálu a náhradních dílů. Zajištění včasného nákupu materiálu pro výrobní i nevýrobní činnosti firmy. Tvorba plánů zásob, analýza výsledků zásob a jejich optimalizace. Plánování budoucích měsíčních nákupů dle jednotlivých měn pro potřeby finančního oddělení. Zavádění nákupu v PASCZ do konsignačních skladů, stanovení podmínek a vyjednávání smluvních vztahů pro tyto činnosti. Pravidelný reporting klíčových cílů GM nákupu. Stav zásob, výsledky plánovaných rozpočtů na oddělení. Příprava dat pro pravidelný reporting GM nákupu pro vedení společnosti a ústředí do Japonska.
  2001 - 2003
  Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.
  Management , Ředitel / manažer nákupu
  Asistent manažera nákupu. Vedení pracovníků zajištující nákup přímého, nepřímého materiálu a náhradních dílů. Zajištění včasného nákupu materiálu pro výrobní i nevýrobní činnosti firmy. Tvorba plánů zásob, analýza výsledků zásob a jejich optimalizace. Zavedení pravidelné kontroly včasných dodávek dle požadavků plánování výroby. Pravidelný reporting klíčových cílů MGR nákupu. Stav zásob, výsledky plánovaných rozpočtů na oddělení.
  1992 - 2001
  Thermo King Czech Republic (společné podnikání s Frigera Kolín)
  Obchod, nákup, prodej , Nákupčí
  Nákupčí specialista. Odpovědnost za včasnost dodávek a stanovenou výši zásob u komodit: Regulační technika pro chladírenský průmysl (ventily, termostaty), chladící kompresory, axiální a radiální ventilátory, elektromotory, výkovky, výlisky, práškové barvy apod. Reportování Manažerovi nákupu
  1987 - 1992
  Frigera Kolín
  Obchod, nákup, prodej , Nákupčí
  Od 1988 vedoucí skupiny zajištující nákup z dovozu přes PZO, po roce 1989 již samostatně včetně projednávání dovozů na Celním úřadě. Regulační technika pro chladírenský průmysl (ventily, termostaty), chladící kompresory, chladiva, izolační pěny, klínové řemeny, hadice, ložiska, oleje pro chladírenský průmysl, barvy apod. Reportování Manažerovi nákupu
 • Jazykové znalosti

  ruština  -  základní
  angličtina  -  pokročilá
  slovenština  -  pokročilá
  čeština  -  výborná
 • Řidičský průkaz

  A - motocykly
  B - osobní auta
 • Technické znalosti a dovednosti

  Operační systémy
  MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10
  Běžné programy
  Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Internet / e-mail, MS Outlook
  Databázové systémy
  MS Access
 • Zájmy

  rodina, sport (kolo, hokej, lyže)
 • Trvalé bydliště

  K Vinici 788, Kolín 5, 28002

  Trvalé bydliště se často může lišit od místa, kde uchazeč hledá práci.

Klientský servis

ilustrtivní obrázek operátorky
Po - Pá  8 - 18 hod.

+420 777 77 45 45